Ik ben er hoor met oud en nieuw, ik heb namelijk ook geen vrienden en geen levenquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:29 schreef 3rdRock het volgende:
nja, ik ben ook ff rustig, maar in de loop van volgende week kom ik wel weer binnenvallenZijn er nog mensen die oudjaar hier doorbrengen? Stenders doet dan een show van 20u tot 22u geloof ik
Kom morgen maar eten , er is genoegquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:32 schreef Briggy het volgende:
[..]
Ik ben er hoor met oud en nieuw, ik heb namelijk ook geen vrienden en geen leven
leren op kerst, veel deprimerender krijg je ze nietquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:32 schreef Mexicaantje. het volgende:
Maargoed pornoafspeellijst (alsin techno/electro) aan en ik ga weer even leren.fijne avond nog allen en waarschijnlijk tot zo.
Nee ga met een chickie. Wordt denk ik vooral feestenquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:32 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Hopelijk vind je daar wel je rust , of gaat de familie mee ?
quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:32 schreef Mexicaantje. het volgende:
Maargoed pornoafspeellijst (alsin techno/electro) aan en ik ga weer even leren.fijne avond nog allen en waarschijnlijk tot zo.
Tja, over de aarde dusquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:23 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Waar gaat 'ie over? Iets specifieker dan over de aarde.
Bullshit. Zou ik sowieso gedaan hebben. Maar het zou wel leuk geweest zijn als ik dan zin had om even bij mijn ouders en zus wat te gaan drinken.quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:33 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
leren op kerst, veel deprimerender krijg je ze niet
Ah maar een keertje downloaden dan.quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:33 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Tja, over de aarde dusMaar iets specifieker hoe de groepen dieren op onze aarde leven.
Als je van natuurfilms houdt is ie aan te raden
Dat is dan wel leukquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:33 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nee ga met een chickie. Wordt denk ik vooral feestenMaargoed we shall see.
Morgen komt mijn halve familie hier etenquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:33 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Kom morgen maar eten , er is genoeg
Van vrienden hoef je er maar een paar van te hebbenquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:34 schreef Briggy het volgende:
[..]
Morgen komt mijn halve familie hier eten![]()
Familie heb ik dus wel![]()
Tyep maar zorgt niet voor rust. Maargoed ben bang dat dat de komende tijd er sowieso niet inzit.quote:
Stop met proberenquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:31 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja nou ik probeer er elk jaar iets leuks van te maken en elk jaar is het kut en ik trek me dat heel erg aan. Juist omdat er altijd ruzie is (of was want woon hier tegenwoordig niet meer) dan een keer WEL leuk samen zijn. Maar er is altijd wel iemand die chagrijnig is en dan is het voor mij gelijk verpest. En dan ga ik weg, en dan is alles mijn schuld. En elk jaar probeer ik het weer.
Als jij je hoofd ermee naar andere plek kan verzetten , is dat ook rust.quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:35 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Tyep maar zorgt niet voor rust. Maargoed ben bang dat dat de komende tijd er sowieso niet inzit.
Rust is overgewaardeerd. Je kan rusten als je 80 bentquote:Op zaterdag 25 december 2010 20:35 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Tyep maar zorgt niet voor rust. Maargoed ben bang dat dat de komende tijd er sowieso niet inzit.
Ja maar dat wil ik ook niet, dan zit ik alleen want al mijn vrienden die hebben wel een geweldige familie.quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:35 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Stop met proberenMisschien weten ze pas wat ze missen als je het gewoon een jaartje laat afweten qua gezelligheid maken.
En veel succes met leren op 1e kerstdag
Mjaaa het komt vast goed.quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:36 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Als jij je hoofd ermee naar andere plek kan verzetten , is dat ook rust.
Misschien heb je tegen deze tijd wel nieuwe mensen ontmoet die een feestje met je willen bouwen zonder familiequote:Op zaterdag 25 december 2010 20:36 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja maar dat wil ik ook niet, dan zit ik alleen want al mijn vrienden die hebben wel een geweldige familie.
Wel in HD dan hequote:Op zaterdag 25 december 2010 20:34 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ah maar een keertje downloaden dan.
quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:38 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Misschien heb je tegen deze tijd wel nieuwe mensen ontmoet die een feestje met je willen bouwen zonder familieIk vrees dat ik je niet kan helpen
En ik ga cadeautjes doen, adios mensen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |