*geeft kop*quote:
Klopt, dat ben ik ook niet. Ik ben iemand die mezelf gaat zitten pesten. Veel foto's kijken, Hyves van oma bekijken, blogs daarop lezen die over haar dood gaan, nummers van de begrafenis luisteren. Dan komen de tranen welquote:Op woensdag 29 december 2010 08:37 schreef Yuki het volgende:
Je lijkt me ook niet het type om in bed te gaan liggen huilenals je, zoals je zegt, jezelf maar wel de ruimte geeft als je het nodig hebt. Maar dat doe je, dus kan ik niets anders dan je sterkte wensen
en toch is het wel fijn dat die hyves er nog isquote:Op woensdag 29 december 2010 08:40 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Klopt, dat ben ik ook niet. Ik ben iemand die mezelf gaat zitten pesten. Veel foto's kijken, Hyves van oma bekijken, blogs daarop lezen die over haar dood gaan, nummers van de begrafenis luisteren. Dan komen de tranen wel![]()
Maar thanks
De onze op kantoor ook niet...thuiswerken ftwquote:Op woensdag 29 december 2010 08:47 schreef Yuki het volgende:
[..]
Je haalt zelf maar
Onze automaat geeft geen espresso
Klopt, maar dat duurt ook niet lang meer...quote:Op woensdag 29 december 2010 08:41 schreef tralalalars het volgende:
en toch is het wel fijn dat die hyves er nog is.... en dat je af en toe nog foto's en bewegende beelden kan bekijken
??quote:Op woensdag 29 december 2010 08:57 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Klopt, maar dat duurt ook niet lang meer...
De cappuccino is hier ook best lekkerquote:Op woensdag 29 december 2010 08:51 schreef ArTiC het volgende:
[..]
De onze op kantoor ook niet...thuiswerken ftw
Espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato
Wordt uiteraard binnenkort verwijderd.quote:
door jullie?? ..quote:Op woensdag 29 december 2010 09:04 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Wordt uiteraard binnenkort verwijderd.
Mijn vader, om precies te zijn.quote:
juist ... wij hebben de pagina gewoon laten staan .. werkt wel therapeutisch moet ik zeggenquote:
Dat wil mijn oma nietquote:Op woensdag 29 december 2010 09:09 schreef tralalalars het volgende:
juist ... wij hebben de pagina gewoon laten staan .. werkt wel therapeutisch moet ik zeggen
Ok .. ben verder niet nieuwsgierig hoorquote:
Sterkte..... is lastig ja.... Willen/moeten werken en er eigenlijk niet helemaal bij zijn, en ook niet beter worden van thuis zittenquote:
Moet zeggen dat het beter gaat dan gisteren en maandag.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:13 schreef Murmeli het volgende:
Sterkte..... is lastig ja.... Willen/moeten werken en er eigenlijk niet helemaal bij zijn, en ook niet beter worden van thuis zitten
Zeg eens niet van die rare dingenquote:
Tsjaquote:Op woensdag 29 december 2010 09:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zeg eens niet van die rare dingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |