Ik ben volmaaktquote:
5!quote:
heheh die is tenminste niet zo blauw..quote:
quote:Op maandag 3 januari 2011 14:23 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
heheh die is tenminste niet zo blauw..
Hoe wilde jij het dan noemen?quote:Op maandag 3 januari 2011 14:15 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
breed gebouwd, ja zo kan je het ook noemen
quote:Op maandag 3 januari 2011 14:16 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
oeh oeh oeh met zon borstkast waar je je hoofd lekker tegenaan kan vlijen??En brede schoudersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Weet je zeker dat we niet naar een rode hoeven te kijken?quote:Op maandag 3 januari 2011 14:24 schreef Stuart het volgende:
Zou tof zijn als jullie toch niets te doen hebben als jullie even voor mij de winkels controleren op een blauw regenpak in maat 176![]()
Ja, heel zeker! En aangezien het in de webwinkel is uitverkocht kan het alleen nog maar in de fysieke winkels liggen dus ga snel kijken voor Stu mensenquote:Op maandag 3 januari 2011 14:25 schreef DaMart het volgende:
[..]
Weet je zeker dat we niet naar een rode hoeven te kijken?
quote:Op maandag 3 januari 2011 14:25 schreef DaMart het volgende:
[..]
Weet je zeker dat we niet naar een rode hoeven te kijken?
Sterkte lieverdquote:
We doen het toch niet, maar wat nou als je er ineens 20 krijgt?quote:Op maandag 3 januari 2011 14:28 schreef Stuart het volgende:
[..]
Sterkte lieverd![]()
* Stuart gaat er vandoor. Misschien tot vanavond rond half 10 en anders tot morgenavond mensen![]()
![]()
Deze dus in maat 176 svp![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |