Misschien pakketservice?quote:Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef RickoKun het volgende:
Hall0n!
Misskien een dom vraagske, maar hoe vaak komt post langs bij een huis, slechts eenmalig per dag? Ik verwacht een pakketje via TNT post en die zat niet in de post die een TNT bezorgster hier langs bracht.
Ehhh dat zou kunnen, het is een PC spel (maar ik zou denken, dat zou ook wel door de brievenbus passen denk ik)quote:
Hier niet. Die kutgemeente is of te gierig om te strooien, of het zout is nu al op. De meeste fietspaden zijn of in het geheel niet gestrooid, of er is wel gestrooid maar geen sneeuwschuiver ingezet, zodat het resultaat een ongeveer 10 cm breed berijdbaar paadje is, temidden van een berg witbruine smurrie. De autorijbaan is nauwelijks beter, er is wel een sneeuwschuiver langsgeweest maar onvoldoende gestrooid, zodat je over een gladde ijslaag heenfietst met af en toe een paar gaten erin. En ik praat hier niet over achterafstraatjes of woonerven, maar over doorgaande wegen. Er zijn dan ook al de nodige collega's onderuit gegaan, wat heeft geresulteerd in de blessures, en een aantal wijken die zijn blijven staan.quote:
Nijmegen?quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:00 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Hier niet. Die kutgemeente is of te gierig om te strooien, of het zout is nu al op. De meeste fietspaden zijn of in het geheel niet gestrooid, of er is wel gestrooid maar geen sneeuwschuiver ingezet, zodat het resultaat een ongeveer 10 cm breed berijdbaar paadje is, temidden van een berg witbruine smurrie. De autorijbaan is nauwelijks beter, er is wel een sneeuwschuiver langsgeweest maar onvoldoende gestrooid, zodat je over een gladde ijslaag heenfietst met af en toe een paar gaten erin. En ik praat hier niet over achterafstraatjes of woonerven, maar over doorgaande wegen. Er zijn dan ook al de nodige collega's onderuit gegaan, wat heeft geresulteerd in de blessures, en een aantal wijken die zijn blijven staan.
Nee, een gemeente in het westen des lands.quote:
Hier was het fietspad beter begaanbaar dan de autowegquote:Op dinsdag 21 december 2010 17:11 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Nee, een gemeente in het westen des lands.
quote:Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef RickoKun het volgende:
Hall0n!
Misskien een dom vraagske, maar hoe vaak komt post langs bij een huis, slechts eenmalig per dag? Ik verwacht een pakketje via TNT post en die zat niet in de post die een TNT bezorgster hier langs bracht.
Stik in je pakketje, debielquote:Op maandag 20 december 2010 20:59 schreef RickoKun het volgende:
Die kankerlijers bij TNT moeten niet zo janken met die stakingen, want hun werk doen ze niet goed. Hier is ook een pakketje niet aangekomen.
Daarom, UPS
Hoe kut dat ook is, je bent in eerste instantie zelf verantwoordelijk voor het hebben van een fatsoenlijke fiets. Nou weet ik natuurlijk niet hoe jouw fiets is maar als ik zie met wat voor barrels mensen hier soms aankomen. Banden volkomen versleten, halve trappers, kettingen die zo slap staan dat ze bijna over de grond slepen etc etc.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:22 schreef Saekerhett het volgende:
Wat een dag vandaag... Na mijn eerste stukje lopen, pak ik de fiets, wil trappen, hoor ik PATS. Ketting kapot
En het zou er al om spannen of ik het wel of niet voor het donker ging redden, nu heb ik dus 1/3e deel van de wijk moeten terugbrengen naar het kantoor. En de TC ook niet effe hulp kunnen regelen, nee 'want alle mensen zijn bezet en ik kan niemand meer krijgen'. Ok dan, stik erin
Ik heb (had eigenlijk) gewoon een fatsoenlijke fiets hoor. Twee weken terug zelfs nog het licht en de rechter remkabel laten fixen. Verder nog nooit wat mee gehad in de afgelopen 4 jaar dat ik hem heb, zelfs geen lekke band.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:30 schreef lololo het volgende:
[..]
Hoe kut dat ook is, je bent in eerste instantie zelf verantwoordelijk voor het hebben van een fatsoenlijke fiets. Nou weet ik natuurlijk niet hoe jouw fiets is maar als ik zie met wat voor barrels mensen hier soms aankomen. Banden volkomen versleten, halve trappers, kettingen die zo slap staan dat ze bijna over de grond slepen etc etc.![]()
En dat er geen hulp te krijgen is in deze tijd is ook vrij logisch.
In dat soort gevallen loop ik gewoon stug door in het donker overigens. Duurt wat langer maar dat mogen ze dan mooi uitbetalen
Echt niet? Dan zal dat hier officieel vast ook niet mogenquote:Op dinsdag 21 december 2010 17:32 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik heb (had eigenlijk) gewoon een fatsoenlijke fiets hoor. Twee weken terug zelfs nog het licht en de rechter remkabel laten fixen. Verder nog nooit wat mee gehad in de afgelopen 4 jaar dat ik hem heb, zelfs geen lekke band.
Tja, dat jij doorloopt in het donker moet je zelf weten, hier mag het officieel niet eens.
Tuurlijk gebeurt het vaak zat, maar dat is vaak omdat het handiger is om effe het laatste stukje te doen dan die paar bundels weer naar het kantoor te brengen. Maar als je drie grijze tassen nog hebt staan en het begint te schemeren...quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:34 schreef lololo het volgende:
[..]
Echt niet? Dan zal dat hier officieel vast ook niet mogen. Het gebeurt iig vaak zat tijdens de kerstperiode
ik had gisteren nog een hele tas toen het al bijna donker was. Ben zo lang mogelijk doorgegaan, maar als ik niet meer kan lezen (vooral die rode enveloppen met kerstkaarten zijn zo lastigquote:Op dinsdag 21 december 2010 17:43 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Tuurlijk gebeurt het vaak zat, maar dat is vaak omdat het handiger is om effe het laatste stukje te doen dan die paar bundels weer naar het kantoor te brengen. Maar als je drie grijze tassen nog hebt staan en het begint te schemeren...
Hier ongeveer hetzelfde dus. Ze graven hun eigen graf. Een paar jaar geleden was er VEEL meer post met kerst en toen deelden ze zonder problemen wijken op en hadden ze genoeg personeel. Nu ben je inderdaad afhankelijk van goedkope uitzendkrachten die soms helemaal niet komen opdagenquote:Op dinsdag 21 december 2010 18:12 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik had gisteren nog een hele tas toen het al bijna donker was. Ben zo lang mogelijk doorgegaan, maar als ik niet meer kan lezen (vooral die rode enveloppen met kerstkaarten zijn zo lastig) dan hou ik ermee op hoor.
Mijn teamcoach belde overigens vandaag of ik morgen kon komen, maar dat gaat niet lukken. Toen zei ie: nou, dan moet ik zelf maar een wijk weglopen denkik. Ze zitten echt tot over hun oren in het werk hier, en uitzendkrachten haken sneller af met dit weer denk ik
Wij hadden vorig jaar een Pool in dienst die tijdens de jaarlijkse BBQ drie flessen wijn in zijn eentje had opgezopen. Daarna nooit meer gezien.quote:Op dinsdag 21 december 2010 18:53 schreef Dionysiou het volgende:
Wij hebben hier trouwens gewoon Poolse mensen die komen werken, hebben jullie dat niet?
Wel mooie dames
Oh jaquote:Op dinsdag 21 december 2010 19:10 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wij hadden vorig jaar een Pool in dienst die tijdens de jaarlijkse BBQ drie flessen wijn in zijn eentje had opgezopen. Daarna nooit meer gezien.
Het lijkt er wel op ja. Wij lijken het met de vaste krachten te kunnen redden.quote:Op dinsdag 21 december 2010 18:12 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik had gisteren nog een hele tas toen het al bijna donker was. Ben zo lang mogelijk doorgegaan, maar als ik niet meer kan lezen (vooral die rode enveloppen met kerstkaarten zijn zo lastig) dan hou ik ermee op hoor.
Mijn teamcoach belde overigens vandaag of ik morgen kon komen, maar dat gaat niet lukken. Toen zei ie: nou, dan moet ik zelf maar een wijk weglopen denkik. Ze zitten echt tot over hun oren in het werk hier, en uitzendkrachten haken sneller af met dit weer denk ik
Ik had een oud barrel die het jaren deed. Nieuwe fiets en continu gezeik mee. Die nieuwe fietsen kunnen gewoon niet tegen postwerk.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:30 schreef lololo het volgende:
[..]
Hoe kut dat ook is, je bent in eerste instantie zelf verantwoordelijk voor het hebben van een fatsoenlijke fiets. Nou weet ik natuurlijk niet hoe jouw fiets is maar als ik zie met wat voor barrels mensen hier soms aankomen. Banden volkomen versleten, halve trappers, kettingen die zo slap staan dat ze bijna over de grond slepen etc etc.![]()
En dat er geen hulp te krijgen is in deze tijd is ook vrij logisch.
In dat soort gevallen loop ik gewoon stug door in het donker overigens. Duurt wat langer maar dat mogen ze dan mooi uitbetalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |