ik ben er ook niet zo weg van.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:48 schreef xFriendx het volgende:
Ik ben niet zo van de nagellak bij dames
Helemaal niet?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:48 schreef xFriendx het volgende:
Ik ben niet zo van de nagellak bij dames
heeft hij wat te willen dan?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:48 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Is mijn minipuber het vast niet mee eens
Ik heb nu mijn vinger en teennagels diepblauwquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:49 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
ik ben er ook niet zo weg van.
heb het alleen op mn tenenanders vind ik mn voeten lelijk in slippers ofzo :$
Die is wel heel sparklyquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:49 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Maar ze zijn fabulous! Mad as a Hatter
Ja al zn hele leven!quote:
Ja, ik zie er de noodzaak niet zo van in, zo'n handje met normale nagels dat is prima voor mij, misschien het idee dat ik iemand al prima vind zonder dat er iets gedaan is om het mooier te maken.quote:
Ik moet het wel, sinds ik toen die nepnagels heb gehad, zijn mn nagels helemaal aan het bladderenquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:50 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ja, ik zie er de noodzaak niet zo van in, zo'n handje met normale nagels dat is prima voor mij, misschien het idee dat ik iemand al prima vind zonder dat er iets gedaan is om het mooier te maken.
Ben er overigens niet tegen hoor, of een dame nagellak op wil doen moet ze zelf weten en het maakt iemand ook niet lelijker, alleen hoeft het voor mij niet zo
Het is ook geen noodzaak natuurlijk maar ik vind het wel erg mooi. Als je mooie nagels hebt is het wel verzorgd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:50 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ja, ik zie er de noodzaak niet zo van in, zo'n handje met normale nagels dat is prima voor mij, misschien het idee dat ik iemand al prima vind zonder dat er iets gedaan is om het mooier te maken.
Ben er overigens niet tegen hoor, of een dame nagellak op wil doen moet ze zelf weten en het maakt iemand ook niet lelijker, alleen hoeft het voor mij niet zo
Even wat anders.quote:
Gelukkigquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:50 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ja al zn hele leven!
Dat het een kind is wil niet zeggen dat ie niks te willen of te vertellen heeft.
Er gaat een heel vaag belletje rinkelen, ver wegquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:52 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Even wat anders.
Ik heb gisteren en eergisteren toch een paar vage films gekeken.
Het moest horror zijn maar ik heb nu nog pijn in mn kaken van het lachen![]()
Feast 1, 2 en 3
Ken je die?
quote:
Buschauffeurquote:
againquote:
oh godquote:
Iquote:
Met matte topcoatquote:Op dinsdag 28 december 2010 19:53 schreef missbehavin het volgende:
Oke, doen we de paarse zo, of met de matte topcoat?
Morgen weerquote:
quote:
Echt heel erg ja!quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:54 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
oh goddie vind ik echt vreselijk
Waar gaat 't om?quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:53 schreef missbehavin het volgende:
Oke, doen we de paarse zo, of met de matte topcoat?
Oke dan! ik ben zo makkelijkquote:
Ik kan het niet omschrijven.quote:Op dinsdag 28 december 2010 19:52 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Er gaat een heel vaag belletje rinkelen, ver weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |