Jij hebt goede smaak, Samzzquote:Op maandag 27 december 2010 01:01 schreef Samzz het volgende:
[..]
Van mij wel! Ik heb gewoon een goede smaak
Maar ja, ik he
Ja, kloptquote:
Rapunzel? Wat is dat dan?quote:Op maandag 27 december 2010 01:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, kloptJij ook, trouwens
En verdomme, ik wil naar Rapunzel, er wil niemand met me mee
Dat geslijm hier is 9 van de 10 keer onwijs doorzichtig en om van te kotsen.quote:Op maandag 27 december 2010 01:00 schreef Techno het volgende:
[..]
Tja, mij boeit dat allemaal niet zo. Ik constateer wel bepaalde zaken. Soms uit ik dat. En als je daar niet mee kan leven, jammer dan. No hard feelings, want ik ken je verder niet.
Vuurwapensquote:
Ik dacht ik verlos je snel uit je pijnquote:Op maandag 27 december 2010 01:04 schreef Barbusse het volgende:
[..]
VuurwapensRam dan een Gladius in mijn schouder.
Zo vaak klaag ik anders niet. Maar het is wel zo.quote:
Ach, zie boven. Maar van een echt stel kan ik het veel beter hebben dan dat kansloze geslijm van wanhopige mannen die dat doen bij elk wezen dat een rokje draagt.quote:Op maandag 27 december 2010 00:59 schreef Samzz het volgende:
Moeten ze toch zelf weten. Zoals ik zei, als het irritant is, zeg je er wat van, dan houdt het wel op hoor. Ik hoop alleen dat je snapt wat ik bedoel, net als dat ik van jou snap wat jij bedoelt.
Graag. Ik sterf liever als een man dan als slachtvee.quote:Op maandag 27 december 2010 01:04 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik dacht ik verlos je snel uit je pijnMaar dat wat jij zegt mag ook hoor
Ja, ik snap wel wat je bedoelt hoor...quote:Op maandag 27 december 2010 01:05 schreef Techno het volgende:
[..]
Zo vaak klaag ik anders niet. Maar het is wel zo.
[..]
Ach, zie boven. Maar van een echt stel kan ik het veel beter hebben dan dat kansloze geslijm van wanhopige mannen die dat doen bij elk wezen dat een rokje draagt.
Uit wat je wilt, ouwe. Ik houd je niet tegen. Ik kan er prima meeleven, zal er dus mijn slaap niet voor laten.quote:Op maandag 27 december 2010 01:00 schreef Techno het volgende:
[..]
Tja, mij boeit dat allemaal niet zo. Ik constateer wel bepaalde zaken. Soms uit ik dat. En als je daar niet mee kan leven, jammer dan. No hard feelings, want ik ken je verder niet.
Jamaar dude, c'mon! Rokjes! ROKJES!!quote:Op maandag 27 december 2010 01:05 schreef Techno het volgende:
[..]
Zo vaak klaag ik anders niet. Maar het is wel zo.
[..]
Ach, zie boven. Maar van een echt stel kan ik het veel beter hebben dan dat kansloze geslijm van wanhopige mannen die dat doen bij elk wezen dat een rokje draagt.
Jij wilt halal gaan?quote:Op maandag 27 december 2010 01:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Graag. Ik sterf liever als een man dan als slachtvee.
Zelfs Ien Dales groeg wel eens een rokje. Point taken?quote:Op maandag 27 december 2010 01:06 schreef Barbusse het volgende:
Jamaar dude, c'mon! Rokjes! ROKJES!!
Hm, ik kijk nu net naar de treeler. Er zit wel veel geweld in hoor!quote:
Huuuuuuuquote:Op maandag 27 december 2010 01:07 schreef Techno het volgende:
[..]
Zelfs Ien Dales groeg wel eens een rokje. Point taken?
Om je eigen argumentatie naar voren te halen over wanhopige mannen; nee.quote:Op maandag 27 december 2010 01:07 schreef Techno het volgende:
[..]
Zelfs Ien Dales groeg wel eens een rokje. Point taken?
Jij... Jij.. Man!quote:Op maandag 27 december 2010 01:08 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Hm, ik kijk nu net naar de treeler. Er zit wel veel geweld in hoor!
Dat chickie ziet er wel kek uit moet ik zeggen. Maar ze hadden de borsten wel iets groter mogen instellen. Dat is toch zo'n vrijheidsgraad bij zulke films. Moet je wel gebruik van maken dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |