Ik vat nooit wat er zo speciaal aan isquote:Op donderdag 23 december 2010 15:01 schreef ErwinRommel het volgende:
Geinig topique btw mbt gourmetten
Wie heeft/gaat er gourmetten ?
Jat je gewoon het vlees van de anderen en pakt er 3 pannetjes bijquote:Op donderdag 23 december 2010 15:05 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Ik vat nooit wat er zo speciaal aan is, wij doen het gewoon door het hele jaar heen
.
Enigste wat ik er zo irriterend aan vind is dat ik zo lang moet wachten op het voedsel, hier is het echt altijd: Ik schep op SCHROK SCHROK SCHROK SCHROK SCHROK bord leeg.
Grappig. Een paar keer per jaar doen wij gourmetten, flink wat vlees en sausjes in huis halen, wat zuur erbij ( augurken, zilveruitjes etc ) salade en stokbrood.quote:Op donderdag 23 december 2010 15:01 schreef ErwinRommel het volgende:
Geinig topique btw mbt gourmetten
Wie heeft/gaat er gourmetten ?
aha, dan ga ik me ff inlezen.quote:Op donderdag 23 december 2010 15:00 schreef m.k het volgende:
[..]
kan je doen maar dan is ie over een half jaar niet meer zo snel als nieuw,
Zoals het hoort dusquote:Op donderdag 23 december 2010 15:07 schreef Clan het volgende:
[..]
Grappig. Een paar keer per jaar doen wij gourmetten, flink wat vlees en sausjes in huis halen, wat zuur erbij ( augurken, zilveruitjes etc ) salade en stokbrood.
Ja, ik sta er gvd ook niet in vermeld als post-actief.....veteraan....quote:Op donderdag 23 december 2010 15:08 schreef Clan het volgende:
[..]
Nu sta ik onder de manschappen! Goh wat zijn we lastig
Een off die paintmaster is op de boot?quote:Op donderdag 23 december 2010 15:09 schreef jankaas020 het volgende:
En paintmeester is off bij de KM
Eerst broodje eten en boodschappen doen!quote:Op donderdag 23 december 2010 15:12 schreef Clan het volgende:
@ Lotuss
Kan dat stukje ook niet helemaal aan het begin van het topic neergezet worden?
quote:Op donderdag 23 december 2010 15:10 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Een off die paintmaster is op de boot?
quote:Op donderdag 23 december 2010 15:13 schreef jankaas020 het volgende:
[..]en ze bestaan ook nog, officieren bij de nautische dienst (het dienstvak van het betere tjetwerk.)
Is dat deze??quote:Op donderdag 23 december 2010 15:23 schreef Clan het volgende:
Je krijgt vanavond Joyeux Noël op tv. waargebeurd verhaal.
Dat is de film jaquote:Op donderdag 23 december 2010 15:25 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Is dat deze??
http://www.imdb.com/title/tt0424205/
Ik zit aan een blikje energie.. en zo tijd voor een rokertjequote:
Geduld m'n jongquote:Op donderdag 23 december 2010 16:08 schreef Rave_NL het volgende:
Leuk dat jullie dr een stickie van hebben gemaakt maar het is nog zo onduidelijk als de pest...
Mod, hup! Doe je werk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |