Ik had nog mazzel, ik gooi altijd een paar van die nestjes op een theedoek om kapot te maken, vind ik makkelijker koken dan die lange slierten.quote:
Ik ben er gelukkig niet zo bang voor. Heb er zelfs wel eens eentje gevangen toen de katten er mee binnen kwamen.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 15:03 schreef debuurvrouw het volgende:
Volgens mij heeft Appie ze ook. Maar de doe-het-zelfzaak zeker! (krijg er een beetje een hit-man gevoel bij zo) ach nou ja, als je er niet mee zit verder zou ik ook wachten tot Kindlief weer wat opgeknapt is.
Ik zou gewoon niet meer in de keuken durven zelf.veels te bang dat er ineens een muis uit de kast springt ofzo, als ik de kast open doe
bij de action??!! Dat zou ik nooit kopen dat is gemaakt door kindertjes in Chinaquote:Op vrijdag 7 januari 2011 14:54 schreef debuurvrouw het volgende:
ja ieuw!! ik had dus ter plekke een val gehaald. No mice in my house.En wat een vocht joh! en nu je het zegt. vochtvretervulling. Was ik vandaag bij de Action, ben ik dat nog vergeten.
die kindertjes maken echt zulke leuke dingen voor mequote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:48 schreef Estrys het volgende:
[..]
bij de action??!! Dat zou ik nooit kopen dat is gemaakt door kindertjes in China
Oh ja, als je er vanaf wilt... Graag!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:57 schreef Vicky het volgende:
BE, iik heb nog muizenkorrels staan. Zal ik ze woensdag meenemen?
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:48 schreef Estrys het volgende:
[..]
bij de action??!! Dat zou ik nooit kopen dat is gemaakt van kindertjes in China
Achja, je moet toch wat als smoesje opgevenquote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:43 schreef mefke79 het volgende:
Fannie, gefeliciflapstaart!
En Amaranta, dat valt toch wel mee met jouw keuken? Wat ik me kan heugen van die ene keer dan. Als je dat nou bij mijn keuken zou zeggen...
En daarbij is de keuken neutraal wittig, het is niet zo dat het een knalrode keuken is.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:43 schreef mefke79 het volgende:
Fannie, gefeliciflapstaart!
En Amaranta, dat valt toch wel mee met jouw keuken? Wat ik me kan heugen van die ene keer dan. Als je dat nou bij mijn keuken zou zeggen...
Nee, helaas geen bezichtiging.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:55 schreef ferrari_rood het volgende:
@fannie gefeliciteerd
@amaranta wat ik mij nog van jullie keuken kan herinneren vind ik het wel mee vallen. Ik vond juist de plaats van de keuken het beste qua indeling ik zou hem nergens anders plaatsen. Als ze nu over de WC iets hadden gezegd daarvan kan ik mij nog indenken dat mensen dat een aparte plaats vinden. Hebben jullie binnenkort nog meer bezichtigingen?
Mja. Het is al zo spannend als er mensen komen. En om het huis klinisch museatisch te maken. En dan kappen ze af op dat de keuken te aanwezig is.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:49 schreef mikoxx het volgende:
Amaranta, ik proef frustratienie doen joh, kost alleen maar negatieve energie
Toen Eva nog geboren moest worden lang geleden dus.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:57 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nee, helaas geen bezichtiging.
Ik weet niet wanneer jij hier voor het laatst bent geweest, maar de keuken is verbouwd. Die bar die erin zat is weg. De keuken en dus de woonkamer is veel ruimer geworden.
OVer de plee is nog niet geklaagd.
(voor degenen die niet dagelijks bij mij over de vloer komen) die zit in de woonkamer, bijzondere plaats voor eeen wc
Ik ookquote:
Ja en ik heb genoooooooten!quote:
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:58 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Ja en ik heb genoooooooten!
En als oud OUD en MUZ lurker (en sinds kort ook weer als actieve poster) dacht ik jou en man zelfs te herkennen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Make love, not war ☮
Hallo zeggen leek me zo stalkerigquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:00 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wat leuk!! Had even hallo gezegd... waar zat je?
Da's klotequote:Op vrijdag 7 januari 2011 21:23 schreef Memmel het volgende:
Hooi
Mijn rugpijn is weer terug van weggeweest....
Fannie gefeliciteerd!
Ach, ik kwam Floria daar ook tegen.. Dat zijn idd mooie plaatsen. Wij zaten wel een beetje ver naar achteren en Peace wil altijd graag aan het einde van een rij zitten, dus wel een beetje aan de zijkant. Dat was wat minder. Volgende keer gewoon weer in het midden. Nu ben ik wel heel benieuwd of ik jou ook gezien heb.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:03 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Hallo zeggen leek me zo stalkerigmaar wij zaten midden vooraan het tweede blok stoelen. Mooie plaats en een van de mooiere concerten van Tom McRae
Je zal me vast gezien hebben, maar je wist natuurlijk niet dat ik het wasquote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:08 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ach, ik kwam Floria daar ook tegen.. Dat zijn idd mooie plaatsen. Wij zaten wel een beetje ver naar achteren en Peace wil altijd graag aan het einde van een rij zitten, dus wel een beetje aan de zijkant. Dat was wat minder. Volgende keer gewoon weer in het midden. Nu ben ik wel heel benieuwd of ik jou ook gezien heb.
Leuk, doen!!quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:13 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Je zal me vast gezien hebben, maar je wist natuurlijk niet dat ik het wasVolgens mij gaan jullie wel vaker naar dezelfde concerten als DhrMus en ik dus een volgende keer meld ik me wel even
quote:Op vrijdag 7 januari 2011 22:26 schreef Mevr_Mus het volgende:
Volgens beneden op een bankje
En nu ga ik slapen... Dat 5,5 weken oude klopje cellen in mijn buik vreet energie
I wish!!!quote:
Das echt stom jaquote:Op vrijdag 7 januari 2011 20:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Achja, je moet toch wat als smoesje opgeven
Net zoals bij een vriendin van mij. Die mensen haakten af omdat het huis geen zolder had, en dat wilden ze écht.
Waarom ga je dan uberhaubt nog kijken, als dat van te voren al duidelijk is?
ja, dat kan wel wezen, maar ik heb veel inlevingsvermogen jeweetz.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:26 schreef De_Taartjesfee het volgende:
tis allemaal nep buuf, echt waar
Aangezien ik in Belgie verblijf hebben we die zenders allemaal niet, ik mag het doen met alle belgische zenders en nl1 2&3 en paar franse zenders.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 23:15 schreef SacreCoeur het volgende:
Hoe kan je je nou vervelen met net de tvkantine op tv?
Ze piepen, huilen, mopperen, gooien en schreeuwenquote:
Jah, die had ik er dan wel weer bijgedaan, maar als ik dan de helft van mijn gebruikelijke aantal smsjes afhaalde van het toaal aantal eenheden (190) hield ik alleen zo weinig extra minuten over dat ik alsnog weer elke maand 2 weken zonder zou zitten.. Maar ben teruggegaan naar de winkel en het kon gewoon aangepast worden met behoud van kortingquote:Op zaterdag 8 januari 2011 11:13 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Incantrix, volgens mij kan je bij t-mobile voor2,50 per maand een soort van smsbundel nemen, dan kan je je voor wat normaal 1 sms is 2 smsjes sturen.
Of voor 10 euro er 1000quote:Op zaterdag 8 januari 2011 11:13 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Incantrix, volgens mij kan je bij t-mobile voor2,50 per maand een soort van smsbundel nemen, dan kan je je voor wat normaal 1 sms is 2 smsjes sturen.
Ik had gister ook al geheadbanged, dus dat zou inderdaad gek zijn, lol.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 20:38 schreef Incantrix het volgende:
FTA, ah, ok, ik wist niet dat er een maximum aantal minuten was (hoewel dat er wel bizar veel zijn volgens mij). Thnx voor de tip in elk geval!
Haha, KP, sorry, ik las 'nu lekker headbangen' en dat was zo gek, want daar vind ik je niet echt het type voor
Morgen gooi ik mijn haar weer los!quote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:33 schreef Memmel het volgende:
Het kan niet elke dag feest zijn, hè KP-tje!
Ja beeeeeest! Alleen Morris is weer ziek, dus ik heb de hele dag met 12,5 kilo slap vlees rondgezeuld.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:43 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
[..]
Morgen gooi ik mijn haar weer los!
Hoe is het met je ?
Hij is erg goed idd.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:30 schreef debuurvrouw het volgende:
hai! Weer terug van Tim Knol. Jemig dat was echt tof zeg. Héél klein zaaltje, 80 man en een prachtig optreden.
Gewoon met een beetje allesreiniger?? En dan droogmaken met een theedoek?quote:Op zondag 9 januari 2011 13:10 schreef ik80lll het volgende:
help, hoe maak je een lcd tv scherm weer mooi schoon?
Nee er is niet op getekend, gewoon vies
Ik gebruik daar een klamme microvezeldoek voor. Je hebt er ook speciale foam voor maar ik ben gemakzuchtigquote:Op zondag 9 januari 2011 13:10 schreef ik80lll het volgende:
help, hoe maak je een lcd tv scherm weer mooi schoon?
Nee er is niet op getekend, gewoon vies
maar eens zien dat ik daar kom, ik kan er zelfs gratis in als docent. Even zien wat ik daar voor moet regelen. Ben toen ook in Amsterdam geweest, ik vond het erg facinerendquote:Op zondag 9 januari 2011 17:53 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Wij zijn vanmorgen ook naar BodyWorlds geweest ..
K was blij dat ik gereserveerd had, want mensen voor ons wilde (ook) op de gok.
"Als we nu willen kunnen we pas om 16:30 naar binnen en het is nu pas 10:30" ..![]()
Wij konden om 11:00 naar binnen, en eenmaal weer buiten stond er een joekel van een rij!![]()
Het was bijzonder mooi, dat wel!
Flower, het duurt tot 2 februari!
Hé, mama's zijn de baas!quote:Op zondag 9 januari 2011 19:48 schreef debuurvrouw het volgende:
Buum werkt (alweer) de hele dag. En kinderen omstebeurt op de pc. Ik moet gewoon achteraan in de rij
hmmm. Ik moet werken aan mijn gezag.}:|quote:
whaha je vergeet de aapjes van vrijdagquote:Op zondag 9 januari 2011 20:06 schreef De_Taartjesfeee het volgende:
Ik heb een beestachtig wekend gehad
zaterdag dierentuin en vandaag met de hele regering naar de kinderboerderij
quote:
Daarom had ik de (oude, versie stenen kruik) playstation van zolder gehaaldquote:Op zondag 9 januari 2011 19:48 schreef debuurvrouw het volgende:
Buum werkt (alweer) de hele dag. En kinderen omstebeurt op de pc. Ik moet gewoon achteraan in de rij
Lach je nou terwijl ze mijn zoon belachelijk maakt?quote:
Das met beweging enzo?quote:
quote:Op zondag 9 januari 2011 22:35 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Das met beweging enzo?ik doe niet aan beweging... Ik snap niet waarom mensen zich voor hun lol uitputten.
Sasha kan dat dus echt niet!quote:Op zondag 9 januari 2011 21:58 schreef Memmel het volgende:
Morris kan zijn neus al snuiten, da's heul handig!
Mond dichthouden terwijl je hard door je neus uitademt.quote:Op maandag 10 januari 2011 06:58 schreef Lois het volgende:
Eva kan nog steeds geen neus snuiten. Als je met een tissue aankomt gaat ze of heel hard blazen (mond) of enorm haar neus ophalen
We hebben al gezegd dat wie het haar kan leren een medaille verdiendik krijg het niet uitgelegd.
Geprobeerd, maar zelfs dat wil niet.quote:Op maandag 10 januari 2011 08:01 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Mond dichthouden terwijl je hard door je neus uitademt.
Haaaaai!quote:Op maandag 10 januari 2011 09:32 schreef KingOfMars het volgende:
En net op tijd ook zie ik! Haaaaaai Lois.
Wow wat een goed nieuwsquote:Op maandag 10 januari 2011 15:41 schreef _Bar_ het volgende:
Ook hier maar even Roy mag vandaag nog naar huis![]()
quote:Op maandag 10 januari 2011 20:21 schreef Memmel het volgende:
Een slak kan zichzelf bevruchten!
Toch?
Hermafrodiet toch?
quote:Voortplanting
Wat bij zoogdieren als afwijkend wordt beschouwd en hermafrodiet wordt genoemd is bij slakken juist de gangbare norm wat betreft de voortplanting; een slak heeft zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen. Slechts enkele soorten kunnen zichzelf bevruchten, maar dit heeft als nadeel dat er geen uitwisseling van genen plaatsvindt. Bij veel soorten is de paring wederzijds, beide dieren worden bevrucht. Na de paring worden de eitjes afgezet, meestal in de bodem of verstopt onder bladeren of stenen. De eitjes van slakken zijn slechts enkele millimeters in doorsnede, en meestal doorzichtig. Slakken die in zee leven, hebben een larve-stadium, dat veligerlarve wordt genoemd. De larven maken onderdeel uit van het zoöplankton. Landslakken lijken als ze uit het ei kruipen vaak al een beetje op de ouders
oehhh ganz geil...quote:Op maandag 10 januari 2011 20:30 schreef debuurvrouw het volgende:
jawel! Slakken hebben dus oor-ale sex. Langzaam en glibberig denk ik.![]()
Schat, verrassing!!! Dwars door de pil, echt hoor.quote:Op maandag 10 januari 2011 21:39 schreef Memmel het volgende:
Zou toch heerlijk zijn als je jezelf kon bevruchten? Heb je dat gezanik van die vent ook niet. "ja maar...schat...kunnen we niet wachten? Mijn vrienden, mijn uitjes, mijn bier, mijn vrijheid, bla, bla, bla"
Om dan vervolgens tot de conclusie te komen dat er voor hen helemaal niet zoveel veranderd.
Pittig?quote:Op maandag 10 januari 2011 23:29 schreef De_Taartjesfee het volgende:
M`n haar staat in de verf. Rood
Ik denk dat ik een midlifecrisis heb
Misschien niet helemaal wat je bedoelt, maar een kaartenactie via FHF? Ik wil haar best een kaartje sturenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:11 schreef Gaoxing het volgende:
Ha dames, mag ik hier even komen inbreken? Misschien hebben jullie wat tips: ik woon al een tijd niet in NL en hoor zojuist dat mijn moeder (die alleen woont) haar been heeft gebroken. Nu is er al een boeket bloemen onderweg, en laat ik via TNT een stapel tijdschriften bezorgen, maar wat zou er nog meer leuk zijn? Ze zit voorlopig zonder loopgips op de bank....
boeken en/of films via bol.com?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:11 schreef Gaoxing het volgende:
Ha dames, mag ik hier even komen inbreken? Misschien hebben jullie wat tips: ik woon al een tijd niet in NL en hoor zojuist dat mijn moeder (die alleen woont) haar been heeft gebroken. Nu is er al een boeket bloemen onderweg, en laat ik via TNT een stapel tijdschriften bezorgen, maar wat zou er nog meer leuk zijn? Ze zit voorlopig zonder loopgips op de bank....
knifty knitter! Ik kan niet haken en of breien ivm pijnlijke klauwtjes, maar dat gaat leuk zo!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:16 schreef Gaoxing het volgende:
Trui, ik zat ook al die kant op te denken (naja.....aan een handwerkpakket; ik had nog niet aan het topic gedacht), maar ze heeft fybromialgie en handwerkt al jaren niet meer.
Beetje het principe van punnikken. Grappigquote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:19 schreef moussy het volgende:
[..]
knifty knitter! Ik kan niet haken en of breien ivm pijnlijke klauwtjes, maar dat gaat leuk zo!
dat is best in de buurt! Hooguit een uurtje! Maar goed, niet om elke dag te heen en weren maar wel om boodschappen te brengen of de hond te halen. PM maar als ik wat kan doen!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:37 schreef Gaoxing het volgende:
In het noorden van Flevoland. In niemands buurt, waarschijnlijk.
En inderdaad grappig Mous! Morgen even goed naar kijken. Het is voorbij m'n bedtijd nu, en ik heb het zoooo koud [insert smilie met ijspegels aan snor]
GLEEEEE!!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:21 schreef Saffier het volgende:
Wat lief van je, Buuf! Het is voor mij ook te ver weg om iets 'echts' te kunnen betekenen.
Wat gaan we doen vanavond?
Dat vind M. helemaaaaaaaaal niets, dat neem ik op, kan ik morgen kijken als hij sport.quote:
mijn M. vindt dat echt helemaal geweldig! Die roept elke dinsdag om 20.25 "ZET M OP 5!! GLEE BEGINT!!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:39 schreef Saffier het volgende:
[..]
Dat vind M. helemaaaaaaaaal niets, dat neem ik op, kan ik morgen kijken als hij sport.
Uiteraard.quote:
what elsequote:
die mag niet autorijdenquote:
het valt nu nog mee maar hij gaat zo zijn pilletje nemen denk ik...quote:
whha dit viel nog meequote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:48 schreef Saffier het volgende:
Ik vond 'm zoooo lief zondag zaterdag![]()
Maar tegelijk zo lullig voor 'm, zo stoned
Whehe, wat slikt ie voor troep dan? Legaal stoned is natuurlijk niet verkeerd.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:48 schreef Saffier het volgende:
Ik vond 'm zoooo lief zondag
Maar tegelijk zo lullig voor 'm, zo stoned
een of andere redelijk heftige pijnstillerquote:Op woensdag 12 januari 2011 08:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Whehe, wat slikt ie voor troep dan? Legaal stoned is natuurlijk niet verkeerd.
Heerlijk! Grote vraag is, werkt het?quote:Op woensdag 12 januari 2011 09:07 schreef Vicky het volgende:
[..]
een of andere redelijk heftige pijnstiller
Haha!quote:Op woensdag 12 januari 2011 09:54 schreef Saffier het volgende:
Volgens mij is hij af en toe té stoned om iets te kunnen voelen, dan werkt het geloof ik he?
Whahaahaquote:Op woensdag 12 januari 2011 09:54 schreef Saffier het volgende:
Volgens mij is hij af en toe té stoned om iets te kunnen voelen, dan werkt het geloof ik he?
schoolgeld, vooral straks voor de middelbare school.quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:15 schreef Diaan73 het volgende:
Gisterenavond met mn ex gesproken, Twan gaat vanaf 1 februari a.s. bij ons wonen. Praktisch is dat allemaal geregeld. Nu moet ik alleen nog met mn ex hebben over de kosten... maar wat zijn kosten die ik niet moet vergeten? Ik ben bezig een overzichtje aan het maken... en ik wil zo compleet mogelijk zijn.
abonnementen voor zwembad/tijdschrift/sportclub schoolgeld, opvang! (nu je fulltime moet regelen gaan die kosten voor jullie ook omhoog) fiets, speelgoed, kleding. En eignelijk natuurlijk het feit dat je meer boodschappen moet doen, de kachel aanstaat op zijn kamer, 4 ipv 3 personen douchen.quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:15 schreef Diaan73 het volgende:
Gisterenavond met mn ex gesproken, Twan gaat vanaf 1 februari a.s. bij ons wonen. Praktisch is dat allemaal geregeld. Nu moet ik alleen nog met mn ex hebben over de kosten... maar wat zijn kosten die ik niet moet vergeten? Ik ben bezig een overzichtje aan het maken... en ik wil zo compleet mogelijk zijn.
Ja, is het ook... en je schrikt ook van het bedrag waarop het uitkomt...quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:10 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
abonnementen voor zwembad/tijdschrift/sportclub schoolgeld, opvang! (nu je fulltime moet regelen gaan die kosten voor jullie ook omhoog) fiets, speelgoed, kleding. En eignelijk natuurlijk het feit dat je meer boodschappen moet doen, de kachel aanstaat op zijn kamer, 4 ipv 3 personen douchen.
(bah, akelig eigenlijk, zo economisch na moeten denken over je kind)
ik heb in 1997 een auto-ongeluk gehad, althans, de auto waar ik in zat botste op frontaal op een scooter. Ik zat achterin, niet in de gordel. In eerste instantie had ik nergens last van, ben ik nog uit de auto gerend om hulp te halen maar na 1,5 uur kon ik helemaal niks meer. Rug is toen wel onderzocht en toen was er al een afwijking gevonden maar daar is verder niks mee gedaan. Kreeg toen de mededeling, je wordt er oud mee... Mijn rugpijn wordt steeds irritanter en ik heb het steeds vaker. Ben al bij de manueel therapeut, chiropraktor, fysiotherapeut, mensendieck en haptonomie geweest..quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:55 schreef mikoxx het volgende:
Vicky, da's wel irritant zeg! Wist je al van die kromming in je rug, of is dat hier uit gekomen?
Een beugeltje?quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:15 schreef Diaan73 het volgende:
Ja, is het ook... en je schrikt ook van het bedrag waarop het uitkomt...denk je normaal nooit bij na. Met die extra kinderbijslag van ¤ 40,= per maand ga ik het niet redden, in ieder geval.
Lijkt me ook leuk, inderdaad. De tegenstelling met Bangkok is zo groot. Een paar weken geleden zat ik met een bijna dove dochter onverwacht bij de oorarts. Binnen twee uur waren er rontgenfoto's gemaakt, had ze een gehoortest en een andere test gehad, hadden we de specialist twee keer gezien en stonden we met medicijnen en al weer buitenquote:Op woensdag 12 januari 2011 14:31 schreef mefke79 het volgende:
Je zou zeggen dat dat toch te regelen is....dat lijkt me nou echt leuk joh, om daar naar te kijken, naar hoe je zo'n proces beter maakt.
Maar het is zo'n non-klachtquote:Op woensdag 12 januari 2011 15:33 schreef mefke79 het volgende:
Freecell, daar bel ik nou altijd mijn fysio voor. Moet wel zeggen dat die van mij ook manueel therapeut is, dat werkt bij mij beter. Kan gewoon hoor, zonder verwijzing!
Dat helpt maar tijdelijk.. en aangezien ik maar 14 behandelingen fysio per klacht vergoed krijg....quote:Op woensdag 12 januari 2011 15:29 schreef freecell het volgende:
Vicky, wat balen zeg
Maar niks heeft geholpen voor je rug? Anders zeg ik: ga terug naar de therapeut die het beste hielp
ja hoor, die kan je gewoon bellen.quote:Hey, kan je de fysio bellen omdat je nek en schouders vastzitten en je er koppijn van krijgt? Gewoon een keer helemaal losmasseren? Want ik heb het idee dat het dan wel weer gaat
Maar ik vind het zo'n stomme vraag aan een fysio
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |