Ghehehequote:Op donderdag 23 december 2010 10:55 schreef Re het volgende:
straks de auto uitgraven, die staat al een week onder 15 cm sneeuw
Het zou zo maar tot morgen kunnen duren ja.. vooral het zuidoostenquote:Op donderdag 23 december 2010 11:35 schreef RichardHammond het volgende:
M.a.w. het oosten krijgt urenlang sneeuwval.
Vanmorgen lag hier ook weer een laagje van een centimeter of 2 a 3 en daarom net weer even alles schoon geschoven. Stiekem hoop ik dat we niet teveel sneeuw krijgen, want dan kan ik weer van voor af aan beginnen.
En terecht!quote:Op donderdag 23 december 2010 11:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Het westen krijgt zo te zien voorlopig niks meer
Ow.... als mijn auto dan vanmiddag nog maar wel rijdt, mag bijna 40 km over 80 km wegenquote:Op donderdag 23 december 2010 10:38 schreef Frutsel het volgende:
RTV Oost maakt nu al melding van het feit dat mensen rekening moeten houden dat er vanmiddag geen bussen rijden in Twente vanwege de verwachte sneeuwval
Inderdaad de kampioensschaal!quote:Op donderdag 23 december 2010 11:51 schreef RiKe het volgende:
Kap eens even heel snel met alleen maar sneeuw voor het oosten, er gaat al genoeg naar het oosten!
Deel die bui dan op z'n minst
Stelletje egoïsten....
Is toch meer nowcasten, voor het zelfde geld is het andersquote:Op donderdag 23 december 2010 12:09 schreef Frutsel het volgende:
Hij lijkt iets minder paars dan de vorige helaas
Truequote:Op donderdag 23 december 2010 12:10 schreef meteo-online het volgende:
[..]
Is toch meer nowcasten, voor het zelfde geld is het anders
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |