Maar zit er nou een bon voor de garantie bij of niet? Anders vervalt mijn bod van 375 euro. Want dan vind ik hem te duur.quote:Op woensdag 22 december 2010 12:38 schreef Peem het volgende:
Foto's zijn erbij toegevoegd!
Plus Rekkie, dat voordeel, in the end bezorg ik hem/haalt iemand het op, vertrouw zelf versturen ook helemaal niet dus de datum van registratie zou niet moeten boeien.
Verder is er nog geen prijs bij waar ik het voor zou doen, sorry!
mvg,
-PEEM
Ik geloof wel dat hij gewonnen is maar ik hecht best wel wat waarde aan een bon voor de garantie,quote:Op woensdag 22 december 2010 13:05 schreef Peem het volgende:
Nope, zit er niet bij. Wel genoeg om aan te tonen dat het gewonnen is (foto's, krant waar het in stond, affisches.. M'n ma vind het fijn dat soort dingen te bewaren lol)
Verder mag je hem te duur dan vinden, ik vind het bod toch te weinig =)
mvg,
--Peem
Ja volgens mij ookquote:Op woensdag 22 december 2010 13:47 schreef fokexpert het volgende:
Heb je niet gewoon garantie op het artikel rechtstreeks bij apple?
Ja dat klopt, maar ze vragen wel altijd om een bon. Dat was tenminste zo bij mij iPhone die ik in totaal 3x heb moeten opsturen.quote:Op woensdag 22 december 2010 13:47 schreef fokexpert het volgende:
Heb je niet gewoon garantie op het artikel rechtstreeks bij apple?
Ja idd. Mijn 3Gs is al 2 keer vervangen voor een nieuwe en ik krijg volgende week mijn 3e iPhone 4 alweer sinds augustusquote:
Sorry, dan doe je toch echt iets fout. Enige echte *zwakke* puntje van de iPhones is de vochtigheid.quote:Op woensdag 22 december 2010 16:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ja idd. Mijn 3Gs is al 2 keer vervangen voor een nieuwe en ik krijg volgende week mijn 3e iPhone 4 alweer sinds augustus
Dat lijkt me niet want het heeft me nooit een euro gekost. Telkens gewoon een fout van het apparaat zelf. De garantie van Apple is goed maar ik vraag me af of dat ook zonder bon zo is.quote:Op woensdag 22 december 2010 16:35 schreef Peem het volgende:
[..]
Sorry, dan doe je toch echt iets fout.
Er is geen bon nodig voor apparaten van Apple die draadloos werken om garantie te krijgenquote:Op woensdag 22 december 2010 15:52 schreef Peem het volgende:
Je hebt inderdaad eerste jaar garantie bij apple (en 90 dagen telefoon ondersteuning) maar daar is wel een bon bij nodig. Hoe het met de garantie zit van dit toestel, is dat ik ermee naar de betreffende winkel kan waar het gewonnen is als er wat kapot aan is. Ben bereid dat één keer te doen maar dan houd het ook opJe mag uitgaan van Apple's kwaliteit.
mvg,
--Peem, die veelste eerlijk is
Dan moet je misschien de eerste post lezen "Mijn prijs is 450 euro, Anyone?"quote:Op zaterdag 25 december 2010 14:22 schreef SosuaCafe het volgende:
Zeg dan gewoon wat je er voor wil hebben. Scheelt een hoop gelul. Goedkoopste internet prijs is 475,- dus voor 420 doet ie m vast wel weg.
Zoeken ze zo op in het systeem aan de had van het serienummer indien je je bon niet bij hebt (l)quote:Op zaterdag 25 december 2010 19:10 schreef Peem het volgende:
[..]
Dan moet je misschien de eerste post lezen "Mijn prijs is 450 euro, Anyone?"
Verder @Uchiha1911 in het algemeen is de bon niet nodig voor de garantie, maar wel omdat ze de standaard garantie een jaar verstrekken, en aan de bon bijv kunnen zien hoelang dat jaar nog geldig is =)
mvg,
--PEEM.
Nice try.quote:Op woensdag 22 december 2010 11:28 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
375 meteen afhandelen graag. Mits met garantie.
Waar af te halen?
deze toevallig?quote:Op woensdag 22 december 2010 13:05 schreef Peem het volgende:
Nope, zit er niet bij. Wel genoeg om aan te tonen dat het gewonnen is (foto's, krant waar het in stond, affisches.. M'n ma vind het fijn dat soort dingen te bewaren lol)
Verder mag je hem te duur dan vinden, ik vind het bod toch te weinig =)
mvg,
--Peem
nope.quote:Op zondag 26 december 2010 08:33 schreef Danny het volgende:
[..]
deze toevallig?
http://www.oudurk.nl/inde(...)=37:nieuws&Itemid=71
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |