quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:48 schreef Esses het volgende:
Ellan..... JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHje staat erin
Wat wil je er dan in hebbenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:50 schreef EllaN het volgende:
[..]!
Ik ben je eeuwig dankbaar.. Denk ik.. Sort of.. Wanneer ik me niet aangetast voel in mijn vrouwelijkheid enzo.. Ik ga maar weer koken.
Dus dan bedoel je dat je er nooit wat aan kan doen wat je schrijf.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:50 schreef Vronsky het volgende:
Jawel.![]()
] Alleen ik sta niet in voor wat ik post indien ik eens bezopen ben., en dingen zeggen om dip te bashen kan ik gewoon niet weerstaan, sorry.
)
(
[..]
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:51 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Dus dan bedoel je dat je er nooit wat aan kan doen wat je schrijf.
Ik hoop het.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:47 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Kunnen we je daar (en hier ontzin verkopen) aan houden?
Als je een beetje ruggegraat hebt laat je eens twee weken lang alle drank links liggen, maar heb het gevoel dat je dat nog niet eens twee dagen uithoudquote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:52 schreef Vronsky het volgende:
[..]
![]()
Overdag drinken doe ik niet meer. (Erewoord.)
(Overigens, even los hiervan, ik was benieuwd, heb jij nou nog een Nederlands accent of is dat compleet verdwenen?)
vrouwen maken meer kapot dan drank goed kan maken!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:56 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Als je een beetje ruggegraat hebt laat je eens twee weken lang alle drank links liggen, maar heb het gevoel dat je dat nog niet eens twee dagen uithoud
Tja, 'tis een idee natuurlijk, totdat die 'politieagenten' het NAVO vliegtuig kapen en in de dam parkeren oid.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:52 schreef demspec het volgende:
Heeft iemand dit gelezen?
Wat vinden we er van?
Afbouwen en minder doen is beter dan in 1 klap ermee stoppen.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:56 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Als je een beetje ruggegraat hebt laat je eens twee weken lang alle drank links liggen, maar heb het gevoel dat je dat nog niet eens twee dagen uithoud
Jij klinkt als elke andere alcoholist, altijd een uitlul smoes paraat om niet te stoppen.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 18:00 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Afbouwen en minder doen is beter dan in 1 klap ermee stoppen.
Weet ook dat als ik INEENS ga stoppen (Kan nog wel gewoon soms met wat vrienden een biertje drinken, niets mis mee, met in je eentje drinken ga je de fout in.) het veel moeilijker word dan op deze manier.
Als ik Nederlands spreek (bijna elke week met mijn moeder) heb ik echt geen Amerikaans accent. En als ik engels spreek hoort geen mens dat ik niet hier uit het zuiden kom.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:56 schreef EllaN het volgende:
Lijkt me ook van niet. Ik ken genoeg mensen die hier wonen en nog niet eens een Nederlands accent hebben. Yay voor goed Engels durven spreken en niet bang te zijn voor mensen die je dan een snob vinden.
Echter, spreekt Sine nu Nederlands met een Amerikaans accent? Want Nederlands gebruikt hij nu veel minder denk ik.
Heb je in Nederland ook vast vaak nodig.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 18:15 schreef Vronsky het volgende:
Nee, downhill mountainbike.
Frame zit op zo'n manier in elkaar dat je zo hard mogelijk op een "veilige" manier naar beneden kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |