abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 6 januari 2011 @ 19:03:33 #51
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_90944347
Ik vind dat altijd zo grappig hoe vrouwen dat zeggen dat mensen niet geinteresseerd in hun, maar in hun lijf.

Je bent je lijf, je bent daar niet los van en je zult er nooit los van komen het is een belangrijk onderdeel van jou. En hoe dan ook de eerste selectie gaat op uiterlijk.
Dat is niet anders, acceptatie werkt beter ipv van klagen.
pi_90946112
je bent een vrouw in een mannenwereld, dat is alles
pi_90947687
quote:
7s.gif Op donderdag 6 januari 2011 13:40 schreef Seven. het volgende:
Ik flirt heel veel. Soms bewust maar toch 80% van de tijd onbewust. Op zich niet zo'n grote ramp, het hoeft van mij ook niet volledig te verdwijnen maar het begint op mijn werk de spuigaten uit te lopen.

Ik maak echter zelden flirterige opmerkingen. Maar toch ligt dit natuurlijk grotendeels aan mij, want er zijn nog wel wat vrouwen maar die krijgen allemaal geen chocola enzo :'). Het probleem is dus dat ik de grens tussen goedlachs/vriendelijk en flirten niet meer herken. Ook als anderen met mij flirten overigens, ik vat dat soort dingen al heel snel op als een grapje.

Ik kan wel wat hulp gebruiken bij het leren herkennen van de grens tussen vriendelijkheid en flirtgedrag. Iemand een idee waar te beginnen?
Maar ben je wel aan het flirten dan? Het lijkt me redelijk simpel. Ben je aan het flirten, dan hebben de andere vrouwen binnen het bedrijf een hekel aan je, ben je niet aan het flirten, dan niet.

Je kan toch ook gewoon leuk en aardig gevonden worden, zonder te flirten? En dat die mannen duidelijk willen maken dat ze je leuk vinden, maar dan niet omdat je met ze flirt?
pi_90947747
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 13:48 schreef Luxuria het volgende:
Wat maakt het uit? Is toch leuk die aandacht.
Idd, gewoon door flirten! Al is het onbewust, haha doe ik ook zo vaak :)
pi_90948795
Oooooooh wat leuk om te lezen dit!! Herkenbaar O+ (niet zo extreem als jij :P maar toch!)
Sarcasme. Herken het.
pi_90949083
Hey TS,

Je mag wel een keertje mee de cabine in o|O
FH 420 eev Globetrotter XL
  donderdag 6 januari 2011 @ 21:58:56 #57
277627 Seven.
We are Borg.
pi_90953601
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:11 schreef Ofresca het volgende:

[..]

Maar ben je wel aan het flirten dan? Het lijkt me redelijk simpel. Ben je aan het flirten, dan hebben de andere vrouwen binnen het bedrijf een hekel aan je, ben je niet aan het flirten, dan niet.

Je kan toch ook gewoon leuk en aardig gevonden worden, zonder te flirten? En dat die mannen duidelijk willen maken dat ze je leuk vinden, maar dan niet omdat je met ze flirt?
De meiden die hier werken kom ik prima mee overeen. En als ze mij duidelijk willen maken dat ze mij zien zitten, waarom dan niet vragen of ik keertje mee uit eten wil? Ik zie vooral hoop opportunisme en weinig oprechte interesse.
Resistance is futile.
  donderdag 6 januari 2011 @ 22:01:49 #58
277627 Seven.
We are Borg.
pi_90953778
quote:
99s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:37 schreef Iuc het volgende:
Hey TS,

Je mag wel een keertje mee de cabine in o|O
Ja, gezellig Luc!

:')
Resistance is futile.
pi_90956649
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 20:32 schreef Spirit82 het volgende:
Oooooooh wat leuk om te lezen dit!! Herkenbaar O+ (niet zo extreem als jij :P maar toch!)
Leuk? Voor TS is het een probleem.. :')

Misschien moet je even uitleggen waarom het leuk is, wellicht heeft TS er wat aan...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_90961217
quote:
2s.gif Op donderdag 6 januari 2011 21:58 schreef Seven. het volgende:

[..]

De meiden die hier werken kom ik prima mee overeen. En als ze mij duidelijk willen maken dat ze mij zien zitten, waarom dan niet vragen of ik keertje mee uit eten wil? Ik zie vooral hoop opportunisme en weinig oprechte interesse.
Ze fantaseren over jou een keertje ergens achterin de truck hard te geven, niet op date te gaan en wat er van volgt.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 00:36:46 #61
179534 Waaghals
she appeared like an angel
pi_90961303
gvd ts, zit niet zo geil naar me te knipogen :(
Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
  vrijdag 7 januari 2011 @ 01:06:48 #62
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_90962047
HOU OP! HOU OP!

Want ik heb het zooo graag.

Je geeft zelf je nummer en bent kennelijk tuk op aandacht. Dat geeft helemaal niets maar doe er dan niet zo moeilijk over. Verwacht alleen geen serieuze carriere binnen dat bedrijf he. Je groeit er vast nog wel over heen.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 01:24:58 #63
279078 rozecroc
'Dag zijderups,' zei
pi_90962467
quote:
7s.gif Op donderdag 6 januari 2011 13:40 schreef Seven. het volgende:
Ik flirt heel veel. Soms bewust maar toch 80% van de tijd onbewust.
Als je je er van bewust bent dat je 80% onbewust flirt,dan ben je je dus bewust van 100% van je geflirt.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 04:30:46 #64
277627 Seven.
We are Borg.
pi_90963910
quote:
7s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 01:06 schreef Staal het volgende:
HOU OP! HOU OP!

Want ik heb het zooo graag.

Je geeft zelf je nummer en bent kennelijk tuk op aandacht. Dat geeft helemaal niets maar doe er dan niet zo moeilijk over. Verwacht alleen geen serieuze carriere binnen dat bedrijf he. Je groeit er vast nog wel over heen.
Heb je het moeilijk, schat? :*

Alleen mijn directe collega's hebben mijn telefoonnummer. En ik zeg ook nergens dat ik die aandacht vervelend vind. Ik vraag hoe ik me hier beter bewust van kan worden, niets meer, niets minder.
Resistance is futile.
pi_90963930
quote:
1Think about it. Why are you immodest? Do you want attention? Do you accept yourself? Keeping a journal may help you to find out the reason behind. Treat the problem from within. Maybe find a trusted friend to talk with.

2Go over your wardrobe. Modesty is personified in what you wear. Find clothes that are still attractive that cover you up. Necklines that aren't too low. Clothes that aren't super tight. Pants and skirts that accent your body well but don't leave you pouring out at every seam. Underwear that actually stays under your clothes (very important).

3Watch yourself. Sometimes it's easy to burst out with an unsavory or rude remark. Make sure that what you are saying is respectful to yourself and the others around you. This takes time and practice.

4Surround yourself. Find friends with whom you don't have to skank around, and they're okay with that. This doesn't mean dump your whole crowd of friends, but maybe find a couple people to be with that you notice acting the way you'd like to act.

5Accept yourself. You are beautiful and acceptable just as you are, because you are human like the rest of us. You don't have to be super-sexy, always available to flirt, open to anyone that wants to play with you. You can hold back a bit, play your cards well, and save yourself (physically and emotionally) for someone who really and sincerely matters to you and respects you. They will appreciate it greatly.
Kortom; Je staat teveel in de spotlights. Als je respect wilt, moet je niet open staan voor alle vormen van aandacht en vooral niet van iedereen. Ga alleen om met de mannen die je interessant vindt. Wellicht praat je met iedereen en maak je geen onderscheid. Een man van kwaliteit wilt zich speciaal voelen. Het gevoel hebben dat je alleen tot hem behoort. Ik weet niet wat je allemaal deelt met iedereen, maar ik zou het zo oppervlakkig mogelijk houden. Dus geen eindeloze gesprekken over jouw relationele verleden of wat je allemaal zoekt in een man, maar je baalt dat je maar geen geluk hebt in de liefde.

Mannen moet je sowieso anders benaderen dan vrouwen. Koud, koud, koud! Want flirten doe je niet met woorden, maar met je attitude! Maak geen oogcontact met ze. Ga ook niet hele tijd controleren wie er naar je kijken, want dan lok je het zelf uit. Mannen hebben dat snel door.

Stel jezelf eens voor of jij je mannelijke versie zou willen hebben. Wil je een man die bewust of onbewust alle vrouwen als een magneet naar zich toetrekt? En alles doet wat jij ook doet? Kan je zo'n iemand vertrouwen? Vertrouwen draait niet alleen om intentie. Het gaat erom wat je iemand laat voelen. De kans is groot dat een man niet het gevoel heeft dat hij op jou kan bouwen.

quote:
Mannen zoeken een betrouwbare vrouw. Iemand die ze durven vertrouwen. Iemand waar ze zonder bij na te denken wat aan kunnen overlaten. Teveel vrouwen worden niet betrouwbaar genoeg bevonden en het vertrouwen is in sommige gevallen helemaal ver te zoeken. Mannen zijn dan ook wel eens wat te voorzichtig en misschien zelfs wel achterdochtig.

Die kus op dat feestje die niets te betekenen had. Het geflirt met die leuke barman dat geen naam mag hebben. En wat dacht je van die net wat te inninge knuffel met die goede vriend. Mannen kunnen slecht tegen een vrouw waarvan ze alleen al het gevoel hebben dat ze haar niet volledig kunnen vertrouwen. Dus zal hij blijven zoeken naar iemand die hem dat gevoel wel geeft. Ondertussen zal hij jou waarschijnlijk nooit vertellen dat ie je niet volledig vertrouwt.
  Redactie Games vrijdag 7 januari 2011 @ 05:18:01 #66
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_90963965
Denk gewoon dat het werk je ook parten speelt, als het al een mannenwereld is en er zijn niet zoveel vrouwen aanwezig, dan is de "keus" vrij beperkt. Dan val je als vrouw gewoon op, ook al ben je misschien niet extreem lekker maar wel goed gebouwd (nofi). Je moet gewoon niet met iedereen "vriendjes" willen blijven. De mate van openheid maakt je misschien daarin te toegankelijk. Indirect is al die aandacht van mannen wel een soort egobooster voor jezelf. Of je er nu wel of niet voor kiest. Dus kies je mannen/vrouwen voorzichtig/bewuster, misschien dan ook maar buiten je werk om, met wie je vaker wil omgaan. De rest hou het gewoon zo oppervlakkig mogelijk. Maar goed op een of andere manier stijg je als vrouw zijnde al met +1 op de populariteitsladder als je Bi bent ( weten dit veel mensen trouwens?)

Hoe ervaar je plekken waar de verhouding man/vrouw 50/50 is of 20/80?

[ Bericht 2% gewijzigd door Mr.Noodle op 07-01-2011 05:23:08 ]
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_90979414
De afgewezen, incapabele collega's:

''Dat kutwijf houdt ons allemaal aan het lijntje, wat doet ze hier eigenlijk?''
- ''Volgens mij is ze gewoon op aandacht uit, hoer.''
''Ja man... oprotten''....
- ''Because no one has a dick made out of chocolate which ejaculates money..''
  vrijdag 7 januari 2011 @ 16:09:43 #68
230788 n8n
Pragmatisch
pi_90981242
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 04:51 schreef VorkMesLepel het volgende:

Stel jezelf eens voor of jij je mannelijke versie zou willen hebben. Wil je een man die bewust of onbewust alle vrouwen als een magneet naar zich toetrekt? En alles doet wat jij ook doet? Kan je zo'n iemand vertrouwen? Vertrouwen draait niet alleen om intentie. Het gaat erom wat je iemand laat voelen. De kans is groot dat een man niet het gevoel heeft dat hij op jou kan bouwen.

Ik zou eerder vragen of je een man wilt die je niet vertrouwt omdat je een flirt bent. Je persoonlijkheid veranderen voor een partner vind ik zorgwekkender dan gewoon door blijven flirten. Dat is al iets waar je snel achter komt en als je er niet mee om kan gaan weet je dat het niks voor jou is.
Specialization is for insects”.—Robert Heinlein
  vrijdag 7 januari 2011 @ 16:11:59 #69
230788 n8n
Pragmatisch
pi_90981356
Flirten is leuk, de chocolade zou ik weigeren ( :') ) of zoals eerder geopperd in de kantine zetten. Straks ga je nog verwachtingen wekken :D
Specialization is for insects”.—Robert Heinlein
pi_90982224
Je kunt ook problemen zoeken die er niet zijn ..
Grote talenten weten wanneer ze moeten stoppen
  vrijdag 7 januari 2011 @ 16:36:14 #71
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_90982422
quote:
10s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 04:30 schreef Seven. het volgende:

[..]

Heb je het moeilijk, schat? :*

Alleen mijn directe collega's hebben mijn telefoonnummer. En ik zeg ook nergens dat ik die aandacht vervelend vind. Ik vraag hoe ik me hier beter bewust van kan worden, niets meer, niets minder.
Kom op zeg, het is wel werk en als jij leuk loopt te flirten moet je dat lekker zelf weten maar verwacht niet dat je op een gegeven moment nog serieus genomen wordt. Je bent met 27 jaar geen onnozele bakvis meer.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 16:37:14 #72
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_90982457
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 01:24 schreef rozecroc het volgende:

[..]

Als je je er van bewust bent dat je 80% onbewust flirt,dan ben je je dus bewust van 100% van je geflirt.
True.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 16:39:06 #73
257041 Editeur
I LOVE MUDKIP K?
pi_90982545
Ik kan me wel voorstellen dat je er op een gegeven moment de pest in begint te krijgen ;(
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
  vrijdag 7 januari 2011 @ 17:25:13 #74
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_90984814
Wees blij! Ik maak zoiets nou nooit mee. :'(
pi_90984930
quote:
7s.gif Op vrijdag 7 januari 2011 16:36 schreef Staal het volgende:

[..]

Kom op zeg, het is wel werk en als jij leuk loopt te flirten moet je dat lekker zelf weten maar verwacht niet dat je op een gegeven moment nog serieus genomen wordt. Je bent met 27 jaar geen onnozele bakvis meer.
Dat dus. Afstand houden is heel makkelijk hoor. En mijn collega's staan niet in mijn facebook of hebben mijn nummer. Is ook nergens voor nodig.
[b] Unstable. Volatile. Dangerous. [/b]
YES! The rhythm, the rebel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')