komt ie ook eens buitenquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:18 schreef Razor21 het volgende:
Wel gratis koffie en cake en je bent een dagje uit![]()
Hoe ga je bij dat graf staan ook : ()
ik weet niet waar jij last van hebt, maar....quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:28 schreef Michielos het volgende:
heerlijk dit. Dit komt er dus van als je de nice guy wil uithangen. Als je al een vriendin krijgt, wat een kans is van 1 op 300000000, dan krijg je iets wat je niet wil en waar je aan vast plakt. Laat dat een wijze les zijn voor de gefrustreerde losers op dit forum en de moraalridders die met veel hartjes in hun posts vertellen hoe erg leuk ze vrouwelijke posters op dit forum wel niet vinden
Nice guy persona's krijgen simpelweg geen vriendin. Je kent ze wel, "hier heb je een drankje" en alles voor de meid doen. Op het einde ben ik degene die dezelfde meid volblaft en staat de nice guy te janken in een hoekje. Zo gebeurde het in ancient times, zo gebeurd het nu. Dit gebeurd er dus als je te lief bent. Je hebt a) niks meer te zeggen b) krijgt enkel dit soort meiden, c) plakt er aan vast ALS je uberhaupt een meid meekrijgt, d) als je geen meid meekrijgt, ben ik of een andere player ermee vandoor. Dat niet alleen, Dit soort jongens zijn enkel goed om de meiden te troosten, wanneer players dezelfde meiden begaaid hebben. Het grappige is dan, dat ze zelfs dan denken dat ze de meid kunnen meekrijgen.. Get real.. women willen echte mannen, geen losers! En meiden willen helemaal geen internet flirtersquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:30 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
ik weet niet waar jij last van hebt, maar....
Mensen die Maroon niet kennen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:28 schreef Michielos het volgende:
heerlijk dit. Dit komt er dus van als je de nice guy wil uithangen. Als je al een vriendin krijgt, wat een kans is van 1 op 300000000, dan krijg je iets wat je niet wil en waar je aan vast plakt. Laat dat een wijze les zijn voor de gefrustreerde losers op dit forum en de moraalridders die met veel hartjes in hun posts vertellen hoe erg leuk ze vrouwelijke posters op dit forum wel niet vinden
Zeg me niet dat ie elke babe meekrijgt met deze attitudequote:
Als je een zonnebanktype met pornoblond haar en knalrode lippen wil, dan is dat iig de ideale oplossing. Als je een leuk meisje wil helaas niet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:38 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nice guy persona's krijgen simpelweg geen vriendin. Je kent ze wel, "hier heb je een drankje" en alles voor de meid doen. Op het einde ben ik degene die dezelfde meid volblaft en staat de nice guy te janken in een hoekje. Zo gebeurde het in ancient times, zo gebeurd het nu. Dit gebeurd er dus als je te lief bent. Je hebt a) niks meer te zeggen b) krijgt enkel dit soort meiden, c) plakt er aan vast ALS je uberhaupt een meid meekrijgt, d) als je geen meid meekrijgt, ben ik of een andere player ermee vandoor. Dat niet alleen, Dit soort jongens zijn enkel goed om de meiden te troosten, wanneer players dezelfde meiden begaaid hebben. Het grappige is dan, dat ze zelfs dan denken dat ze de meid kunnen meekrijgen.. Get real.. women willen echte mannen, geen losers! En meiden willen helemaal geen internet flirters
Je krijgt ook geen leuk meisje mee als je geen iPhone, iPad, dure auto of een klootzak bent hoor. Het zit in de natuur van meiden.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:56 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Als je een zonnebanktype met pornoblond haar en knalrode lippen wil, dan is dat iig de ideale oplossing. Als je een leuk meisje wil helaas niet.
Nee , ook dan niet. Dan helpt je nice guy persona ook nietquote:Op dinsdag 28 december 2010 11:56 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Als je een zonnebanktype met pornoblond haar en knalrode lippen wil, dan is dat iig de ideale oplossing. Als je een leuk meisje wil helaas niet.
Precies.. je moet haar een beertje vernederen en verwaarlozen dat helpt veel beter. Daar zijn hele boeken over geschreven en zulks. OUders hebben inderdaad een nogal ouderwetse visie over het contact leggen met meiden viel me ook al op.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:02 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nee , ook dan niet. Dan helpt je nice guy persona ook nietEn ik ben niet gericht op zonnebanktype's met pornoblond haar. Maak jezelf niks wijs joh
Je snapt gewoon niet hoe meiden in elkaar zitten denk ik. Opgegroeid door je ouders met "dan koop je haar een drankje en stel je jezelf netjes voor" . Get real
Met gevoelig zijn is niks mis. Je gaat alleen nog NIET gevoelig zijn als je haar net 10 sec kent. Dat is het stomste wat je kunt doenquote:Op dinsdag 28 december 2010 12:12 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
ik ben geen mr nice guy op de manier hoe jij het uitlegt, maar lief zijn is helemaal geen slechte strategie.
drankje kopen gaat ook veels te ver,maar ik merk wel dat vrouwen het over het algemeen kunnen waarderen als ze merken dat jij wel iets voor ze over hebt.
Zelf ben ik 'de gevoelige man', als je mensen in hokjes wil stoppen, maar ik merk dat beide strategieën werken.
nee true, gevoelig zijn moet je pas bewaren voor later, maar ook al is het volgens jou een zwakke strategie, voor mij heeft het vaak gewerktquote:Op dinsdag 28 december 2010 12:13 schreef Michielos het volgende:
[..]
Met gevoelig zijn is niks mis. Je gaat alleen nog NIET gevoelig zijn als je haar net 10 sec kent. Dat is het stomste wat je kunt doenLief zijn is zeker op het begin als je haar net kent gewoon een zwakke strategie. Met arrogant bedoel ik overigens niet BOT zijn ofzo he
Jezelf blijven is ook geen goede aanpak. Dat is wat je de losers verteld: "blijf gewoon lekker jezelf dan komt het goed". Als je een dikke nerd bent met bril die graag over straaljagers praat komt het echter nooit goed. Je zult je moeten aanpassen om wijven mee te krijgen en je zult moeten inspelen op hun interesses. Het beste is om de klootzak uit te hangen daar geilen die bitches ongelooflijk hard op. Wat ik ook vaker doe is de BMW van een vriend lenen, dat helpt ook.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:20 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
nee true, gevoelig zijn moet je pas bewaren voor later, maar ook al is het volgens jou een zwakke strategie, voor mij heeft het vaak gewerkt
ach, ik blijf gewoon mezelf, ik merk wel als ze geïnteresseerd is en zo niet dan ik ook niet in haar
nee gevoelig zijn is geen zwakke strategie, lief zijn wel. Gevoelig zijn kan altijd wanneer je comfort wil bouwen e.d., maar dat komt pas NADAT je haar geinteresseerd in je gemaakt hebt, in een later stadium dus.quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:20 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
nee true, gevoelig zijn moet je pas bewaren voor later, maar ook al is het volgens jou een zwakke strategie, voor mij heeft het vaak gewerkt
ach, ik blijf gewoon mezelf, ik merk wel als ze geïnteresseerd is en zo niet dan ik ook niet in haar
quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:22 schreef Flammie het volgende:
[..]
Jezelf blijven is ook geen goede aanpak. Dat is wat je de losers verteld: "blijf gewoon lekker jezelf dan komt het goed". Als je een dikke nerd bent met bril die graag over straaljagers praat komt het echter nooit goed. Je zult je moeten aanpassen om wijven mee te krijgen en je zult moeten inspelen op hun interesses. Het beste is om de klootzak uit te hangen daar geilen die bitches ongelooflijk hard op. Wat ik ook vaker doe is de BMW van een vriend lenen, dat helpt ook.
maar ik ben dan ook geen WOW nerd, zie er best goed uit, al zeg ik het zelf en heb best wel wat succes bij de meiden hoorquote:Op dinsdag 28 december 2010 12:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
nee gevoelig zijn is geen zwakke strategie, lief zijn wel. Gevoelig zijn kan altijd wanneer je comfort wil bouwen e.d., maar dat komt pas NADAT je haar geinteresseerd in je gemaakt hebt, in een later stadium dus.
Jezelf zijn kan werken, alleen voor velen helpt het niet. Het is dan makkelijk om te zeggen "je moet gewoon jezelf zijn" .. het heeft al tig jaren niet gewerkt, waarom zou het nu wel werken? Zo een dikke WOW nerd met superbril "ik moet gewoon mezelf zijn, dan komt het wel goed". Eehr nee? je moet NIET jezelf zijn, je moet jezelf VERANDEREN op zo een moment. Ik snap best dat niet iedereen zo goed met de vrouwtjes is als mij, maar er worden vaker fundamentele fouten gemaakt waarvan ik dan denk :!!
Ik weet wel hoe ik 't aan moet pakken enzo maar niemand wekt m'n interessequote:Op dinsdag 28 december 2010 12:02 schreef Flammie het volgende:
[..]
Je krijgt ook geen leuk meisje mee als je geen iPhone, iPad, dure auto of een klootzak bent hoor. Het zit in de natuur van meiden.
nee, maar je snapt wat ik bedoel hoop ik tochquote:Op dinsdag 28 december 2010 12:25 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
[..]
maar ik ben dan ook geen WOW nerd, zie er best goed uit, al zeg ik het zelf en heb best wel wat succes bij de meiden hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |