nee, er is toch een akkoord? er wordt helemaal niet meer gestaaktquote:Op woensdag 22 december 2010 13:08 schreef silliegirl het volgende:
72 uur != 9 dagen
En ik wist dat wel hoorWordt er nou trouwens gestaakt vandaag?
haha geeft niet. Geloof dat het vorige week donderdag bereikt is ofzoquote:Op woensdag 22 december 2010 13:10 schreef silliegirl het volgende:
Oh.. Nou, dat had ik dan dus even gemist
Hier was het vandaag juist een stuk meer! Het telvakje zat propvol, iets van 60 poststukken voor 10 afgiftepunten! Het vossen gaat bij ons wel relatief snel, ik heb het idee dat ze meer kerstkaarten dan ooit door de HSM heen douwen, overigens met wisselend succes.quote:Op dinsdag 21 december 2010 22:57 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Bij ons wel. Was een stuk eerder klaar dan voorgaande dagen. Het hielp denk ik wel dat praktisch alle sneeuw en ijs vandaag wel zo'n beetje van de wegen zijn verdwenen, dus daar had ik geen last meer van.
Ik moet ook elke dag alle kerstkaarten tellen die in een bepaald vakje zitten, en vandaag was het voor het eerst zo dat er minder kerstkaarten in zat dan de vorige dag. En ook voor de andere vakjes had ik het idee dat ik minder had dan gister en zaterdag. Dus misschien hebben we de zwaarste KNJ - dagen al gehad.
Precies. Geen HAH gezien deze week, dus lekker door kunnen rijden. De wegen worden steeds beter hierquote:Op woensdag 22 december 2010 11:43 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Ik had maar voor één dorpje HAH, de welkoop. Voor de rest helemaal niks. Had alleen nog een beetje last van lokale gladheid, voor de rest kon ik weer normaal doorrijden.Sneeuw is hier nauwelijks gevallen afgelopen weekend gelukkig...
Winstuitkering....?quote:Op woensdag 22 december 2010 13:38 schreef xxiessiexx het volgende:
Salaris viel hier ook ietwat tegen, zat wel 20 euro feestdagenuitkering bij.
Nee feestdagenuitkering. Krijg je elk jaar.quote:Op woensdag 22 december 2010 16:42 schreef Miepiekiekuut het volgende:
[..]
Winstuitkering....?
Wanneer heb je daar recht op?
Maar je mag geen steekpenningen aannemen :pquote:Op woensdag 22 december 2010 18:30 schreef anna45 het volgende:
Het was hier zo druk doordat de gemeentelijke afvalkalender(vrij apart want ik las dat die juist digitaal zou gaan), erbij zat en die doet 100% in de bezorging, de hoeveelheid kerstkaarten neemt wel af, of misschien tijdelijk dat ze die er zo morgenochtend weer tussenprakken.
Tesamen met de oerdegelijke gamma:)
Ja en qua bezorging is het nog steeds erg slecht, er valt nergens te fietsen, dus je blijft vanuit een vast punt steeds heen en weer lopen.
De enige plek waar je normaal kan fietsen is op een voetpad,ook niet overal.
Apart soort sneeuw ligt er op de weg,ben je nog vol beladen ga je zo in de slip en onderuit.
De klm heeft ook veel van die ellende verstuurd,irritante rammelpakketten,die bij 9 van de 10 niet in de bus passen.
Dus hang ik ze aan de deur met een elastiek:)
Kado's krijg ik te over,dat is al jaren traditie,veel flessen wijn en geld plus andere presentjes.
Ik hoor weleens van collega's, dat die niets krijgen,ja dat zal ook door m n persoonlijke benadering komen,dit maakt de sneeuwellende altijd weer een beetje goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |