quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:39 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Het enige wat bij jou mist is een matje in je nek
ja,maar als je al vanaf jongs af aan rottigheid uithaalt geef je soms (helaas) eerder toe aan de verleiding.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:39 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maar maakt het feit dat je trots op haar bent niet dat je zelf ook je "beste ik" wil zijn?
bij jou was het overduidelijk?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:41 schreef Ang3l het volgende:
AaaarghIk ben gewoon net als Erik mee-zenuwachtig bij het vertelpunt
![]()
Ben ik ff blij dat ik da moment nooit gehad heb zeg! Pffffff.
of alleen en bontkraagje danquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:40 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ben juist absoluut niet het matjes-type
Darling, it's remarkable because we're supposed to have class and style.quote:
net als nesrinquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:46 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Darling, it's remarkable because we're supposed to have class and style.
tis anders een hele mooie tattooquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:46 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Darling, it's remarkable because we're supposed to have class and style.
Neuh, dat niet eens zozeer. (Ja hou maar op met lachen mensenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:43 schreef welkominspace het volgende:
[..]
bij jou was het overduidelijk?
dat had ik zo graag gehad
Wat mij tegen de nekharen in strijkt (of streek) is ook niet dàt het gebeurde, maar meer je houding omtrent het hele gedoe. Ach ja hoorzitting, ach ja taakstraf, ach ja.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:42 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ja,maar als je al vanaf jongs af aan rottigheid uithaalt geef je soms (helaas) eerder toe aan de verleiding.
maar ik doe gewoon m'n best en dat is alles wat ik kan doen
en het is echt niet zo dat ik dag in dag uit op politiebureau zit ofzo
Ik vind dat carriee-belemmeringsgdoe overigens wel jammer. Half snap ik het, half denk ik "Je doet er niet beter of slechter je werk door, puur op de taken lettend". Zelfde als mijn gevecht tegen het pak en de stropdasquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:52 schreef Kugari-Ken het volgende:
Maar waarom, waarom heb je 'em in godsnaam in je nek gezet!?
Doe het op je hiel of op je schouderplad, net als de andere net-niet-kansloos-maar-nog-wel-kamp figuren die Nederland rijk is. In je nek is zo zichtbaar, dan belemmert je carrière.
ik ga het m'n moeder vandaag of morgen ook vertellenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Neuh, dat niet eens zozeer. (Ja hou maar op met lachen mensen)
Maar bij m'n ouders was ik zo dom om een e-mail van m'n beste vriend te lezen op de PC beneden (ik was alleen thuis) waarin hij me vertelde me leuk te vinden ... en toen ben ik gaan plassen met de mail op het scherm opende.... en op dat moment kwam m'n vader thuis.Ai. maar goed... scheelde wel een "Pap, mam, ik moet jullie iets vertellen".
En bij m'n vrienden .... diezelfde beste vriend en ik waren op een verjaardag met al onze vrienden, zaten midden in de huiskamer. Ik zat achter hem op de leuning van z'n stoel en leunde naar hem toe omdat ik iets wilde zeggen. Hij draaide zich precies op dat moment om omdat ie ook ff wat wilde zeggen en onze hoofden botsten tegen elkaar.... en een aantal tellen later (geen idee hoeveel) hielden we op met zoenen. Nou als je dat midden in de huiskamer overkomt op een verjaardag.... dan weet de rest het wel hoorDaar ging trouwens ook de mail over die openstond op het scherm.
Achteraf gezien was dat moment wel heel mooi, tussen die vriend van me en mij daar. En mensen keken wel heel vreemd op (de ene meer dan de ander) maar ook wel met een "En zo past de puzzel in elkaar".
Een pak en stropdas kun je uitdoen en aandoen, een tattoeage zit er tot de dag dat je sterft, of genoeg verstand krijgt en het ding weg laat laseren.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:54 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind dat carriee-belemmeringsgdoe overigens wel jammer. Half snap ik het, half denk ik "Je doet er niet beter of slechter je werk door, puur op de taken lettend". Zelfde als mijn gevecht tegen het pak en de stropdas
Fuck the worldquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:52 schreef Kugari-Ken het volgende:
Maar waarom, waarom heb je 'em in godsnaam in je nek gezet!?
Doe het op je hiel of op je schouderplad, net als de andere net-niet-kansloos-maar-nog-wel-kamp figuren die Nederland rijk is. In je nek is zo zichtbaar, dan belemmert je carrière.
Spannend!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:54 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ik ga het m'n moeder vandaag of morgen ook vertellen
hele avond met m'n vriendin zitten brainstormen hoe ik dat nou op de leukste manier kan doen
merk zelf toch wel dat ik niet zo goed durf
Ik denk dat de meeste mensen dat doen hoorquote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:08 schreef welkominspace het volgende:
[..]
vind het toch wel beledigend dat je steeds twijfelt aan mijn ouderschap
zou je toch willen vragen op te houden dit steeds (hardop) te doen.
kwetst me wel een beetje enzo
Maar ik doe mijn werk met of zonder pak net zo goed als met of zonder piercing. Dat ik een pak uit kan doen staat daar los van. Want ik doe hem juist niet AAN voor de baan. Het is een "Je neemt me maar zoals ik ben". Dat werkt helaas niet overal. ZOnder pak. Of met tattoo.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:57 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Een pak en stropdas kun je uitdoen en aandoen, een tattoeage zit er tot de dag dat je sterft, of genoeg verstand krijgt en het ding weg laat laseren.
Een zichtbare tattoeage is iets waar je jezelf mee in je voet schiet. Net als piercings in je gezicht.
ik heb het m'n broer verteld toen ik een pil op had,dat scheelde wel.(quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Spannend!
Ja dat lijkt mij dus ook zo erg. Ik ben daar een te grote faalhaas voor, die drempel. Dat moment dat je denkt "Ja... here we go... NU!" net voordta je het verteld. De manier waarop het bij mij is gegaan is dat moment er dus niet geweest. En dat open laten staan van die mail op het scherm was echt niet bewust. ook niet onbewust bewust zegmaar. Als het echter niet gebeurd was dan had het volgens mij nog laaaaang geduurd voordat ik het zelf gezegd had.
En die betekenis kon je niet op een andere manier verwerken? op je hart, of misschien iets externs?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:57 schreef welkominspace het volgende:
en het heeft voor mij ook een betekenis dus dat zie ik graag elke dag
maar toch is het niet chill.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen dat doen hoor![]()
En wees blij dat het uitgesproken wordt en het niet achter je rug om gebeurd
En twijfel raak je niet zo even kwijt, het ligt aan jezelf of een ander daar een ander beeld van krijgt of niet...
ik heb dat een keer gehad maar toen kwam er wat tussenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Spannend!
Ja dat lijkt mij dus ook zo erg. Ik ben daar een te grote faalhaas voor, die drempel. Dat moment dat je denkt "Ja... here we go... NU!"
tis voor mij juist meer een steuntje om beetje op het rechte pad te blijven.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:59 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
En die betekenis kon je niet op een andere manier verwerken? op je hart, of misschien iets externs?
Pill-poppin' !quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:59 schreef welkominspace het volgende:
ik heb het m'n broer verteld toen ik een pil op had,dat scheelde wel.()
maar zelfs als ik uit de kroeg ben en zo zat ben als wat durf ik het m'n moeder niet te vertellen
Honey, there's no judgment here...quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:01 schreef welkominspace het volgende:
tis voor mij juist meer een steuntje om beetje op het rechte pad te blijven.
en ik vind het gewoon mooi,wat een ander ook zegt
Ik snap dat het niet chill is. Kan ik me goed voorstellen. En welliht is het ook wel onterecht, mijn oordeel. Ik ken je nl verder totáál niet. Maar dat wat je hier post gaf me wel dat idee. Niet zozeer een slechte ouder, maar wel dat ik me ff op m'n kop krabbel van "Nou, lekker voorbeeld is dat zeg....". Ik geloof best dat je van je kind houdt en dat je er trots op bent... maar ik zou ook wel willen dat mijn kind trots op MIJ zou zijn, om wat ik doe, en ook om wat ik NIET doe.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:00 schreef welkominspace het volgende:
[..]
maar toch is het niet chill.
"men" heeft geen recht daarover te oordelen en al helemaal niet via een forum
maar tis wel goed zo
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:02 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Pill-poppin' !
Volgens mij ben jij iedere afknapper in 1 pakket... voor mij dan. No judgment.
Dat is helemaaaaal irritant!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:01 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
ik heb dat een keer gehad maar toen kwam er wat tussen
weet ik maar je lijkt het te vragen alsof ik bang moet zijn voor de vooroordelen van anderenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:03 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Honey, there's no judgment here...
I don't judge.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:05 schreef welkominspace het volgende:
weet ik maar je lijkt het te vragen alsof ik bang moet zijn voor de vooroordelen van anderen
We waren op vakantie en mn moeder ging met de hond lopen en toen vroeg ze of ik mee ging en toen dacht ik Ja en dan vertel ik het. maar toen wou mijn vader ook mee en ging het regen dus weg momentquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat is helemaaaaal irritant!
ja, nu, nu nuuuu... o nee kut, toch niet ')
Maakt het wat uit waar die betekenis staat? Waarom zou je iets speciaals wegstoppen? Misschien wil je juist wel dat iedereen het ziet! Dat de rest van de wereld zo bekrompen is dat ze denken dat je dan ineens je werk o.i.d. niet meer goed kan doen.... dat ligt meer aan de rest.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:59 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
En die betekenis kon je niet op een andere manier verwerken? op je hart, of misschien iets externs?
Dat denken mijn ouders ook welquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:07 schreef welkominspace het volgende:
weet nog wel dat de ouders van mijn ex ook zo over mij dachten
die dachten echt dat ik recht uit de hel kwam met m'n tattoo's en kledingstijl
je moet je sowieso niks aantrekken van de mensen op fokquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:01 schreef welkominspace het volgende:
[..]
tis voor mij juist meer een steuntje om beetje op het rechte pad te blijven.
en ik vind het gewoon mooi,wat een ander ook zegt
ohquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:07 schreef welkominspace het volgende:
die dachten echt dat ik recht uit de hel kwam met m'n tattoo's en kledingstijl
dat dusquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:06 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maakt het wat uit waar die betekenis staat? Waarom zou je iets speciaals wegstoppen? Misschien wil je juist wel dat iedereen het ziet! Dat de rest van de wereld zo bekrompen is dat ze denken dat je dan ineens je werk o..d. niet meer goed kan doen.... dat ligt meer aan de rest.
Ja, daar zal hij zelf wel last van hebben ja. Dat zou kunnen. maar dat is dan een consequentie die er aan vast zit. Net als dat er een consequentie aan vast zit dat ik geen pak draag. Ik groei niet zo hard als een ander in de varriere-boom. maar goed, ik vind dat niet zo belangrijk. Ik wil lekker in m'n vel zitten. Screw the rest. En so what als ik dan ook wel wat gescrewed wordt op de banenladder. Ik moet met mezelf kunnen leven.
meestal legerbroeken jaquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:08 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
oh
my
god!
Je draagt alternatieve kleding!? Dat kan ECHT niet honey, but I'm not judging
I am a judgemental bitch, but I have my softer sidesquote:
nee,maar ook in het dagelijkse leven kom ik van die idioten tegen die bang zijn voor zichtbare tattoo'squote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:08 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
je moet je sowieso niks aantrekken van de mensen op fok
je mag van mij oordelen wat je wil,ik vind het altijd wel interessantquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:09 schreef Ang3l het volgende:
[..]
I am a judgemental bitch, but I have my softer sides
is je penis in erecte toestand trouwen groter dan wat er algemeen geld als gemiddeld? You can tell us, this is a circle of trust, we don't judge.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:10 schreef welkominspace het volgende:
nee,maar ook in het dagelijkse leven kom ik van die idioten tegen die bang zijn voor zichtbare tattoo's
Da's niet waarquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:11 schreef welkominspace het volgende:
[..]
je mag van mij oordelen wat je wil,ik vind het altijd wel interessant
maar dat ligt in m'n aard.
Yes we do.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:12 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
is je penis in erecte toestand trouwen groter dan wat er algemeen geld als gemiddeld? You can tell us, this is a circle of trust, we don't judge.
maar je beargumenteerd alles goed dus je mag zeggen wat je wilquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Da's niet waarIk mocht helemaal niet oordelen van je
Ik denk ook wel dát er vaak iets veranderd. Of dat nou in positieve of negatieve zin is.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:13 schreef Ang3l het volgende:
Arie aan een vriend van Theo: Verandert er iets aan jullie vriendschap?
Vriend: Ja. Ja onbewust wel. maar we gaan er gewoon het beste van maken.
dat dusquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:15 schreef Steve het volgende:
Ik was ook te schijterig om er zo'n 'moment' van te maken en het te vertellen. De eerste keer dat het eruit floepte was ik er ook doodziek van. Volgens mij was daarna Erik de enige waar ik het zo tegen gezegd heb ooit.Mijn ouders vroegen het ooit voor de grap, totaal niet verwachtend dat ik niet op vrouwen zou vallen. Hup, weer doodziek van.
Eerdere pogingen mislukten altijd...
De rest ging bijna allemaal met een 'ik heb een vriend'. Dat voelde beter.
Achteraf heeft het eigenlijk ook allemaal veel te lang geduurd
Ja. Veel te lang. Anno 2011 komt men met 14 al uit de kast hoor!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:15 schreef Steve het volgende:
Ik was ook te schijterig om er zo'n 'moment' van te maken en het te vertellen. De eerste keer dat het eruit floepte was ik er ook doodziek van. Volgens mij was daarna Erik de enige waar ik het zo tegen gezegd heb ooit.Mijn ouders vroegen het ooit voor de grap, totaal niet verwachtend dat ik niet op vrouwen zou vallen. Hup, weer doodziek van.
Eerdere pogingen mislukten altijd...
De rest ging bijna allemaal met een 'ik heb een vriend'. Dat voelde beter.
Achteraf heeft het eigenlijk ook allemaal veel te lang geduurd
was dat bij jou zo?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:18 schreef Steve het volgende:
[..]
Ik denk ook wel dát er vaak iets veranderd. Of dat nou in positieve of negatieve zin is.
Vooral in positieve zin eigenlijk. Maar dat komt ook omdat ik behoorlijk ben veranderd.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:19 schreef welkominspace het volgende:
[..]
was dat bij jou zo?
ik merk er zelf namelijk veel minder van dan ik had verwacht.
eigenlijk helemaal niks dus.
kan er juist met m'n vrienden wel lekker over praten![]()
robot unicorn attackquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:20 schreef Kugari-Ken het volgende:
Can we get back to talking about unicorns?
Toen dacht ik er nog niet eens over na.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:19 schreef Ang3l het volgende:
Ja. Veel te lang. Anno 2011 komt men met 14 al uit de kast hoor!
How about looking at them?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:20 schreef Kugari-Ken het volgende:
Can we get back to talking about unicorns?
Ik ook niet hoorquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:21 schreef Steve het volgende:
[..]
Toen dacht ik er nog niet eens over na..
Ik heb toch wel meestal homo vrienden of vriendinnen. Voel ik me toch gemakkelijker bij als ik e rover praat. En dat ligt aan mij, niet aan de hetero vrienden. Da's gewoon omdat je 22 jaar aan onderdrukken van het kunnen zeggen niet ineens van tafel veegt. Wie weet als ik 44 benquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:19 schreef welkominspace het volgende:
[..]
was dat bij jou zo?
ik merk er zelf namelijk veel minder van dan ik had verwacht.
eigenlijk helemaal niks dus.
kan er juist met m'n vrienden wel lekker over praten![]()
niet?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:21 schreef Steve het volgende:
[..]
Toen dacht ik er nog niet eens over na..
Jamaar dat is iets des probleemwijksquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:25 schreef welkominspace het volgende:
[..]
niet?
op m'n 14de had ik al sex gehad met beide geslachten
ja,ik was altijd heel bang dat men me opeens als een heel ander persoon zou zien.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik heb toch wel meestal homo vrienden of vriendinnen. Voel ik me toch gemakkelijker bij als ik e rover praat. En dat ligt aan mij, niet aan de hetero vrienden. Da's gewoon omdat je 22 jaar aan onderdrukken van het kunnen zeggen niet ineens van tafel veegt. Wie weet als ik 44 ben
Nee Kug, dat is niet volgend jaar!
zou het?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:25 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jamaar dat is iets des probleemwijks
Sommigen doen dat ook, andere niet.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:26 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ja,ik was altijd heel bang dat men me opeens als een heel ander persoon zou zien.
dat blijkt dus wel mee te vallen natuurlijk!
In mijn ogen is dat best wel vroeg jaquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:26 schreef welkominspace het volgende:
[..]
zou het?
dacht dat 14 wel goeie leeftijd was
die vriendin van me die zei vanavond iets heel mooisquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Sommigen doen dat ook, andere niet.
Ik denk wel dat mensen je als ietwat ander persoon zullen zien. In hun ogen ben je dat ook. Voorheen was je Joop de hetero. Nu ben je Joop de homo. Het is nog steeds Joop, maar met een andere... bagage? Ander label? Wat niet wil zeggen dat ze beiden Jopies niet even leuk vinden, maar het is toch ff je beeld bijstellen.
"Nou oke, je bent homo. Mooi. Is nie erg.... als je maar van mijn kont afblijft!"
Och wat leuk. Onze Moritz.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:38 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ang3l Moritz Bleibtreu zit in deze videoclip!
ik voelde me anders wel trots toen ik het voor het eerst verteldequote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:43 schreef Ang3l het volgende:
En toch snap ik dan weer niet dat je voor zo'n harmonie-orkest moet gaan staan en daar met een hoop toeters en bellen (hihi) gaat vertellen dat je homo bent. Ik bedoel... ik ga toch ook niet op mijn dansschool iedereen bij elkaar roepen om dat te zeggen. Of op mijn werk al m'n collega's? Tenzij die mensen zo'n orkest allemaal je beste vrienden zijn, maar anders?
En dan applaus. En felicitaties. Jezus, ti's geen behaald examen of zo!
Mja. Hmmz. Heb er een beetje een dubbel gevoel bij.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:46 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ik voelde me anders wel trots toen ik het voor het eerst vertelde
Hallo Moritz en coke-snuivende snolquote:
wat zit er op zn schouder?? is dit een screen uit tentacle porn?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:50 schreef Kugari-Ken het volgende:
[ afbeelding ]
This is no joke, and I'm not judging, maar Kim Rossi Stuart mag me hebben met hart en ziel.
Nu inmiddels jaren later nog?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:50 schreef Kugari-Ken het volgende:
[ afbeelding ]
This is no joke, and I'm not judging, maar Kim Rossi Stuart mag me hebben met hart en ziel.
Mja. Dat dus.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:51 schreef Steve het volgende:
Bij dat orkest vond ik ook een beetje vreemd, zoveel bombarie.
zelfs na al die jaren, hij ziet er nog steeds smakelijk uit, net als een goede wijn.quote:
Mja.... de jaren hebben hem niet slecht gedaanquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:55 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
zelfs na al die jaren, hij ziet er nog steeds smakelijk uit, net als een goede wijn.
Duurt niet lang meer. In Modern Family had ie me toch een ingevallen kopquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:56 schreef Kugari-Ken het volgende:
En als James Marsden mij dood-door-uitdroging bezorgd tijdens een wild weekendje... dan sterf ik een gelukkig mens.
[ afbeelding ]
Niet iedereen. Maar wel vaak meer dan vrouwenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:59 schreef welkominspace het volgende:
vriendin van me wilde niet geloven/was het niet met me eens dat mannen met de jaren(tot op zekere hoogte) knapper worden.
tis toch zo
Toch?
mjah, tis een beetje jammer, hij is heel lang jong gebleven... maar dat zie je vaker bij mensen die een heel erg jong uiterlijk hebben, die gaan ineens heel snel heel erg lelijk worden in de herfst/winter van hun leven.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Duurt niet lang meer. In Modern Family had ie me toch een ingevallen kop
in m'n hoofd stond er ook nog "over het algemeen" tussenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Niet iedereen. Maar wel vaak meer dan vrouwen
Zoals ik Erik begreep reageerde hij later iets minder leuk.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:53 schreef Ang3l het volgende:
Mja. Dat dus.
Maar papa tokkie vind ik wel erg leuk reageren
Check.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:01 schreef Steve het volgende:
[..]
Zoals ik Erik begreep reageerde hij later iets minder leuk..
He wat een fijne gedachtequote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:01 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
mjah, tis een beetje jammer, hij is heel lang jong gebleven... maar dat zie je vaker bij mensen die een heel erg jong uiterlijk hebben, die gaan ineens heel snel heel erg lelijk worden in de herfst/winter van hun leven.
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:01 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
mjah, tis een beetje jammer, hij is heel lang jong gebleven... maar dat zie je vaker bij mensen die een heel erg jong uiterlijk hebben, die gaan ineens heel snel heel erg lelijk worden in de herfst/winter van hun leven.
Het is nog hoogzomer hoorquote:
voor het eerst in een salon neem ik aan?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:12 schreef wonderer het volgende:
Voor het eerst gemasseerdBest lekker eigenlijk, jammer dat het zo duur is.
Ja, maar ook gewoon...quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:15 schreef welkominspace het volgende:
[..]
voor het eerst in een salon neem ik aan?
O ja, dat was jijquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:17 schreef welkominspace het volgende:
hopelijk begrijpen jullie nu ook waarom niemand me een homo vond omdat ik die opleiding tot visagist deed
Ook vast nog in de hoogzomerquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:19 schreef Great.Expectations het volgende:
Hoe zou het met DennisMoore zijn, trouwens.
Jamaar ik ken jou nietquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:19 schreef welkominspace het volgende:
[..]
das maf
ik masseer altijd iedereen
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:25 schreef wonderer het volgende:
[..]
Jamaar ik ken jou nietIk heb Brad een paar jaar terug een massageboek cadeau gedaan, maar dat staat stof te vergaren
Ik moest wel wat overwinnen om daarheen te gaan, ja. Maar ik had het ECHT nodig.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:27 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind het niet zo fijn als iemand zo aan me zit. te... intiem? Ga ik me opgelaten voelen
dacht dat juist zo'n **** als jij dat wel leuk zou vindenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:27 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind het niet zo fijn als iemand zo aan me zit. te... intiem? Ga ik me opgelaten voelen
Zeg, ik noem jou ook gewoon een slechte vader zonder censuur hoorquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:30 schreef welkominspace het volgende:
[..]
dacht dat juist zo'n **** als jij dat wel leuk zou vinden
sorry,m'n toetsenbord blokkeerdequote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:31 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Zeg, ik noem jou ook gewoon een slechte vader zonder censuur hoor![]()
Nee, dat zijn ballen.quote:
Jamaar baas is zo'n woord wat jongens elkaar geven die ene glimmend knopje in beide oren hebbenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:34 schreef welkominspace het volgende:
ik zou mezelf dan eerder baas dan slet noemen
En eerder "recreatief gebruiker" dan "junkie" of niet?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:34 schreef welkominspace het volgende:
ik zou mezelf dan eerder baas dan slet noemen
Ik kan niet jonglerenquote:
Ach, meestal zijn het er toch maar twee.quote:
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:35 schreef wonderer het volgende:
[..]
En eerder "recreatief gebruiker" dan "junkie" of niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.niet meer
Ik ga altijd voor Astronaut:quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:33 schreef Tha_Erik het volgende:
Spinvis - Loop der dingen.
Ik ben onderweg
Ik kijk als een held
Reis naar een vreemde planeet
Met jouw naam
Bereken je baan
Ik val door je dampkring
Omlaag
Traag
Traag als een blad
Traag stort ik neer
Land ik heel zachtjes
Op je buik
In het gras
Ik loop in de zon
Ik reis naar je lippen
En klim
In je mond
Diep
Diep daal ik af
De treden omlaag
Vreemd en bekend zal het zijn
Van de taal
Versta ik geen woord
Ik dwaal door je steden
Vergeet waar ik woon
Ik woon in je koele paleis
Ik slaap op je land
En langs je rivier
Word ik oud
Word ik wijs
Ik zeil op je zee
Ik loop op je klippen
Sterf op je strand
Nou ook wel eens vier hoor.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:36 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ach, meestal zijn het er toch maar twee.
In één zak?quote:
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:36 schreef welkominspace het volgende:
[..]Levensgenieter kan ook een ander woord voor slet zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Nee, eerlijk verdeeld over tweequote:
Ik had het over voetbal. Homoquote:
Oh, die link had ik eigenlijk ook nog niet gemaaktquote:
Ja die moet je daar echt niet de hele tijd hooghouden hoorquote:
niemand hier volgens mijquote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:39 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Oh, die link had ik eigenlijk ook nog niet gemaakt.
Banger dat je een muisarm krijgt dan een cokeneusje?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:39 schreef welkominspace het volgende:
kunnen de songteksten voortaan in een spoiler?
ik heb alleen een mousepad enzo
Nee.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:39 schreef welkominspace het volgende:
kunnen de songteksten voortaan in een spoiler?
ik heb alleen een mousepad enzo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Je hebt toch een page up en page down toets?
En de pijltjes toetsen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:51 schreef Bartjebart het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: ik dacht zoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |