abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90853107


Het vorige deel: Slank # 1289 - Oh help, ik weet geen titel!

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90853202
gooi ik 'm dicht -O-

@ Maria: Ik hoop dat je PS3 te reanimeren is :Y

Voor de rest ben ik zo gaar als wat. Benen getraind, het was stervensdruk met goede voornemensmensen. Ik ben in 45 minuten door alle oefeningen heen gesjeesd *zich als een goudvis voelt -> blub*
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90853281
Moet de vrijheid al bereikt zijn, of is de wens daartoe ook al goed?
Dan is misschien "Fly Away" van Lenny Kravitz wel wat.

Tevens tvp en oprechte excuses dat ik niet zag dat ik post 300 had. :@
pi_90853379
Fly away O+
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  dinsdag 4 januari 2011 @ 20:53:25 #5
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90853417
VMWtje: geen idee waar de vuilnisbak is, ik ging hem net ophalen (was vuilophaaldag) en hij stond er niet -O- Ik was nog even een stukje de straat in gelopen, maar zag hem zo nergens. Ik ga morgen weer kijken bij daglicht, hopelijk heeft iemand dan doorgekregen dat ze de verkeerde meegenomen hebben ofzo.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_90853441
Speaking of goudvissen, m'n nichtje had laatst een aantal van die schoonmaakdoekjes met allesreiniger of zo in de vissenkom gegooid, om te helpen schoonmaken.

De vissen are swimming with the fishes nu, zeg maar.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_90853643
* Sleeping ;)
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_90853859
Kan allebei.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_90853918
LOL :X
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90853941
vizor kijk eens :P
pi_90854019
en deze is cute O+
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90854101
Minder Maria. -O-
Misschien heeft een nieuwe buur 'm toevallig naast je deur gezet.

Arme fishes, DaD. ;(

PF, als het gaat om iemand die zich vrij voelt, is misschien "Feeling Good" wat.
In de versie van Muse ook nog rock.
Of anders een rockcover van Freedom van Aretha?
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:04:04 #13
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90854134
Nog een Fly Away:


Balen van je ps3 zeg, Maria! -O-.
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:05:42 #14
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90854227
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:00 schreef _aurum_ het volgende:
LOL :X
[ afbeelding ]
Tis dan ook nogal wat wat 'ie op z'n scherm krijgt. Ik haat dat soort filmpjes :').

Nachtwacht is aan het hardlopen! Evy 1 :D.
Niet meer actief op Fok!
pi_90854608
Goedenavond!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_90854748
quote:
Op dinsdag 4 januari 2011 21:04 schreef Viking84 het volgende:
Nog een Fly Away:


Balen van je ps3 zeg, Maria! -O-.
Mèt TMF logo!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:19:12 #17
229513 Blurred86
Live Positive
pi_90855010
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:14 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Mèt TMF logo!
nostalgisch! :7
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:25:05 #18
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90855328
Blurred! Ik keek laatst Nanny McPhee en daarin zat een mooie mademoiselle die met dudey-whatshisface ehhh Colin Firth ging trouwen en die vond ik best wel op jou lijken! O+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:34:14 #19
229513 Blurred86
Live Positive
pi_90855868
haha Maria! ik heb die film niet gezien maar ik zal eens even googelen of ik een plaatje kan vinden :D
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:41:09 #20
229513 Blurred86
Live Positive
pi_90856300
http://www.imdb.com/media/rm3756365824/nm0531808 deze dame?
wilde net zeggen dat ik het niet echt zie maar wow op sommige foto's toch echt wel, freaky! :o
haha zou grappig zijn als je nu heel iemand anders bedoelde :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:42:38 #21
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90856398
Ik wilde als flauw grapje even Emma Thompson posten en dan 'nou dank je wel, Maria!', maar ik werd zo onpasselijk van die foto's dat ik het maar heb laten zitten oO< .

Maar je hebt gelijk, Maria :Y.
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:45:32 #22
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90856627
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:41 schreef Blurred86 het volgende:
http://www.imdb.com/media/rm3756365824/nm0531808 deze dame?
wilde net zeggen dat ik het niet echt zie maar wow op sommige foto's toch echt wel, freaky! :o
haha zou grappig zijn als je nu heel iemand anders bedoelde :')
Ja die! :D Al was ik nou ook aan het zoeken en vond ik het lastig om een goed plaatje te vinden (vooral van uit Nanny McPhee!) maar leuk dat jij het ook ziet! Ik vind het een mooie mademoiselle O+

"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:47:49 #23
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90856784

:D Deze heb ik nog op single, zo'n kartonnetje :@. En het nr wordt compleet verkracht natuurlijk: die kinderen zijn net uit de luiers, dus ze begrijpen niet eens wat ze eigenlijk zingen :P. Maar hey, ik wist toen ook nog niet dat het een cover was!
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:51:30 #24
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90857039
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_90857110
WTF XM? _O- _O- _O-
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 21:55:41 #26
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_90857311
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Ik dacht dat we deze voor onszelf zouden houden...? }:|
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_90857412
quote:
Op dinsdag 4 januari 2011 21:55 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ik dacht dat we deze voor onszelf zouden houden...? }:|
mwhahahaha
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_90857637
Wow Duvel, ben je afgevallen?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_90857970
_O-
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:08:49 #30
229513 Blurred86
Live Positive
pi_90858097
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 21:45 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ja die! :D Al was ik nou ook aan het zoeken en vond ik het lastig om een goed plaatje te vinden (vooral van uit Nanny McPhee!) maar leuk dat jij het ook ziet! Ik vind het een mooie mademoiselle O+

[ afbeelding ]
ahw lief O+ I'm touched!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_90858210
De douche is stukken beter met de nieuwe boiler ^O^
Heb wel t restje chocoladeletter opgegeten net :@ dat stond niet in de eetmeterplanning...
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:11:33 #32
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90858272
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wow Duvel, ben je afgevallen?
Hij is wel naar de kapper geweest :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:11:44 #33
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_90858288
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wow Duvel, ben je afgevallen?
Tevens naar de kapper geweest!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:12:03 #34
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90858307
:D *;
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:12:04 #35
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_90858313
:')
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_90858420
_O-
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_90859163
Wat een vreselijke prachtige kitchfilm over zelfacceptatie op net5!
Edit: met Sigur Rós erin O+

[ Bericht 48% gewijzigd door MevrouwPuff op 04-01-2011 22:33:48 ]
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:30:24 #38
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_90859520
Mooie foto's zeg!

Goedenavond en ook gelijk welterusten, ik ga douchen en naar bed :O
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_90859586
@Pief: I want to break freeeeheeeeeee :'). Nostalgie genoeg zou ik zeggen :P.

Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:36:51 #40
331 Merel
Be here now.
pi_90859901
Niet bijgelezen.

Vanavond nieuwjaarsborrel. MacMarried was er ook. Veel oogcontact, niks gebeurd. Dus uit frustratie zit ik nu met een andere collega in de kroeg en is de kans groot dat ik met hem mee naar huis ga. Shit, wat ben ik toch ook een sloerie.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:37:48 #41
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90859966
Is die getrouwd / verloofd / samenwonend / op een andere wijze gebonden? Indien nee: dan is er niet zoveel aan de hand lijkt me ;).
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_90860191
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Is die getrouwd / verloofd / samenwonend / op een andere wijze gebonden? Indien nee: dan is er niet zoveel aan de hand lijkt me ;).
^^
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90860217
En ben je niet bang dat je op je werk een 'naam' krijgt?

Ik ben meer van het don't shit where you eat principe....
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:43:10 #44
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90860243
Uit frustratie met iemand naar huis voor 'koffie'? :o

Daar kan ik me nou niks bij voorstellen.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_90860309
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Uit frustratie met iemand naar huis voor 'koffie'? :o

Daar kan ik me nou niks bij voorstellen.
maar jij bent ook heel zen Maria O+
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_90860352
Merel, is ie wel leuk? :P En gaat meegaan geen genante situaties in bijv de kantine opleveren?
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:45:23 #47
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90860370
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:44 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

maar jij bent ook heel zen Maria O+
Nou dat valt wel mee hoor _O-

Ik leef me alleen denk ik eerder uit op inanimate objects (zoals chocoladeletters :') ) :P
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:47:52 #48
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_90860517
Merel.. Je weet zelf dat het niet zo hoort maar hoe vaker dat je het nu tegen jezelf zegt, hoe meer dat je toch bij hem eindigt.
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_90860560
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:45 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Nou dat valt wel mee hoor _O-

Ik leef me alleen denk ik eerder uit op inanimate objects (zoals chocoladeletters :') ) :P
Chocoladeletters :o

Wortels, courgettes, komkommers heb ik gezien, maar chocoladeletters :?
Die is nieuw! :') :P
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:49:32 #50
229513 Blurred86
Live Positive
pi_90860606
ew vizor :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:49:49 #51
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90860624
quote:
12s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:48 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Chocoladeletters :o

Wortels, courgettes, komkommers heb ik gezien, maar chocoladeletters :?
Die is nieuw! :') :P
Mn onschuld, wat doe je ;( _O-

Ik ga WoWen :P
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_90860704
Ah bedankt vizor. Nou zit ik met een mental image van een smeltende chocoladeletter :').
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_90860856
Frustratie... Mooie drijfveer voor een ONS?
Maar ik ben dan weer zo'n idioot die dat alleen zou doen als ie toch wel relatiepotentie heeft :P
quote:
Op dinsdag 4 januari 2011 22:49 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Mn onschuld, wat doe je ;( _O-

Ik ga WoWen :P
Doe de groetjes aan mn broertjes :s)
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:55:08 #54
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90860900
Ik ga naar bed, hopen dat ik vannacht wél slaap.

Trusten lieverds en bedankt voor alle steun, jullie zijn schatten :*.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_90860999
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:51 schreef Chicolate het volgende:
Ah bedankt vizor. Nou zit ik met een mental image van een smeltende chocoladeletter :').
Ik met die shit where you eat _O- Waar ik 't wel mee eens ben :P Ik "deed" ook nooit vrienden van ex-en. Ik koos meteen de leukste :7 En verder buiten het dorp houden. Als er 1 nieuw (leuk!) gezicht opdook in het stamcafe had ik 'm meteen in het snotje >:) Zoals die triatlonner met vriendin uit Londen.... :@

Zucht. Dat waren nog eens tijden /oma vertelt....
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_90861060
Om misverstanden te voorkomen, de vriendin was nog in Londen O~)
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  dinsdag 4 januari 2011 @ 22:58:36 #57
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90861084
Puff: welleke server? (8> :7
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_90861111
Hoe is je huis! Ben je al echt echt over?
pi_90861270
quote:
Op dinsdag 4 januari 2011 22:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
Puff: welleke server? (8> :7
Geen idee! Maar tussen 1900 en 2400 doordeweeks en in het weekend 1000 tot 0400 ongeveer zijn ze er te vinden :')
pi_90861383
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:59 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoe is je huis! Ben je al echt echt over?
Ik was daarstraks een K&W topic aan het maken, ben ik bij de laatste foto's (van de zolder) die ik erin wil zetten, druk op de verkeerde knop, alles weg :( :( :(

Alles zooi is over, woonkamer is zelfs al half ingericht O+ Bed staat ook al en kledingkast ook. Van zondag op maandag ga ik er echt wonen, maandag moet ik weer werken. Ik heb alleen boven nog niks voor de ramen, maar vandaag besloten dat ik bij de slaapkamer tijdelijk een gordijn doe en dat ophang met een douchestang. Dan hoeft mijn vader nog niks te boren en kan ik nog even wachten met de definitieve keuze :7

Stang kan ik tussen de muren klemmen, en ik moet m'n nachtkastjes nog halen bij Jysk, dan neem ik daar meteen zo'n kant en klaar gordijn mee.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  dinsdag 4 januari 2011 @ 23:06:55 #61
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_90861513
Syrena, ben heel nieuwsgierig, naar alles ook je liefdesleven :D
Nee maar het gaat dus lekker in jou huis? Heel fijn :)
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_90861859
Whazaaaaappp, mijn homie en ik op mijn trap :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_90861886
Da's andere koek dan het hondje van Boem :7
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_90861907
Foto's kunnen anders ook hier hoor :P
Geen gordijnen, aan de ene kant kan je denken 'Ach, wie merkt zoiets nou?'
Aan de andere kant zit je zo maar ineens bij je nieuwe kapper en stelt de klant naast je zich voor als je achterbuurvrouw :')
  dinsdag 4 januari 2011 @ 23:16:19 #65
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_90861960
Syrena O+ echt zo leuk!!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_90862235
Ik ga slapen ladies, morgen deuren afverven :r
En ik ga de zoldermuren zelf stuccen :7 alleen niet nu. Eerst nog een paar Youtube-filmpjes kijken hoe dat moet _O-

ik weet dat het enorm lastig is, zeker de eerste keer. En met mijn enorrrrme ongeduld...
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  dinsdag 4 januari 2011 @ 23:27:04 #67
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_90862466
Syrena! O+

Die hond is echt bad-ass! :7
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  woensdag 5 januari 2011 @ 00:15:43 #68
331 Merel
Be here now.
pi_90864592
Viiiiiizoooor help, volgens mij ben jij de enige die me snapt :')
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_90864657
PMen mag Merel!
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_90864680
Die hond is inderdaad badass! :7
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  Vis een optie? woensdag 5 januari 2011 @ 00:20:08 #71
70532 loveli
N
pi_90864763
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 19:30 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik zoek een liedje dat over vrijheid in het algemeen gaat of bevrijding zoals bijv vrij zijn in de vrije natuur of vrijheid na oorlog. Maar wel een beetje een rock/stevig nummer. Dus niet George Micheal met Freedom of zo :P!
Een beetje een klassieker als het kan..

Iemand suggesties :s)?
crap in = crap out
  Vis een optie? woensdag 5 januari 2011 @ 00:28:17 #72
70532 loveli
N
pi_90865033
Ow en Merel, wil morgen ook nog dat je nu met je collega naar huis gaat? Zo nee, boeltje pakken en naar eigen huis. Zo ja, dan blijkbaar naar zijn huis. Lijkt me. Kan me niet zo heel goed inleven ;)
crap in = crap out
pi_90865789
Eens met loveli. Als je je er morgen klote door voelt, kun je jezelf dat gevoel besparen. Zo niet, dan heb je mijn zegen ;)
pi_90865794
Syrena, wat een leuke foto!

Merel, hoe is het afgelopen (of is het nog niet afgelopen), sluit me verder aan bij loveli overigens.

Geen lijstje van vandaag want maar 1 fatsoenlijke maaltijd gehad. Komt morgen wel (ruimschoots) goed ongetwijfeld. Als ik eenmaal thuis ben, that is. Eerst even paar honderd kilometer rijden.

Vanaf eind van de week weer normaal en zelfs erg gezond eten ivm voornemen meer en vers(ere dingen) te koken. En nu slapen: welterusten dan wel goedemorgen!
pi_90865869
Mijn ritme is totally a goner na nieuwjaarsnacht :(

Daarom nog maar een lijstje:
O: 1 boterham kruidnagelkaas, 1 boterham pindakaas
T: 1 boterham pindakaas
L: tosti ham/kaas
D: lasagne
T: handje chips en cola light bij de film
  woensdag 5 januari 2011 @ 01:07:35 #76
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_90865994
Ik snap je wel hoor Merel. Zou alleen wel koffie gaan drinken met iemand van buiten het werk. Zoek een stamkroeg met een heleboel prettige mannen ofzo :P
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  woensdag 5 januari 2011 @ 07:40:32 #77
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90868755
*licht aandoet

Mogge! Vandaag 7 jaar samen O+. Het etentje zie ik helaas nog wel sneuvelen, want Duuf ligt nu nog in bed en maakt veel onheilspellende geluiden :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 5 januari 2011 @ 07:42:36 #78
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90868775
En: *O* feli kwakz0rz *O*
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_90868842
mogge :z
Ja doei.
pi_90869284
*gaap* dit ritme van laat slapen en vroeg opstaan begint me wel op te breken. En zo te zien ga ik weer te laat komen, ik moet over 1 minuut de deur uit en ben half aangekleed, mijn haren zijn nog coupe windkracht 10 en ik moet mn tas nog inpakken. Goed begin van de dag.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  woensdag 5 januari 2011 @ 08:42:24 #81
331 Merel
Be here now.
pi_90869308
Goeiemorgen O-) :@
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_90869386
Mogguh!

Chico, waarom post je op Fok! als je al in tijdnood zit? :P

Feli XM, Duvel en Kwak? (neem aan dat die jarig is...)

:W Merel, leuke avond gehad?
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_90869404
goeiemorgen!

Merel, fijne nacht gehad?
pi_90869430
:D goedemorgen!

leuk wakker worden met Merel's nachtelijke avonturen :P
  woensdag 5 januari 2011 @ 08:51:21 #85
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_90869435
Volgens feestboek is kwak jarig inderdaad :Y.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_90869587
XM en Duvel, gefeliciteerd met jullie jubileum!! O+

Kwak, gefeliciteerd met je verjaardag!! *O* Ik hoop dat je je inmiddels weer veel beter voelt en ergens tijd vindt om dit te lezen :+ .

Merel, was het gezellig?
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_90869593
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:15:58 #88
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90869858
Goeiemorgen! :W. Voelde me gisteravond toen ik in bed lag op een gegeven moment heel opgeruimd in mijn hoofd en het gevolg is dat ik heerlijk heb geslapen vannacht! *O*. Ein-de-lijk! Ik begon het al somber in te zien.

Nu zit ik fris en fruitig aan m'n ontbijt en ga zo de tweede les van het nieuwe schema lopen :).
Niet meer actief op Fok!
pi_90869863
Kwak: van harte gefeliciteerd (en hoop dat je je inmiddels een heel stuk beter voelt!)!

Ook XM en Duvel natuurlijk gefeliciteerd!

En ik ga maar eens inpakken en dan een stukje rijden.
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:19:29 #90
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90869926
Kwak is al door mij gefeliciteerd @ feestboek.
XM en Duvel ook gefeliciteerd. Op naar de volgende 7 jaar en ergens in die 7 jaar willen we wel een ^) hoor :P.
Niet meer actief op Fok!
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:35:01 #91
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90870283
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 09:30 schreef nz1900 het volgende:

[..]

Verklaar je nader.
Jij bent de zoveelste in een reeks van mensen die even binnen komen walsen om ons de ogen te openen. De meesten van ons hebben al aardig wat resultaat geboekt, dus je kunt niet zeggen dat wij niet weten hoe het moet. Je mag best de discussie met ons aangaan, maar presenteer je opmerkingen dan niet als voldongen feiten :). C'est le ton qui fait la musique :).
Niet meer actief op Fok!
pi_90870315
Goeiemorgen!
Felicitaties aan Kwak voor de verjaardag *O* en Duvel en XM voor de 7 jaar *O*
Nu kunnen jullie vertellen of die itch nou echt bestaat of niet :o
Heerlijk geslapen btw :)
Hoop dat Zweden door kan gaan, vriendlief is goed ziek :'(
  Vis een optie? woensdag 5 januari 2011 @ 09:39:18 #93
70532 loveli
N
pi_90870399
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 09:30 schreef nz1900 het volgende:

[..]

Verklaar je nader.
Je bedoelt het goed, maar je bent niet de eerste die met zulk nieuws aankomt. We zijn aardig onderlegd, lees de OP maar, Sonja Bakker komt er hier niet in.

Verder welkom, lust je broccoli, hoeveel weeg je nu, wat is je streef en hoe ga je dat bereiken?
crap in = crap out
pi_90870535
XM, Duvel en Kwak gefeliciteerd :)

Puff, dat zou wel heel jammer zijn he -O-
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_90870544
oh, daar hebben we hem weer :z
Ja doei.
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:46:37 #96
331 Merel
Be here now.
pi_90870609
Ik wil m'n lijstje van gisteravond graag aanvullen met 1 toastje, 2 bitterballen, een halve bak met spul van de Eazie Wok, 2 glazen witte wijn, 4 glazen champagne, 2 glazen jenever-cola en een cocktail.

En jullie zijn lief :* En ik ben heus niet zo erg als het allemaal lijkt, maar net als sommigen hier alleen maar de klaag-dingen over hun vriendje hier neerzetten en de positieve dingen soms niet noemen, vertel ik hier alleen de rampverhalen en vergeet ik soms te vertellen dat ik normaliter gewoon een braaf, trouw, eerzaam meisje ben dat heus niet zomaar met de eerste de beste het bed in duikt :)
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:47:12 #97
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_90870633
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 09:02 schreef Phaidra het volgende:
XM en Duvel, gefeliciteerd met jullie jubileum!! O+
Bedankt allemaal!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 5 januari 2011 @ 09:48:25 #98
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_90870663
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 09:46 schreef Merel het volgende:
Ik wil m'n lijstje van gisteravond graag aanvullen met 1 toastje, 2 bitterballen, een halve bak met spul van de Eazie Wok, 2 glazen witte wijn, 4 glazen champagne, 2 glazen jenever-cola en een cocktail.

En jullie zijn lief :* En ik ben heus niet zo erg als het allemaal lijkt, maar net als sommigen hier alleen maar de klaag-dingen over hun vriendje hier neerzetten en de positieve dingen soms niet noemen, vertel ik hier alleen de rampverhalen en vergeet ik soms te vertellen dat ik normaliter gewoon een braaf, trouw, eerzaam meisje ben dat heus niet zomaar met de eerste de beste het bed in duikt :)
Moet er niet nog een S bij? >:) .

En ik kijk helemaal niet raar tegen je aan, hoor. Ik heb alleen wel het idee dat je (een beetje) in de knoop zit met jezelf en niet meer zo goed weet wat je eigenlijk allemaal aan het doen bent :*.
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? woensdag 5 januari 2011 @ 09:48:58 #99
70532 loveli
N
pi_90870674
@Merel: Als ik me goed herinner kun je de mannen met wie je gezoend hebt nog op 2 handen tellen. Behalve als je niet zoent met de mannen met wie je in bed belandt, valt het wel mee zo ;)
crap in = crap out
pi_90870761
Gefeliciteerd kwak en XM en Duvel! *O*

Lijstje:

O: kwark (250 gram)
T: 2 boterhammen smeerworst
L: 2 boterhammen smeerworst
T: knackebrod met forelfilet en huttenkase
D: korma kip (vers) met 250 gram pittige sperziebonen, een pittig eitje (gekookt) en wat zilvervliesrijst
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')