quote:Op vrijdag 28 januari 2011 14:54 schreef Bolkesteijn het volgende:
..............................
ikweethetookniet, heb jij wel eens vaker bij het Vliegertje gegeten? De porties lijken mij wel wat schraal als ik dat zie op de website.
Okee, toegang gratis maar wat is de adder want niks is gratis...en ongetwijfeld wordt er iets aan werving gedaan tijdens of na afloop om ergens in te beleggen.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 19:09 schreef tjoptjop het volgende:
Het is al een paar keer in topics voorbijgekomen. Maar RBS organiseert op 1 februari een seminar met o.a. Jim Rogers
Aanmelden is gratis en kan hier (let op! geen aanmelding=geen toegang!)
Programma
Amsterdam
19:00 - 19:45 Ontvangst
19:45 - 19:55 Introductie Jean-Paul van Oudheusden
19:55 - 20:15 Nico Bakker - "Trends en Kantelpunten in 2011"
20:15 - 20:45 Jim Rogers - "The Commodities Legend"
20:45 - 21:45 Q & A
21:45 - 22:30 Borrel
Nu zijn er een aantal Fokkers die hier heengaan en wellicht is het een leuk idee om even een biertje te pakken![]()
Ik weet niet waar het in de Rai wordt gehouden dus een evt meeting point ken ik niet, iemand?
Mijzelf lijkt vooraf het leukste, maar achteraf kan ook. Tijd en plaats volgt dus adhv dit topic
Wie is er bij:
- Tjoptjop
- Jaco
- Bolkesteijn
- Rejected
-
Oke, dan zal ik vanavond even reserveren voor 3 peronen om 17:30. sitting_elfling heeft via PM aangegeven niet te komen eten.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 17:44 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]al is dat wel een tijd geleden
toen waren de porties groot genoeg
![]()
Nu even geld tellen kijken of er nog iets over is om van uit eten te gaan
Ow.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 19:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
Bolkesteijn inbox zit geblokkeerd
Het begint al om 19:45 hoor.quote:Eten wordt moeilijkkom wel om 20.00uur naar de Rai
Het is uitverkochtquote:Op vrijdag 28 januari 2011 21:26 schreef Reddiablo het volgende:
ben ik scheel of kan ik me hier niet meer voor aanmelden - maw. staat deze meet niet meer beschikbaar?
Reageren op pmquote:Op vrijdag 28 januari 2011 21:18 schreef jaco het volgende:
Laten we verzinnen hoe we elkaar vooraf kunnen vinden.
19:15 in de Foyer, we bellen dan wel ff over waar?quote:Op vrijdag 28 januari 2011 21:18 schreef jaco het volgende:
Laten we het eten dan vergeten en verzinnen hoe we elkaar vooraf kunnen vinden.
Bellen dus.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 16:19 schreef ikweethetookniet het volgende:
tjoptjop smst mij net dat hij mij vanavond gaat zien![]()
Alleen hij kent mij nietDus hoe hij dat gaat fixen ben ik wel benieuwd naar
quote:
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:22 schreef ikweethetookniet het volgende:
En alweer thuis
Wat een reclame show zeg![]()
Het meest interessante is naderhand uitgewisseld onder genot van een biertje. Ik denk dat ik namens alle aanwezigen wel mag spreken van een zeer informatieve avond.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:41 schreef ikweethetookniet het volgende:
Jim Rogers live op DFT.nl
AMSTERDAM - Vandaag is het zover. Jim Rogers geeft een seminar in de RAI voor ruim 2000 beleggers. DFT zal het evenement vanaf 19:45 uur live uitzenden. U hoeft zich hier niet voor aan te melden. Klik vanavond hier
http://www.telegraaf.nl/d(...)ive_op_DFT.nl__.html
Je had dus gewoon thuis kunnen blijven en daar volgen
En leuk om hem een keer in het echt te zien.quote:Op woensdag 2 februari 2011 00:30 schreef jaco het volgende:
Als je al bekend bent met Rogers' opvattingen, dan werd daar vanavond weinig kennis aan toegevoegd. Wel goed om een en ander weer eens te horen. In grote lijnen ben ik het met zijn visie eens.
Ja, toen wij eenmaal in de zaal zaten en daar op het scherm zagen, 'webcast start om 19.45' hadden wij zoiets van? Teh fuck? Je gaat me toch niet vertellen dat dit ook online te volgen was? En dat Rogers via een webcam bijv. te volgen zou zijn..quote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:41 schreef ikweethetookniet het volgende:
Jim Rogers live op DFT.nl
AMSTERDAM - Vandaag is het zover. Jim Rogers geeft een seminar in de RAI voor ruim 2000 beleggers. DFT zal het evenement vanaf 19:45 uur live uitzenden. U hoeft zich hier niet voor aan te melden. Klik vanavond hier
http://www.telegraaf.nl/d(...)ive_op_DFT.nl__.html
Je had dus gewoon thuis kunnen blijven en daar volgen
Gezien z'n reactie vond ie die vragen zelf ook verre van boeiend. Wel mooi sneer naar brokers toe toen ie weer werd gevraagd naar zijn mening over een of andere grondstof.quote:Op woensdag 2 februari 2011 08:20 schreef sitting_elfling het volgende:
De kleine baas Rogers was wel aardig maar trapte wel een hoeveelheid open deuren in. Al had hij de lachers wel op z'n hand met dat z'n kinderen beter waren dan de andere kinderen wat betreft portfolio'sWel jammer dat er weinig kritische vragen waren voor Rogers
en die 2 dude's op het platform stelden ook niet bijzonder scherpe vragen. Toen het was afgelopen hoorde ik bij de uitgang ook nog best een aantal mensen, ja, misschien nu toch maar eens goud aanschaffen. Nico en Jim waren toch best positief, hehe
![]()
Verander je geslacht eens in je profiel!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 16:19 schreef ikweethetookniet het volgende:
tjoptjop smst mij net dat hij mij vanavond gaat zien![]()
Alleen hij kent mij nietDus hoe hij dat gaat fixen ben ik wel benieuwd naar
Cynisch, dat is wat anders dan kritischquote:Op dinsdag 1 februari 2011 16:30 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
dus Hij smst net dat hij wacht op degene die de meest kritische vraag gaat stellen, dat moet ik dan wel zijn
![]()
![]()
tot straks
Je had gewoon met hem te doen toen hij daar zo stond. Hij gebruikte allemaal 'gemaakte' Nederlandse termen. En maakte ook verder geen gebruik om uit te leggen waarom hij de retracements en RSI gebruikte bijv. Hij klonk ook niet echt overtuigend van hetgeen wat hij zei.quote:
Ik had de indruk de meeste toeschouwers dit een trieste vertoning vonden. De vraag uit de zaal aan Jim Rogers wat hij van technische analyse vond (" I am not smart enough. I don't understand it.") greep volgens mij ook nog terug naar de skepsis over het Nico Bakker verhaal.quote:Op woensdag 2 februari 2011 08:20 schreef sitting_elfling het volgende:
Ook leuk om die Nico eens in het echt te zien, maar wel wat droevig om het over lampjes en turbotijd etc. te hebben zonder echt kritisch uit de hoek te kunnen komen.
Dat vermoed ik wel. Steeds als Rogers een grap maakte over bankiers of brokers, dan bleef het steeds ijzingwekkend stil in dat deel van de zaal.quote:Wie was nou die groep 'zwarte pakken' die op het laatst binnenkwam helemaal vooraan? Waren dat allemaal RBS bankiers?
Het is jammer dat ik niet voorin zat, ik had hem anders wel willen vragen of hij spijt had van het feit dat hij met RBS in zee is gegaan omdat de bank evident een duidelijke knoeier is geweest de afgelopen jaren. En na die Q&A op het podium waren er slechts een 3/4 tal vragen aan het publiek.quote:Op woensdag 2 februari 2011 12:33 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Gezien z'n reactie vond ie die vragen zelf ook verre van boeiend. Wel mooi sneer naar brokers toe toen ie weer werd gevraagd naar zijn mening over een of andere grondstof.
Ja en dan krijg je van die figuren die hun eigen business lopen te promotenquote:Op woensdag 2 februari 2011 12:54 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het is jammer dat ik niet voorin zat, ik had hem anders wel willen vragen of hij spijt had van het feit dat hij met RBS in zee is gegaan omdat de bank evident een duidelijke knoeier is geweest de afgelopen jaren. En na die Q&A op het podium waren er slechts een 3/4 tal vragen aan het publiek.
Ik zou toch aannemen dat als hij de mogelijkheid had om de tijd terug te draaien hij voor een andere bank had gekozen
De vriend waarmee ik was dacht dat het de lokale marketing afdeling was die zich zou mengen onder het publiek om RBS producten te verkopen na afloopquote:Op woensdag 2 februari 2011 12:51 schreef jaco het volgende:
[quote]
Dat vermoed ik wel. Steeds als Rogers een grap maakte over bankiers of brokers, dan bleef het steeds ijzingwekkend stil in dat deel van de zaal.
Mogelijk had RBS een personeelsuitje?
Haha, ja die gast rechts vooraan op het eind die Jim vroeg of hij interesse had om te investeren in die 'waste' omzettingsfabriek of zo. Ja niet dus hae!quote:Op woensdag 2 februari 2011 12:56 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ja en dan krijg je van die figuren die hun eigen business lopen te promoten
Dachten jullie even met een chick naar zoiets te gaanquote:Op woensdag 2 februari 2011 12:35 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Verander je geslacht eens in je profiel!
Interessante video's. Opmerkelijk is zijn standpunt over voedselprijzen m.b.t. de vergrijzing van boeren in Amerika. Hij meent dat nieuwe agrariers alleen worden aangetrokken tot het vak als de voedselprijzen significant stijgen. Een beetje kortzichtig standpunt wat mij betreft als je bedenkt dat het overgrote deel van de landbouwgrond zich in emerging markets bevindt en de populatie daar extreem jong is. Daarnaast noemde hij de collegegelden van Amerikaanse topuniversiteiten een bubble, een gewaagde uitspraak aangezien die gelden nooit laag zijn geweest.quote:Op donderdag 3 februari 2011 00:06 schreef jaco het volgende:
Ik vond nog de 2 volgende filmpjes die een interview met Jim Rogers tonen en wat impressies van gisterenavond ...
http://www.belegger.tv/Fi(...)t_nog_veel_erger.%27
Omdat mensen altijd moeten eten, was die landbouwgrond er al eeuwen en zal er ook altijd landbouw blijven. Rogers probeert mi de trend te benoemen. Ook in emerging markets zien we dat jongeren naar de stad trekken om in industrie en dienstverlening te gaan werken en oudere mensen achterblijven op het platteland. Dit was gisteren nog zichtbaar in een documentaire over China op Ned. 2.quote:Op donderdag 3 februari 2011 11:35 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Interessante video's. Opmerkelijk is zijn standpunt over voedselprijzen m.b.t. de vergrijzing van boeren in Amerika. Hij meent dat nieuwe agrariers alleen worden aangetrokken tot het vak als de voedselprijzen significant stijgen. Een beetje kortzichtig standpunt wat mij betreft als je bedenkt dat het overgrote deel van de landbouwgrond zich in emerging markets bevindt en de populatie daar extreem jong is.
Ik heb zelf 7 jaar geleden aan Columbia University gestudeerd, hetgeen destijds $26.000 per jaar was (boeken/schoolgeld). Ik heb net even opgezocht wat dezelfde studie me nu zou kosten en dat blijkt $35.840 te zijn.quote:Daarnaast noemde hij de collegegelden van Amerikaanse topuniversiteiten een bubble, een gewaagde uitspraak aangezien die gelden nooit laag zijn geweest.
Het probleem is dat ook een enorme hoeveelheid 2e rangs universiteiten hun collegelden enorm aan het verhogen is geweest en dat mensen die allemaal betalen terwijl de grote meerderheid helemaal niet zo'n goede baan daarmee krijgt als ze verwachten met als gevolg een groeiende groep afgestudeerden die in een moeras aan schulden zakken.quote:Op donderdag 3 februari 2011 11:35 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Interessante video's. Opmerkelijk is zijn standpunt over voedselprijzen m.b.t. de vergrijzing van boeren in Amerika. Hij meent dat nieuwe agrariers alleen worden aangetrokken tot het vak als de voedselprijzen significant stijgen. Een beetje kortzichtig standpunt wat mij betreft als je bedenkt dat het overgrote deel van de landbouwgrond zich in emerging markets bevindt en de populatie daar extreem jong is. Daarnaast noemde hij de collegegelden van Amerikaanse topuniversiteiten een bubble, een gewaagde uitspraak aangezien die gelden nooit laag zijn geweest.
Al met al een leuke sfeerimpressie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |