Teveel van t goeie ja.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:19 schreef iwannabehigh het volgende:
Precies. Dikheid staat voor GOODLIFE!!!
En bier ookquote:Op woensdag 29 december 2010 00:19 schreef iwannabehigh het volgende:
Precies. Dikheid staat voor GOODLIFE!!!
quote:Op woensdag 29 december 2010 00:31 schreef porsche1 het volgende:
Nu ga ik even vappen op zijn foto's.
simpele ziel, dat zijn templates van Fok! zelf.quote:Op dinsdag 28 december 2010 23:58 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Je moet die templates aanpassen sloerie er staat 2009. Doe niet alsof je ze zelf hebt gemaakt zoals die meeuwenstront mc donalds garp. Allemaal penisbaards werk
Topicwendingquote:Op woensdag 29 december 2010 10:03 schreef Mopst3r het volgende:
Die man is serieus een ex-collega van mij
quote:Op woensdag 29 december 2010 10:25 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Topicwending![]()
Wij willen gegevens
nah, dat kan natuurlijk niet he?!quote:Op woensdag 29 december 2010 12:51 schreef Megaman het volgende:
Geniaal topic!
Bier drinken terwijl je een boek leest
quote:Op woensdag 29 december 2010 14:06 schreef Paul het volgende:
Porsche, het is dat je mijn zoon bent, maar eigenlijk zou je het verdienen dat jouw foto's ook online komen.
* Paul is trots op zijn stoere zoontjequote:Op woensdag 29 december 2010 14:22 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Hier heb je 1 foto dan:
[ afbeelding ]
Wist je nog toen we samen om dat nektasje gingen?quote:Op woensdag 29 december 2010 14:23 schreef Paul het volgende:
[..]
* Paul is trots op zijn stoere zoontje
ik weet nog wel dat we die samen kochten. Februari was het volgens mij, in Rotterdam, de koopgoot. Jij wou persee dat tasje.quote:Op woensdag 29 december 2010 14:25 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Wist je nog toen we samen om dat nektasje gingen?
Zeker niet.quote:Op woensdag 29 december 2010 14:28 schreef Paul het volgende:
[..]
ik weet nog wel dat we die samen kochten. Februari was het volgens mij, in Rotterdam, de koopgoot. Jij wou persee dat tasje.Heb er achteraf geen spijt van gehad dat ik hem voor je heb betaald
Ik hoop wel op een heel duur cadeau van jou voor mij met mijn verjaardag hequote:Op woensdag 29 december 2010 14:42 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Zeker niet.Alle chicks vinden me tof enzo.
Nog maals, bedankt paps!
quote:Op woensdag 29 december 2010 14:44 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik hoop wel op een heel duur cadeau van jou voor mij met mijn verjaardag he
Gewoon op twitter gooien dan weet je het snel genoegquote:Op woensdag 29 december 2010 15:54 schreef Annnet het volgende:
Nu nog uitvinden wie deze meneer werkelijk is.
Doe jij maar, ik heb geen twitter, wat denk je wel niet!?quote:Op woensdag 29 december 2010 15:55 schreef Paul het volgende:
[..]
Gewoon op twitter gooien dan weet je het snel genoeg
Maak maar aan danquote:Op woensdag 29 december 2010 16:00 schreef Annnet het volgende:
[..]
Doe jij maar, ik heb geen twitter, wat denk je wel niet!?
Lijkt er wel op.quote:Op woensdag 29 december 2010 00:16 schreef Henkie94 het volgende:
Zie ik daar linksonder nou een stijve?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt, zo ben ik ook beroempt geworden op fokquote:Op woensdag 29 december 2010 16:06 schreef blckbb het volgende:
[..]
Wat ben jij een irritante kutuser zeg
Of een gigantische monstercock. porsj wie zat er tegenover je in de trein?quote:
Mijn mattie.quote:Op woensdag 29 december 2010 16:26 schreef Annnet het volgende:
[..]
Of een gigantische monstercock. porsj wie zat er tegenover je in de trein?
Subtiliteitquote:Op woensdag 29 december 2010 16:32 schreef Zuivelkoe het volgende:
Dubbeldekkers, waar de stoelen zo hoog zijn dat je enkel kunt meeluisteren met de corpssletjes in plaats van geheimzinnig oogcontact maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |