Dat dus, en dat werd dus ook uitgelegd, de AIVD kan niet alle bewijs prijsgeven, vanwege andere onderzoeken die nog lopen, die komen dan in gevaar.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk dat er genoeg bewijs is gevonden, maar dat dit bewijs niet gebruikt kan worden in een rechtzaak.
Als ze dat zouden doen, dan zouden ze ook enorm veel weggeven over hun manier van opereren....quote:Op dinsdag 28 december 2010 08:18 schreef byah het volgende:
[..]
Vreemd eigenlijk, de AIVD heeft concreet bewijs dat de groep een aanslag wil plegen, maar dit bewijs kan niet bij justitie gebruikt worden. Is de AIVD ook een soort private organisatie, zoals stichting Brein?
Ik begrijp wel waarom dat voor extra veel respect onder moslimterroristen zou zorgen. In de zandbak schijt iedereen bagger voor het geluid van aankomende Appaches.quote:Op dinsdag 28 december 2010 08:20 schreef fratsman het volgende:
Volgens het ontbijtnieuws wilden ze Black Hawk Down naspelen.
Dan is het ook geen bewijs.quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk dat er genoeg bewijs is gevonden, maar dat dit bewijs niet gebruikt kan worden in een rechtzaak.
Je vindt het erg als onschuldigen worden vrijgelaten?quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:52 schreef Toad het volgende:
Ik vreesde hier eigenlijk al voor. In de Nieuwsuur reportage van gisteren zag je al dat er niet echt sprake was van streng gelovige moslims oid.
Lol, nee, vers bier en wiet kom je normaal gesproken niet tegen in woningen van gelovige Moslims.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:52 schreef Toad het volgende:
Ik vreesde hier eigenlijk al voor. In de Nieuwsuur reportage van gisteren zag je al dat er niet echt sprake was van streng gelovige moslims oid.
Nee.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Je vindt het erg als onschuldigen worden vrijgelaten?
Zeker wel, puur om de vijand te misleiden uiteraard.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:52 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Lol, nee, vers bier en wiet kom je normaal gesproken niet tegen in woningen van gelovige Moslims.²
Dan ga jij er gemakshalve vanuit dat er een vijand is.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:53 schreef waht het volgende:
[..]
Zeker wel, puur om de vijand te misleiden uiteraard.
Ah ok, ik schrok al.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:53 schreef Toad het volgende:
[..]
Nee.
Ik heb het bericht nog even ge-edit voor de duidelijkheid.
Voor een klein deel extremisten is er altijd een vijand. Voor de normale moslim niet in abnormale vormen.quote:Op dinsdag 28 december 2010 13:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dan ga jij er gemakshalve vanuit dat er een vijand is.²
Nee.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:53 schreef Toad het volgende:
Dit kan dus absoluut geen misser zijn geweest, Ringo?
Te makkelijkquote:Op dinsdag 28 december 2010 15:14 schreef Ringo het volgende:
Heeft Aboutaleb eigenlijk al thee met de 'slachtoffers' gedronken?
Alsof jij nooit zuipt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 15:09 schreef Ringo het volgende:
Kunnen ze weer verder gaan met qat kauwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |