Zou het even in de winkel vragen en op je bon nakijken.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 08:51 schreef DJMO het volgende:
mogguh ..
ik wil net de verlichting van de afzuigkap aanzetten (ding is nauwelijks twee maanden oud) en beide lampjes klappen kapot. Valt dit onder garantie?
Wat is dat, een bonusdag?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 07:23 schreef Ml-etje het volgende:
Moggevandaag dagje mensjes blij maken
(bonusdag)
quote:Op dinsdag 11 januari 2011 10:08 schreef Gurb het volgende:
[..]
Wat is dat, een bonusdag?
Sowieso: succes
aha, en jij doet de salarisadministratie, of personeelszaken?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 10:13 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
per 1 januari krijgen mensen hier salrisverhogingen, bonussen enz.
quote:Op dinsdag 11 januari 2011 10:36 schreef Gurb het volgende:
[..]
aha, en jij doet de salarisadministratie, of personeelszaken?
ik dacht dat het een speciale term was in een of andere beroepsgroep ofzo![]()
In de installatietechniek krijgen we ook 1,5 %quote:Op dinsdag 11 januari 2011 10:13 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
per 1 januari krijgen mensen hier salrisverhogingen, bonussen enz.
CAO verhoging kleinmetaal?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 18:53 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
In de installatietechniek krijgen we ook 1,5 %![]()
...
Wacht even ....
Dat is helemaal nietmaar
Lampjes vallen niet onder de garantie, dit zijn verbruiksgoederen.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 08:51 schreef DJMO het volgende:
mogguh ..
ik wil net de verlichting van de afzuigkap aanzetten (ding is nauwelijks twee maanden oud) en beide lampjes klappen kapot. Valt dit onder garantie?
er zitten inmiddels nieuwe lampjes in, en die doen het gewoon.quote:Op zondag 16 januari 2011 22:47 schreef klipper het volgende:
[..]
Lampjes vallen niet onder de garantie, dit zijn verbruiksgoederen.
Mocht het nu gebeuren dat hetzelfde gebeurt met nieuwe lampjes die je erin draait, en je vader heeft niets verkeerd aangesloten dan moet je dus wel teruggaan naar de winkel om garantie te claimen.
Natuurlijk kan het iets simpels zijn, maar zelf repareren kan tot gevolg hebben dat je de garantie verspeeld, zeker als duidelijk is dat de gewaagde reparatie ondeskundig uitgevoerd is en hierdoor meer schade is door ontstaan dan in eerste instantie het geval was.
Waar was je heen? ik moet nog een weekje wachten voor ik naar Frankrijk afreis voor een weekje boardenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:39 schreef Ml-etje het volgende:
zit na te gloeien van het skien, mijn Mr heeft verzonnen dat we zinken regenpijpen gaan nemen.
Dus dat wordt sparenen mooi worden.
Zit nog in Oostenrijk.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:10 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Waar was je heen? ik moet nog een weekje wachten voor ik naar Frankrijk afreis voor een weekje boarden
Eh ja, zoietsquote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:40 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Zit nog in Oostenrijk.
Jij kunt dus met een leuk vooruitzicht extrahard klussen dit weekend
quote:Op maandag 14 februari 2011 08:00 schreef exlurker het volgende:
Iedereen de postkast leeg gemaakt en de klep van de brievenbus gesmeerd?
Of verwachten jullie niet veel post vandaag?
Heb er 1 binnenquote:Op maandag 14 februari 2011 11:40 schreef exlurker het volgende:
[..]
Natuurlijk, het blijft elk jaar weer verrassen
Heb één kaartje !quote:Op maandag 14 februari 2011 08:00 schreef exlurker het volgende:
Iedereen de postkast leeg gemaakt en de klep van de brievenbus gesmeerd?
Of verwachten jullie niet veel post vandaag?
Ga ik wel van uitquote:Op woensdag 16 februari 2011 23:00 schreef ach het volgende:
Hallo![]()
Ik heb twee watermeters, eentje bij de badkamer, ik neem aan dat ik de standen moet optellen als ik de meterstanden doorgeef? Het kan eigenlijk niet anders maar ik vraag het toch maar even voor de zekerheid
Ik ook, en dat terwijl ik in Frankrijk zitquote:
Wees blij, een valentijnskaartje behoor je van een onbeantwoorde liefde te krijgen niet van je partner.quote:Op woensdag 16 februari 2011 23:20 schreef DJMO het volgende:
ik heb heul geen kaartje gekregen gisterennou heb ik ook niks gestuurd verder maar toch
Fout, nooit meterstanden bij elkaar optellen.quote:Op woensdag 16 februari 2011 23:00 schreef ach het volgende:
Hallo![]()
Ik heb twee watermeters, eentje bij de badkamer, ik neem aan dat ik de standen moet optellen als ik de meterstanden doorgeef? Het kan eigenlijk niet anders maar ik vraag het toch maar even voor de zekerheid
quote:Op donderdag 17 februari 2011 19:50 schreef klipper het volgende:
[..]
Wees blij, een valentijnskaartje behoor je van een onbeantwoorde liefde te krijgen niet van je partner.
Hoef je je ook niet druk te maken.
Valentijnsdag is leuk voor pubers maar verder niet.
bv een dun staalkabeltje wat je vastzet met het binnenwerk van een klein kroonsteentjequote:Op zondag 13 maart 2011 13:57 schreef loecje het volgende:
heeft iemand nog een goed idee hoe een schilderij(e.d) op te hangen zonder in de muur te boren?
Bovenaan de muur zit een lat waarin geboord mag worden. hieraan moet het schilderij komen te hangen. een soort schilderij ophang systeem dus maar dan voor een studenten budget.
ik dacht een schroefoogje en daaraan een kabeltje waaraan ik het schilderij vast zet.
maar wat voor kabeltje en hoe zet ik dat vast?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |