hehe het zal dan wel redelijk rustig zijnquote:Op woensdag 29 december 2010 06:29 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ja we voelen met je mee
Jezus weer een trainee op de TL ( 3e nu ). Fijne tijd ook 31 dec 23,47kuch
quote:Op woensdag 29 december 2010 18:58 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Geeft nix....komt wel goed, schatje!
Mijn pot was inderdaad een uitschieter, en behoorlijk onrealistisch... Maar gelukkig ondanks het vreemde scoreverloop wel terecht gewonnenquote:Op woensdag 29 december 2010 18:54 schreef TheVulture het volgende:
Dat is toch bizar dat al die wedstrijden dan in de slotfase ineens helemaal kantelen, met die pot van Nelisz als uitschieter.... dat ik verlies is terecht maar de manier waarop mag echt wel wat realistischer
quote:Op woensdag 29 december 2010 19:01 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Mijn pot was inderdaad een uitschieter, en behoorlijk onrealistisch... Maar gelukkig ondanks het vreemde scoreverloop wel terecht gewonnen
feliquote:Op woensdag 29 december 2010 19:01 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Mijn pot was inderdaad een uitschieter, en behoorlijk onrealistisch... Maar gelukkig ondanks het vreemde scoreverloop wel terecht gewonnen
volgens mij heb ik wel een tem klaar staan, maar durf het niet zeker te zeggenquote:Op woensdag 29 december 2010 20:50 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
@ Xummon, Koekje:
pekel heeft nog niet geaccepteerd, is sinds 25/12 20:47 niet op VBL/WZV geweest en sinds 27/12 01:27u niet ingelogd op HT.
Nu kan het zijn dat hij later vanavond/morgenvroeg weer inlogd, zodat we alsnog morgenochtend door gaan. Hebben jullie morgenvroeg nog tijd om de opstelling (zo nodig) aan te passen en/of staat er een afdoende standaardopstelling (i.c.m. training)? Zo nee, ik kan vanavond nog het wedstrijdschema aanpassen naar vrijdagochtend (scheelt 1 dag), als ik het morgenochtend aan moet passen kunnen we zaterdag pas weer los..
ik heb mijn oefenpot tegen een familieteam uit Litouwen ook blessurevrij afgesloten..quote:Op woensdag 29 december 2010 20:25 schreef Afhaalchinees het volgende:
Oefenpotje zonder blessures doorgekomen
Hier een b-midje een +1, kan erger.quote:Op donderdag 30 december 2010 00:04 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb mijn oefenpot tegen een familieteam uit Litouwen ook blessurevrij afgesloten..
Ookquote:Op donderdag 30 december 2010 00:04 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb mijn oefenpot tegen een familieteam uit Litouwen ook blessurevrij afgesloten..
Op een gegeven moment is het gewoon klaar..quote:Op donderdag 30 december 2010 09:14 schreef RealBizkit666 het volgende:
Eens. Daar hadden we het vorige keer ook al over.
Dat sloeg op m'n post van gisteravondquote:Je moet trouwens even Pekel neerzetten in je stukje in plaats van koekje.![]()
Ohw.quote:Op donderdag 30 december 2010 10:48 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Op een gegeven moment is het gewoon klaar..
[..]
Dat sloeg op m'n post van gisteravond
Ik heb mijn pijlen gericht op Egypte!quote:Op donderdag 30 december 2010 10:47 schreef TheVulture het volgende:
Namijn bekeravontuurnu weer vlaggetjesjagen, Marokko of India wordt de bedoeling.
En dat allemaal zonder ons op de hoogte te stellen, hoe durf je?quote:Op donderdag 30 december 2010 10:48 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ohw.
Toen lag ik ziek in bed.
En ik ga eens kijken in Nederland. Gister kwam ik er achter dat ik nog geen friendly had geregeld. Dus ik snel via de oefenpot nog een wedstrijd geregeld. Is ie voor volgende week.quote:Op donderdag 30 december 2010 10:52 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ik heb mijn pijlen gericht op Egypte!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zal wel een saaie training worden dus.![]()
quote:Op donderdag 30 december 2010 11:30 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
En ik ga eens kijken in Nederland. Gister kwam ik er achter dat ik nog geen friendly had geregeld. Dus ik snel via de oefenpot nog een wedstrijd geregeld. Is ie voor volgende week.
.
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zal wel een saaie training worden dus.![]()
Mooi zuur, dat wel...Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
er is ook geen enkele communicatie van zijn kant, kan altijd zijn dat je een keer niet op tijd kan accepteren door omstandighedenquote:Op donderdag 30 december 2010 09:12 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
@ Xummon, Koekje:
Gezien ik van Koekje nog geen reactie heb, de competitiestart met 2 dagen uitgesteld (jaja, 01-01-2011 10:15u). Als pekel morgenochtend (31-12) nog niet heeft geaccepteerd maak ik de competitie publiek (internationaal) voor een 4e deelnemer (in principe eenmalig), zodat we niet nog langer hoeven te wachten en een ieder nog wel tijd heeft om, zo nodig, opstelling/training aan te passen voor zaterdag.
We hebben dan een week of 5 om een 'nieuwe' 4e speler te vinden, eerlijk gezegd ben ik er namelijk wel een beetje klaar mee dat pekel zo weinig inlogt/slecht bereikbaar is. Met name rondom de 'wisseling' iedere keer, dat ziet hij toch zelf ook wel aankomen?
Dat heb ik ook een keer gehad ja. Wat een mongolen!!quote:Op donderdag 30 december 2010 13:46 schreef Drassss het volgende:
Manager " Ja, ik zet die speler Prent wel op de TL '
Drassss" Top dankjewel ~!! "
Drassss" biedt 10k " ( tv waarde 1k )
Manager" Biedt 150k "
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |