Het 'absurde' is dat zoiets helemaal niet uitgesloten kan worden. Of dat op een ochtend alle 4 de autobanden lek zijn. Kan je flink geld kosten zo'n geintje iig.quote:Op maandag 20 december 2010 20:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
vergeet de molotov cocktails niet.
heb het vermoeden dat de man al flink wat schade heeft opgelopen vóór deze laatste druppel.quote:Op maandag 20 december 2010 20:29 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Het 'absurde' is dat zoiets helemaal niet uitgesloten kan worden. Of dat op een ochtend alle 4 de autobanden lek zijn. Kan je flink geld kosten zo'n geintje iig.
Het meest trieste is dat de vermoedelijke dader is vrijgesproken omdat getuigen op het laatste moment hun verklaring hebben ingetrokkenquote:Op maandag 20 december 2010 20:25 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Precies jonguh, in de randstad zou je in dat geval de kogel krijgen![]()
Jongen (12) in Rotterdam neergeschoten
Ik heb die zaak nooit zo gevolgd, maar wie was de (vermoedelijke) dader dan?quote:Op maandag 20 december 2010 20:35 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Het meest trieste is dat de vermoedelijke dader is vrijgesproken omdat getuigen op het laatste moment hun verklaring hebben ingetrokken
Een Antiliaanse ex bajes-klant die bekend stond als extreem gewelddadig . Eerst hadden er 2 getuigen in de rechtbank verklaard dat ze hem hebben zien schieten en daarna weer niet. Waarschijnlijk uit angst voor represailles . Hij zou 12 jaar moeten zitten maar door het intrekken van die verklaringen is hij in 2003 vrijgesproken .quote:Op maandag 20 december 2010 20:37 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Ik heb die zaak nooit zo gevolgd, maar wie was de (vermoedelijke) dader dan?
Sowieso een walgelijke en gestoorde actie en het beroerde is dat hij zeer waarsch. later ook nog wel extreem gewelddadig is geweest. Als je om zoiets onbenulligs al gaat schieten dan is er gewoon iets grondig mis in je bovenkamer.quote:Op maandag 20 december 2010 20:41 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Een Antiliaanse ex bajes-klant die bekend stond als extreem gewelddadig . Eerst hadden er 2 getuigen in de rechtbank verklaard dat ze hem hebben zien schieten en daarna weer niet. Waarschijnlijk uit angst voor represailles . Hij zou 12 jaar moeten zitten maar door het intrekken van die verklaringen is hij in 2003 vrijgesproken .
Het kan ook een drug-gerelateerde actie zijn geweest. Daar op dat parkeerdek werd veel gedeald en mogelijk dat dat joch van 12 dingen gezien heeft die niet voor zijn ogen bestemd waren. Blijft idd een ziek verhaal .quote:Op maandag 20 december 2010 20:44 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Sowieso een walgelijke en gestoorde actie en het beroerde is dat hij zeer waarsch. later ook nog wel extreem gewelddadig is geweest. Als je om zoiets onbenulligs al gaat schieten dan is er gewoon iets grondig mis in je bovenkamer.
Dat zou kunnen, maar ook dan moet je zeer ernstig gestoord zijn om alleen al te overwegen om gericht op hem te schieten. Hoe dan ook: deze man had altijd vast moeten zitten + psychisch onderzocht moeten worden.quote:Op maandag 20 december 2010 20:47 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Het kan ook een drug-gerelateerde actie zijn geweest. Daar op dat parkeerdek werd veel gedeald en mogelijk dat dat joch van 12 dingen gezien heeft die niet voor zijn ogen bestemd waren. Blijft idd een ziek verhaal .
Dat kan dan ook mogelijk voor zeer gevaarlijke situaties zorgen. Waarsch. staan ze daar niet eens bij stil. Jouw laatste zinnetje laten we maar even voor wat het is.quote:Op maandag 20 december 2010 21:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Terecht, stonden vandaag ook jochies te gooien naar autos om de snelweg. Doodschoppen dat tuig
Ach die kleine bambini, die kunnen helemaal niets verkeerd doenquote:Op maandag 20 december 2010 21:03 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Dat kan dan ook mogelijk voor zeer gevaarlijke situaties zorgen. Waarsch. staan ze daar niet eens bij stil. Jouw laatste zinnetje laten we maar even voor wat het is.
Ze doen genoeg verkeerd, maar waarom jij vervolgens meent de internetheld uit te moeten hangen, is mij een raadsel.quote:Op maandag 20 december 2010 21:20 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ach die kleine bambini, die kunnen helemaal niets verkeerd doen
Ik geef gewoon ongezouten een mening.quote:Op maandag 20 december 2010 21:33 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Ze doen genoeg verkeerd, maar waarom jij vervolgens meent de internetheld uit te moeten hangen, is mij een raadsel.
Als je het zou menen, dan pleit jij er dus voor om buitensporig geweld toe te passen op kids die lopen te zieken met sneeuw. Ja, het kan heel vervelend - en in bepaalde gevallen zelfs gevaarlijk - zijn -, maar hetgeen jij voorstelt levert oneindig veel meer gevaar op in de samenleving.quote:Op maandag 20 december 2010 21:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik geef gewoon ongezouten een mening.
quote:Op maandag 20 december 2010 18:44 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Daarom zeg ik ook 'als je goed leest' , er is namelijk meer dan alleen dit beknopte bericht.
quote:Op maandag 20 december 2010 19:22 schreef zoalshetis het volgende:
jammer dat het bericht zo miniem is. de groep had al vaker aanvaringen gehad met de held.
quote:Op maandag 20 december 2010 19:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de man had alleen beter zonder honkbalknuppel te werk kunnen gaan.
quote:Op maandag 20 december 2010 19:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik zou vooral niet alleen afgaan op die summiere op. het schijnt dat de man veel vaker problemen met het groepje had.
quote:Op maandag 20 december 2010 20:25 schreef Vengerr het volgende:
In het topic komt naar voren dat er meer schuil gaat achter het beknopte telegraaf verhaaltje.
quote:Op maandag 20 december 2010 20:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
heb het vermoeden dat de man al flink wat schade heeft opgelopen vóór deze laatste druppel.
Vooralsnog lijken het vooral waardeloze pogingen om de misdragingen van die man enigszins goed te praten. Zelfs als alle beweringen waar zouden zijn.quote:Op maandag 20 december 2010 22:04 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Er wordt veel beweerd en gesuggereerd in dit topic, en verwezen naar het "uitgebreide verhaal". Kan iemand me vertellen waar ik het "uitgebreide verhaal" kan teruglezen?
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Het valt me op dat vooral 'zoalshetis' de toon zet met allerlei beweringen zonder enige bron.quote:Op maandag 20 december 2010 22:06 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Vooralsnog lijken het vooral waardeloze pogingen om de misdragingen van die man enigszins goed te praten. Zelfs als alle beweringen waar zouden zijn.
Ik weet niet wat hij precies van de zaak weet en wat hij precies wenst te bereiken, maar wanneer ik zaken lees als "het schijnt dat.." word ik altijd wat huiverig.quote:Op maandag 20 december 2010 22:14 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Het valt me op dat vooral 'zoalshetis' de toon zet met allerlei beweringen zonder enige bron.
ik las het nieuwsbericht ergens anders. vandaar.quote:Op maandag 20 december 2010 22:14 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Het valt me op dat vooral 'zoalshetis' de toon zet met allerlei beweringen zonder enige bron.
Waar dan?quote:Op maandag 20 december 2010 22:40 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik las het nieuwsbericht ergens anders. vandaar.
ik ben bang dat ik twee nieuwsberichten door elkaar heb gehaald. zie net dat het in maastricht ging om een sneeuwballengooier die met een honkbalknuppel geslagen is.quote:
Dat is dan mijn wtf-moment van vandaag. Je posts zijn namelijk volledig gebaseerd, en gaan over, jouw verkeerde aannames.quote:Op dinsdag 21 december 2010 07:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik ben bang dat ik twee nieuwsberichten door elkaar heb gehaald. zie net dat het in maastricht ging om een sneeuwballengooier die met een honkbalknuppel geslagen is.
mea culpa. doet verder niets af aan de strekking van mijn overige posts.
Hij was zelfs knockout ?quote:Man knuppelt jongen na sneeuwbal
MAASTRICHT - In Maastricht is een jongen zondagavond met een knuppel knock-out geslagen omdat hij sneeuwballen had gegooid.
De 16-jarige knaap gooide met een groep jongeren sneeuwballen naar het huis van een 48-jarige man. Die werd kwaad, kwam met een honkbalknuppel naar buiten en begon te slaan, zo schrijft het Algemeen Dagblad.
Eén van de jongens kreeg de knuppel tegen zijn hoofd en raakte even buiten bewustzijn. De dader belde daarna zelf de politie, die hem aanhield. Het slachtoffer hoefde niet naar het ziekenhuis.
Tis wat met die sneeuwquote:Man trekt mes om sneeuwpret
PURMEREND - Een 40-jarige man uit Purmerend is zondagmiddag opgepakt nadat hij twee pubers die een sneeuwbal op zijn huis hadden gegooid, met een mes had bedreigd.
Twee jongens waren in de Moeder Teresastraat in de sneeuw aan het spelen en gooiden een sneeuwbal tegen de woning van de Purmerender. Volgens de tieners kwam de man daarop het huis uitgestormd, waarna hij een mes tevoorschijn haalde en steekbewegingen maakte. Dat meldt het Noord-Hollands Dagblad.
Het conflict kon worden gesust toen de ouders van één van de twee tieners per toeval voorbij liepen. De jongens besloten later toch aangifte te doen tegen de messentrekker.
De man zit nog vast. De politie onderzoekt de zaak.
nee hoor. ik vond het niet erg dat iemand een kind corrigeert. maar wel dat er een honkbalknuppel werd gebruikt. wat dus niet zo is.quote:Op dinsdag 21 december 2010 08:39 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat is dan mijn wtf-moment van vandaag. Je posts zijn namelijk volledig gebaseerd, en gaan over, jouw verkeerde aannames.
Geef gewoon toe dat je er naast zat man, Je wist niet eens waar je op reageerdequote:Op dinsdag 21 december 2010 09:46 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee hoor. ik vond het niet erg dat iemand een kind corrigeert. maar wel dat er een honkbalknuppel werd gebruikt. wat dus niet zo is.
quote:Op dinsdag 21 december 2010 09:51 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Geef gewoon toe dat je er naast zat man, Je wist niet eens waar je op reageerde
Oeoeoeoe. Een sneeuwbal tegen je auto. Poehee.quote:Op maandag 20 december 2010 21:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Terecht, stonden vandaag ook jochies te gooien naar autos om de snelweg. Doodschoppen dat tuig
Ik zei al dat ik nogal huiverig was om jouw posts serieus te nemen.quote:Op dinsdag 21 december 2010 07:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik ben bang dat ik twee nieuwsberichten door elkaar heb gehaald. zie net dat het in maastricht ging om een sneeuwballengooier die met een honkbalknuppel geslagen is.
mea culpa. doet verder niets af aan de strekking van mijn overige posts.
En ik zei net: Ontopic aubquote:Op dinsdag 21 december 2010 15:00 schreef Holzfäller het volgende:
[..]
Ik zei al dat ik nogal huiverig was om jouw posts serieus te nemen.
Dit was ontopic, want gister deelde ik hem dat al mee aan de hand van de posts in dit topic. Blijkbaar volkomen terecht. Anyway, er kan voor die man nooit een reden zijn geweest om een kind te slaan dat met sneeuw liep te zieken.quote:
ben ik het nog steeds mee oneens. een opvoedkundige draai om de oren is niets mis mee. bovendien weten we niet wat er aan vooraf is gegaan.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:02 schreef Holzfäller het volgende:
Anyway, er kan voor die man nooit een reden zijn geweest om een kind te slaan dat met sneeuw liep te zieken.
Moet jij eens op een onverwacht moment een hoop sneeuw tegen je voorruir aan krijgen. Ik denk dat er genoeg mensen van schrik een onverwachte stuurbeweging maken. Kan akelige gevolgen hebben met dit weer.quote:Op dinsdag 21 december 2010 13:53 schreef Ringo het volgende:
[..]
Oeoeoeoe. Een sneeuwbal tegen je auto. Poehee..
Is cultuurquote:
Ik denk dat het land van herkomst daar bijzonder weinig mee te maken heeft. Vandaag zag ik ook een jongetje van een jaar of 11 vrolijk sneeuwballen naar langsrijdende auto's gooien. En die zag eruit als een Diederick-Jan. Moeders liep even verderop, met de rest van de snotjong en alles vrolijk negerendquote:Op dinsdag 21 december 2010 15:08 schreef byah het volgende:
Anyway, hier ging gisteren de bel, ik doe open, zie ik op 3 meter afstand 4 jongens van een jaar of 15 staan met allemaal een sneeuwbal in hun hand, kon op tijd de deur dichtdoen voordat ik bekogeld werd.
Needless to say dat ze in het land van afkomst nog nooit sneeuw hebben gezien.
draai om zijn oren gegeven? net als moeders?quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik denk dat het land van herkomst daar bijzonder weinig mee te maken heeft. Vandaag zag ik ook een jongetje van een jaar of 11 vrolijk sneeuwballen naar langsrijdende auto's gooien. En die zag eruit als een Diederick-Jan. Moeders liep even verderop, met de rest van de snotjong en alles vrolijk negerend
Nee, verbazend genoeg stopte ook geen van de automobilisten. Terwijl er echt 2 goede voltreffers bij zaten.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
draai om zijn oren gegeven? net als moeders?
Ergens kan ik me dat niet voorstellen..quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:51 schreef Refragmental het volgende:
Vroeger kwam het nooit in mij op om onbekenden te bekogelen met sneeuwballen. Zal wel aan mijn opvoeding liggen.
Ik was zo braaf dat ik dat dus écht niet deed. Al heb ik dat later wel gecompenseerdquote:Op dinsdag 21 december 2010 16:22 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ergens kan ik me dat niet voorstellen..Iedereen gooide toch wel eens een sneeuwbal naar een fietser, automobilist of voorbijganger?
![]()
Of het is al zolang geleden dat jij jong was en je hebt nooit sneeuw gekend
Naja, vaak had ik het lef nietquote:Op dinsdag 21 december 2010 16:24 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik was zo braaf dat ik dat dus écht niet deed. Al heb ik dat later wel gecompenseerd
De volwassene die mijn 11-jarige om wat voor reden dan ook een lel verkoopt heeft een heel groot probleem.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
draai om zijn oren gegeven? net als moeders?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |