Schijnt nogal glad te zijn in het noorden, pas maar op..quote:Op vrijdag 31 december 2010 13:09 schreef Atreidez het volgende:
MoggeIk zit vanavond in Heerenveen, lekker veilig weg bij de aso's van Den Haag
Net wakker dus goed uitgeslapen ook.
Met een beetje mazzel heb ik uitzicht op ME-jeeps die opgesteld staan bij Van Zweden voor de deurquote:Op vrijdag 31 december 2010 13:01 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Wij ook in Loosduinen, Mecklenburgplein bij en met vrienden
Het doet nu ook geen pijn, dat scheelt...het is alleen irritant, zo een leeglopend gat in je hoofdquote:Op vrijdag 31 december 2010 13:14 schreef Atreidez het volgende:
Beterschap GOTCGrappig dat ik je nergens zie schrijven over pijn, alleen maar over de medische handelingen die je moet doen
Veel pijn en dat er niets uit komt schijnt stukken erger te zijn dan lijkt mequote:Op vrijdag 31 december 2010 13:15 schreef Flappekz het volgende:
Het doet nu ook geen pijn, dat scheelt...het is alleen irritant, zo een leeglopend gat in je hoofd
Wat ga je daar doen dan?quote:Op vrijdag 31 december 2010 13:09 schreef Atreidez het volgende:
MoggeIk zit vanavond in Heerenveen, lekker veilig weg bij de aso's van Den Haag
Net wakker dus goed uitgeslapen ook.
Dat denk ik ook wel jah...quote:Op vrijdag 31 december 2010 13:18 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Veel pijn en dat er niets uit komt schijnt stukken erger te zijn dan lijkt me
Delft.quote:Op vrijdag 31 december 2010 12:52 schreef admiraal_anaal het volgende:
Waar gaat iedereen eigenlijk O&N vieren? Welk stadsdeel
obvious...quote:13:24:58 31-12-10 Melding : PRIO 2 DEN HAAG VUURLAND BUITENBRAND (SOORT BRAND: CONTAINER) 4130
Regio : [HAA] Regio 15 - Haaglanden
Urgentie : [MIDDEL]
Volgens de peilingen schijnt er een feest te zijn in het Abe Lenstra stadion waar we heen gaan, daarvoor met vrienden in een soort jam cafe indrinken en op 00.00 wachtenquote:
Veel plezier en ook een goed uiteindequote:Op vrijdag 31 december 2010 13:21 schreef Lovechild het volgende:
Dus hierbij wens ik mijn lieve FOK!vrienden een heel mooi uiteinde en een sprankelend begin. Dat in het nieuwe jaar al jullie wensen en verlangens uit mogen komen en dat we in 2011 maar weer vele topics mogen vullen hier![]()
Veel plezier!quote:Op vrijdag 31 december 2010 13:48 schreef Atreidez het volgende:
Volgens de peilingen schijnt er een feest te zijn in het Abe Lenstra stadion waar we heen gaan, daarvoor met vrienden in een soort jam cafe indrinken en op 00.00 wachtenWe zien wel wat er van komt.. Ik heb een slaapplek en voor de rest zie ik t wel gebeuren. Het zijn iig geen carbid schieters
Mwah, pijn doet t ook nietquote:Op vrijdag 31 december 2010 13:14 schreef Atreidez het volgende:
Beterschap GOTCGrappig dat ik je nergens zie schrijven over pijn, alleen maar over de medische handelingen die je moet doen
Wij eten morgen spinazietaart, wel met ultra-pittige kip.quote:Op vrijdag 31 december 2010 19:10 schreef nectarientje het volgende:
Iedereen een heel mooie avond en een gelukkig nieuwjaar![]()
Bedenk me nu net dat ik helemaal geen boodschappen voor morgen heb gedaanAh well, heb vast genoeg in huis. Ben echt te chaotisch voor de feestdagen
gelukkig nieuwjaar!!quote:Op zaterdag 1 januari 2011 01:29 schreef nectarientje het volgende:
en hoera!Ik ben paars
Het is nu al een goed jaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vrouwen weten dondersgoed wanneer mannen buitenspel staan...
A kiss is a lovely trick, designed by nature, to stop words when speech becomes superfluous
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |