Wat moet ik me hier trouwens concreet bij voorstellen?quote:Op donderdag 30 december 2010 14:37 schreef Donsveertje het volgende:
Naja, het is meer dat in mijn persoonlijke ervaring dat het merendeel van de LGB community nog net niet gillend wegrend voor het de T in LGBT.
Okeeeeequote:Op donderdag 30 december 2010 14:37 schreef Donsveertje het volgende:
[..]
Naja, het is meer dat in mijn persoonlijke ervaring dat het merendeel van de LGB community nog net niet gillend wegrend voor het de T in LGBT.
Ieuw!quote:Op donderdag 30 december 2010 14:16 schreef Bakfiets. het volgende:
Ik werd eergister ook al aangevallen door een Cliniclown
Jaaaaa.quote:Op donderdag 30 december 2010 14:56 schreef Vanyel het volgende:
Heus? Of je een 12-jarig jochie was?
Het lijken dan net hetero's met homohaat/homofobiequote:Op donderdag 30 december 2010 14:50 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat moet ik me hier trouwens concreet bij voorstellen?
Raar gedoe. Maar goed, ik snap ook niet waarom die T ooit bij LGB is getrokken, vanwege het 'strijden voor rechten/gelijkheid' waarschijnlijk.quote:Op donderdag 30 december 2010 15:15 schreef Donsveertje het volgende:
[..]
Het lijken dan net hetero's met homohaat/homofobie
Ja, eerlijk gezegd, ik hou me in. Ik snap dat namelijk ook helemaal niet.quote:Op donderdag 30 december 2010 15:19 schreef Magenta het volgende:
[..]
Raar gedoe. Maar goed, ik snap ook niet waarom die T ooit bij LGB is getrokken, vanwege het 'strijden voor rechten/gelijkheid' waarschijnlijk.
Ik had het alleen jammer gevonden, maar daar ga je toch niemand op veroordelen? Ik hoef daar verder ook geen verklaring voor o.i.d. Ieder z'n eigen mening/voorkeur/visie. Maar die bosaap sloeg niet op mij, mag ik hopen?quote:Op donderdag 30 december 2010 15:32 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, eerlijk gezegd, ik hou me in. Ik snap dat namelijk ook helemaal niet.
Ik vraag me wel af, " wat nou als er minder open minded gereageerd was?". Kijk mij interesseert het allemaal niks eigenlijk, ik verwacht alleen van iemand dat hij/zij zelf duidelijk is. Wonderer zegt nu genderqueer te zijn, ik beschouw hem als homoman, want ik vind dat hij zich zo op stelt. Ik dacht ook altijd dat hij dat zelf ook vond.
Magenta is voor mij altijd een lesbo geweest. Al zit er een bosaap van 2m achter die pc, het maakt me geen kont uit. Als het voor mij maar duidelijk is hoe je aangesproken wilt worden.
Wat een ingewikkeld gedoe eigenlijk ook <zucht>
quote:
Ik ga gewoon naar forum.fok.nl (/user/active blablabla). Heb wel in de instellingen (overig, eerste optie) uitgevinkt dat de layout ook op mobiel gebruikt moet worden.quote:Wat is de mobiele versie van FokForum?
Ik kan alleen de frontpage vinden
Als in bah wat raar, wie doet dat nou en waar slaat het op?quote:Op donderdag 30 december 2010 15:15 schreef Donsveertje het volgende:
[..]
Het lijken dan net hetero's met homohaat/homofobie
Superlesbo to the rescue!quote:Op donderdag 30 december 2010 15:48 schreef lezzer het volgende:
Nee, voor de goede orde, ik denk niet dat jij een bosaap bent.Maar stel, het zou wel zo zijn, en je speelt hier in dit topic een superlesbo, ik kom er nooit achter. Wat zal ik er dan mee zitten?
Dat vind ik ook moeilijk. Wonderer, help! (of niet als je daar geen zin in hebt natuurlijk).quote:Op donderdag 30 december 2010 15:32 schreef lezzer het volgende:
Wonderer zegt nu genderqueer te zijn, ik beschouw hem als homoman, want ik vind dat hij zich zo op stelt. Ik dacht ook altijd dat hij dat zelf ook vond.
Niet?quote:Op donderdag 30 december 2010 15:39 schreef Magenta het volgende:
[..]
Ik had het alleen jammer gevonden, maar daar ga je toch niemand op veroordelen?
Man/vrouw hokjes zijn voor mij best wel een nonissue. Ik vind het ergens zelfs moeilijk me überhaupt voor te stellen dat je er problemen mee hebt, ik snap niet waar dat 'm nou precies in zit.quote:Op donderdag 30 december 2010 15:57 schreef lezzer het volgende:
Al vraag ik me dan af, wie er nou met hokjes bezig is. Ik kan wel in honderd hokjes...
De "gewone". De HD was me wat te groot en ik hoef niet per sé een extern keyboardquote:Op donderdag 30 december 2010 15:50 schreef Vanyel het volgende:
[..]
De gewone of de HD/Z?
[..]
Ik ga gewoon naar forum.fok.nl (/user/active blablabla). Heb wel in de instellingen (overig, eerste optie) uitgevinkt dat de layout ook op mobiel gebruikt moet worden.
Overigens in DIG Android & Desiretopics
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |