Wishful thinkingquote:Op zondag 19 december 2010 14:07 schreef INViCTuS het volgende:
Het kan aan mij liggen maar heb toch de indruk dat het iets noordelijker gaat trekken dus ook een gedeelte boven die lijn nog wel wat krijgt. Al zal het nergens grote hoeveelheden opleveren...
Die dooi mg van mij woensdag en de dagen daarna wel wegblijven. Nog niet echt in verdiept dus ik weet niet hoe zeker die gaat doorzetten. Zuid en zuidwest lijken vooral dooi te krijgen.
Zuidwest Brabant.quote:Op zondag 19 december 2010 14:19 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Hoe zuidwest is zuidwest in jouw geval?
Waar ?quote:Op zondag 19 december 2010 14:25 schreef Lienzz het volgende:
hier heel veel sneeuw, sneeuwt nog steeds.
Wel handig als je vermeldt waar hier isquote:Op zondag 19 december 2010 14:25 schreef Lienzz het volgende:
hier heel veel sneeuw, sneeuwt nog steeds.
En als de dorpen wel te fietsen waren maar geen fietspaden naar de dorpen dan had je ook wat om op te merkenquote:Op zondag 19 december 2010 14:26 schreef Schuifpui het volgende:
In Delft ligt zo'n 12 cm. Net even een rondje van 20 km gefietst. De steden en dorpjes zijn erg slecht, maar de fietspaden langs de provinciale wegen waren helemaal sneeuwvrij, terwijl daar dus echt helemaal niemand komt nu. Hoezo zout tekort.![]()
Ik verwacht verder geen sneeuw meer hier trouwens.
Nee dan was ik daar niet gaan fietsen.quote:Op zondag 19 december 2010 14:30 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
En als de dorpen wel te fietsen waren maar geen fietspaden naar de dorpen dan had je ook wat om op te merken
Is gewoon toeval, het klopt vaker niet dan wel is mijn ervaring.quote:Op zondag 19 december 2010 14:39 schreef Jor_Dii het volgende:
De 24uurs radar is wel erg correct want de band die nu over Nederland schuift wil niet verder en NO Brabant zal dus moeten wachten tot 17u ongeveer eer er nieuwe sneeuw aankomt..
Ligt er veel in Venray?quote:Op zondag 19 december 2010 14:46 schreef lezzer het volgende:
Lichte sneeuw in de peel nu. ik kom net terug uit venray, bezoek nu al naar huis gebracht.
Hier wordt ook niet meer gestrooid, alleen geschoven. Ik denk dat we de sneeuw vandaag net missen.quote:Op zondag 19 december 2010 14:53 schreef TT22 het volgende:
Hier in Venlo ligt er bijna 10cm schat ik zo en het is weer begonnen met sneeuwenStrooien hebben ze hier in de buurt ook nog niet van gehoord volgens mij, alle wegen zijn verandert in ijsbanen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |