Dat heeft totaal niks te maken met lui zijn en hopen op een wonder. Zat gelovige mensen die knetter hard werken en ook genoeg niet gelovigen die geen flikker uitvoeren.quote:Op zondag 26 december 2010 13:50 schreef Kluts het volgende:
[..]
Hij stelt het erg zwart wit, maar feit is dat de kerken in verhouding stampvol zitten wanneer er crisis is/oorlog dreigt. En dan de biblebelt die lekker al die oldschool ziektes in stand houden omdat ze hun kinderen niet inenten. Want het is God's wil als je kind doodgaat aan rode hond.
Persoonlijk kies ik ervoor zelf degene te zijn die invloed op mijn leven heeft, het lijkt me ergens wel fijn en makkelijk om zo te kunnen leven als zij dat doen.
Pat Condell is beter IMO, zie zijn eigen YT kanaal.quote:
Thanx voor de tipquote:Op zondag 26 december 2010 13:54 schreef Techno het volgende:
[..]
Pat Condell is beter IMO, zie zijn eigen YT kanaal.
http://www.youtube.com/user/patcondell?blend=1&ob=4
Uitzonderingen zijn er altijd. Het blijft wel zo dat gelovigen in zekere zin een minder realiteitsbesef hebben. Daar geeft Kluts al enkele goede voorbeelden van.quote:Op zondag 26 december 2010 13:49 schreef Yuki het volgende:
[..]
Dit vind ik nou onzin.
Om mijn grootouders maar eens als voorbeeld te geven. Zij zijn hun leven lang al actief kerkgangers, geloven oprecht in God en gaan ook mee in een heleboel gebruiken. Maria is bijvoorbeeld heel belangrijk voor mijn oma.
Maar het zijn ook de meest hardwerkende mensen die ik ken. Als ze iets uitdragen naar hun kinderen en kleinkinderen is het dat geluk en een goed leven je niet aan komen waaien, maar dat je er iets voor moet doen.
Dus dat alle gelovigen maar "wachten op een wonder" is echt lulkoek.
Ik zeg ook niet dat die mensen lui zijn, ik denk dat het heel rustgevend is om je er bij neer te kunnen leggen dat bepaalde dingen nu eenmaal zo zijn.quote:Op zondag 26 december 2010 13:52 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat heeft totaal niks te maken met lui zijn en hopen op een wonder. Zat gelovige mensen die knetter hard werken en ook genoeg niet gelovigen die geen flikker uitvoeren.
Dat inenten, tja, dat is een keuze, het is nergens verplicht. Ook als je gelooft kan je je eigen leven inrichten en leven zoals je wilt.
En dat generaliseren deed je net dus wél. Daar heb ik moeite mee, want in alle groepen, religieus of niet, heb je mensen die aanpakken en mensen die bij de pakken neer zitten en hopen dat het vanzelf over gaat.quote:Op zondag 26 december 2010 13:59 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Uitzonderingen zijn er altijd. Het blijft wel zo dat gelovigen in zekere zin een minder realiteitsbesef hebben. Daar geeft Kluts al enkele goede voorbeelden van.
En uiteraard ga ik mensen niet typeren, of generalisaties aanbrengen, maar de mensen die een tê belangrijke waarde hechten aan dingen die ver buiten het leven staan en zich alleen in stripboeken voordoen, dat zij niet in het hier en nu leven.
Ja, daar ben ik me van bewust dat ik dat wel deed. Uiteraard bedoel ik met deze zinsnede dat ik het generaliseren niet meen.quote:Op zondag 26 december 2010 14:01 schreef Yuki het volgende:
[..]
En dat generaliseren deed je net dus wél. Daar heb ik moeite mee, want in alle groepen, religieus of niet, heb je mensen die aanpakken en mensen die bij de pakken neer zitten en hopen dat het vanzelf over gaat.
Whatsup?quote:Op zondag 26 december 2010 14:04 schreef missbehavin het volgende:Sommige mensen zijn echt zo lomp.
Die mensen zijn er zekerquote:Op zondag 26 december 2010 14:04 schreef missbehavin het volgende:Sommige mensen zijn echt zo lomp.
quote:Op zondag 26 december 2010 14:06 schreef Yuki het volgende:
[..]
Die mensen zijn er zeker
Gelukkig zijn er vaak nog lieve mensen om het een beetje goed te maken..
Dan is t goedquote:Op zondag 26 december 2010 14:04 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik me van bewust dat ik dat wel deed. Uiteraard bedoel ik met deze zinsnede dat ik het generaliseren niet meen.
Voor de rest heb je gelijk hoor.
Ik poneerde ook een hele twistbare uitspraak, puur om reacties/discussie uit te lokken.quote:Op zondag 26 december 2010 14:07 schreef Yuki het volgende:
[..]
Dan is t goedwant zo'n generalisatie vind ik echt onzin, zoals je inmiddels wel door hebt
En ik heb gelijk!
that's a first
quote:Op zondag 26 december 2010 14:42 schreef xFriendx het volgende:
Hoi weerSporten, was draaien, nu even wat kleine bolletjes (niet Bolletje) opeten
Hier alleen 1e kerstdag nietquote:Op zondag 26 december 2010 14:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
bij ons zijn de sportscholen niet open
jij kent mij?quote:Op zondag 26 december 2010 14:54 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Gelukkig, je bleef netjes, zo ken ik je ook
Maar vast niet vandaagquote:Op zondag 26 december 2010 14:56 schreef dawg het volgende:
[..]
hier is het smerig en moet ik nodig eens dweilen
Jij begrijpt hetquote:Op zondag 26 december 2010 15:00 schreef Yuki het volgende:
[..]
De tijd bij uitstek om flink te overdrijven!
het is kerst, dan mag het.quote:Op zondag 26 december 2010 15:00 schreef Cue_ het volgende:
[..]
I dunno, moet toch wat doms verzinnen
quote:Op zondag 26 december 2010 15:02 schreef Watertornado het volgende:
Tjeempie wat is het stil hier in het topic. Maar eigenlijk ook beetje over het hele Internet.
Gelukkig heb ik dat nooit onderzocht hoe stil het is over het heeeele internetquote:Op zondag 26 december 2010 15:02 schreef Watertornado het volgende:
Tjeempie wat is het stil hier in het topic. Maar eigenlijk ook beetje over het hele Internet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |