Oh gaafquote:Op donderdag 3 februari 2011 22:49 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Een verlichte flamingo in je tuin
Ooooh! Wat schattigquote:
Er is ook een werkbank verkrijgbaarquote:
Ja. Ik ben gisteren bij een gespecialiseerde beddenzaak geweest van Auping. De meneer daar raadde me ook aan om gewoon 2 matrassen te nemen. 1 verslijt sneller omdat je uit automatisme naar elkaar toerolt, dus kuil.quote:Op donderdag 3 februari 2011 23:54 schreef korting het volgende:
Ik had nog een matras vraag (A)
Is het waar dat een 2-persoons matras doorzakt na een aantal jaar en dat je daarom beter 2 1-persoons matrassen kan nemen?
sowieso als je redelijk verschilt in gewicht is het beter om elk een eigen matras te hebben ipv samen op één matras te slapen. 't is wel lekker knus, maar voor je rug niet zo best.quote:Op donderdag 3 februari 2011 23:54 schreef korting het volgende:
Ik had nog een matras vraag (A)
Is het waar dat een 2-persoons matras doorzakt na een aantal jaar en dat je daarom beter 2 1-persoons matrassen kan nemen?
Ja dat hoop ik ook! Heb namelijk hele leuke dingen gezienquote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:58 schreef loecje het volgende:
is dat ook zo dan dat dingen die nu in zweden staan ook in nederland komen?
zie wel leuke dingen. en heel veel zonnecel dingen
Ja, in principe is het assortiment internationaal gelijk. Alleen is er in Nederland gekozen om nog even te wachten met het starten van de verkoop van deze producten.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:58 schreef loecje het volgende:
is dat ook zo dan dat dingen die nu in zweden staan ook in nederland komen?
zie wel leuke dingen. en heel veel zonnecel dingen
Heb je wel een balkon? Want daar kun je ook een heleboel leuke dingen mee doen!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 18:06 schreef loecje het volgende:
ik ook, maar vooral leuke tuin dingen en ik heb geen tuin
wat betreft matras. ik stoor me zo hard aan een naad in het midden dat ik bij een 2x 1persoons een Twig en dikke topper zou kopen.
heb nu gewoon 2persoons. geen problemen nog met kuilvorming.
Maar die leuke plantenbakjes kun je natuurlijk ook binnen zetten met bloemen en plantjes. En die lampjes kun je ook over een kast of plank draperen.quote:
Hoe lang heb je het matras al?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 18:06 schreef loecje het volgende:
wat betreft matras. ik stoor me zo hard aan een naad in het midden dat ik bij een 2x 1persoons een Twig en dikke topper zou kopen.
heb nu gewoon 2persoons. geen problemen nog met kuilvorming.
Toevallig kwamen uit de matrassenwijzer ongeveer dezelfde matrassen (3 dezelfde, 1 verschillende) en we vonden de Sultan Erfjord allebei wel lekker liggen. Of is het dan nog steeds slecht voor je rug?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:22 schreef DJMO het volgende:
[..]
sowieso als je redelijk verschilt in gewicht is het beter om elk een eigen matras te hebben ipv samen op één matras te slapen. 't is wel lekker knus, maar voor je rug niet zo best.
Ik denk dat de meeste artikelen nu langzaam maar zeker al binnen zijn of komen. Alleen het tuinassortiment, ook alle accessoires, komen pas later in de winkel.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:07 schreef loecje het volgende:
nog meer nieuwe dingen op de ikea site.
nog niet alles wat op die van zweden staat, maar toch al een aantal dingen.
wanneer kunnen we deze dingen in de winkels verwachten?
LAK is een 'transparante' harde laag bovenop je houten product. Je blijft de natuurlijke kenmerken altijd zien. Is redelijk krasvast, maar als het beschadigd is dan moet je het hele meubel schuren en opnieuw lakken.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:47 schreef Cerbie het volgende:
Mijn nieuwste IKEA projectje gaat het hacken van twee RAST ladekasten worden.
Alleen, wat is nu precies het verschil tussen lak, lazuur, was en olie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |