22quote:Op zondag 9 januari 2011 20:39 schreef laucas het volgende:
Nummer 23 alweer van dit seizoen in de liga.
Het is hem wel gegundquote:
Walgelijke man, fantastische trainer.quote:
Wat is daar prachtig aan ? Hoort niet, de bank van Villareal had hem gewoon moeten neersabelen.quote:
Is toch heerlijk man.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:43 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Walgelijke man, fantastische trainer.
Dit heeft hij toch niet nodig?
Nee René, dit is not dun.quote:
Zou wel prachtig zijn geweest, dat wel.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:44 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Wat is daar prachtig aan ? Hoort niet, de bank van Villareal had hem gewoon moeten neersabelen.
Dat niet, maar aan de andere kant hoort het gewoon bij 'm.quote:Op zondag 9 januari 2011 20:43 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Walgelijke man, fantastische trainer.
Dit heeft hij toch niet nodig?
Hij was vandaag weer geweldig jaquote:Op zondag 9 januari 2011 20:50 schreef YazooW het volgende:
Sierd de Vos die opeens met een verhaal over Ronaldo komt aan zetten![]()
Wat een baas die Sierd.
quote:Op zondag 9 januari 2011 20:53 schreef Trystar het volgende:
Heerlijke wedstrijd!Met als uitblinker Sierd de Vos!
quote:
www.vi.nlquote:Cani bekogelt provocerende Mourinho met bidon
10/01/2011 12:50
José Mourinho heeft zich niet geliefd gemaakt bij de selectie van Villarreal. De coach van Real Madrid stond na de vierde treffer van zijn ploeg voor de bank van de Spaanse nummer drie te juichen. De Submarino Amarillo-speler Cani beantwoordde het gedrag van de Portugees door een fles in de richting van de juichende oefenmeester te gooien en moest dit met een rode kaart bekopen.
'Ik ging naar de bank van Villarreal om de goal met mijn zoon te vieren. Hij zat precies achter de bank van Villarreal. Ik hoop dat mensen me geloven. Alles wat ik doe komt namelijk altijd negatief in de media', aldus The Special One op de persconferentie na afloop van het met 4-2 gewonnen duel.
Mourinho was tevreden met het behaalde resultaat. 'We hebben lef getoond. Ik ben tevreden met het resultaat en met onze uitstekende tweede helft. Villarreal was de eerste helft sterker, maar we kwamen goed uit de kleedkamer en boekten een terechte overwinning.'
Verder kwam de oefenmeester woorden te kort om zijn pupil Ronaldo te complimenteren met zijn spel. 'Cristiano laat me sprakeloos. Hij laat week in week uit zien dat hij een fantastische speler is. Ik kan geen woorden vinden om zijn optredens te beschrijven.'
Ook was de Portugees verheugd met de invalbeurt van de herstelde Kaká. 'Kaká kende een uitstekende invalbeurt. Hij maakte de verlossende vierde treffer voor ons. De laatste tijd maakt hij een uitstekende indruk op mij na zijn maanden van afwezigheid.'
Kaká zelf liet na afloop weten blij te zijn met zijn terugkeer in het Bernabeu. 'Dit was precies wat ik nodig had. Terugkeren in het Bernabeu met een treffer en een overwinning. Het was een mooie avond voor mij.'
En dat zelfs zonder Drenthequote:Op maandag 10 januari 2011 21:49 schreef Trystar het volgende:
Atletico Madrid staat bij rust 4-0 achter uit tegen Hercules Alicante.
Heeft al 10 minuten meegedaan. Ik heb bij Almeria - Real Madrid trouwens nog geen idee in achter het spel kunnen vinden.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:27 schreef onlogisch het volgende:
Vanavond kan Ibby toch zijn debuut maken @ Camp Nou voor de competitie?
Maar niet in Camp Nou.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Heeft al 10 minuten meegedaan. Ik heb bij Almeria - Real Madrid trouwens nog geen idee in achter het spel kunnen vinden.
Ja maar hij begint wel weer op de bankquote:Op zondag 16 januari 2011 19:27 schreef onlogisch het volgende:
Vanavond kan Ibby toch zijn debuut maken @ Camp Nou voor de competitie?
Jij wel.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:48 schreef Paul-89 het volgende:
Wat is het in de Spaanse stadions toch altijd sfeerloos.
Nee nog nooit maar ook daar is het 9 van de 10 wedstrijden 'rustig'. Of ze dempen het geluid.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:50 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
[..]
Jij wel.
Al een keertje naar Camp Nou geweest vriend?
Ja ze dempen het geluid inderdaadquote:Op zondag 16 januari 2011 19:52 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Nee nog nooit maar ook daar is het 9 van de 10 wedstrijden 'rustig'. Of ze dempen het geluid.
dus? Elke ploeg heeft het wel eens moeilijk met een mindere tegenstander.quote:Op zondag 16 januari 2011 20:28 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Wat is de begroting van Almeria, en die van Real? Volgensmij is die van Real bijna oneindig.
Ik denk dat de verhoudingen ongeveer gelijk zijn aan die van Barcelona en Hercules... Overigens is het moraal van dit verhaal, haal er geen bullshit bij daarbij is de wedstrijd nog niet over.quote:Op zondag 16 januari 2011 20:28 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
Wat is de begroting van Almeria, en die van Real? Volgensmij is die van Real bijna oneindig.
Rustig maar, ik wil gewoon weten wat de begroting is van beide partijenquote:Op zondag 16 januari 2011 20:29 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
dus? Elke ploeg heeft het wel eens moeilijk met een mindere tegenstander.
Inderdaad, gewoon een zakelijke overwinning.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:07 schreef chufi het volgende:
valencia gewonnen van Depor met 2-0
Nu Almeria - Madrid
Sowieso niet echt onder de indruk van die Maria. Heeft wel die acties in huis die je van een vleugelspeler verwacht, maar de eindpass is altijd zo zwak. Een echt goed schot heeft ie ook niet in huis.quote:
hihi, ik dacht dat je het vol sarcasme bedoelde.quote:Op zondag 16 januari 2011 20:36 schreef Boerenkool-met-jus het volgende:
[..]
Rustig maar, ik wil gewoon weten wat de begroting is van beide partijen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |