Nou, laat ons maar eens bekijken of die huisgenote van jou ook tof is danquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:06 schreef BrinkydeBMW het volgende:
[..]
mijn huisgenote vindt ze er tof uitzien
Jij verwoorde de gedachten die ik al eerder had op een erg nette manier.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:10 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Nou, laat ons maar eens bekijken of die huisgenote van jou ook tof is dan
'Kiek um goan' is de uitspraakquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:10 schreef von_Preussen het volgende:
Ah, ik zie de verwarring al, ik dacht dat "die inderdaad" op Müller zou slaan, maar je bedoelt natuurlijk je eigen firma.
Nee, dan is het duidelijk, ook zonder stom jonguh......kiek hem gaan dan, die Bartholomeus.
link komt eraan, ze heeft geen account maar heb wel foto op laptop staan, komt eraan want zit mobielquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:10 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Nou, laat ons maar eens bekijken of die huisgenote van jou ook tof is dan
Voor mij persoonlijk zelfs heel erg jammer, ik ging als jochie van 6 al met de buurman mee. En die buurman is nu m'n collegaquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:13 schreef Purdey het volgende:
Vervelend Bart. Maar gelukkig is er een oplossing in de vorm van een overname.
Toffe schoentjes House!
Regelmatig kom ik aan Müller voorbij, en heb af en toe wel eens een wagen van jullie zien staan. Heb ook de veranderingen in activiteiten Müller (eerst fusie met Melkweg dan compleet afstoten van de tank- en huifwagens) meegemaakt, en natuurlijk dat ze de afgelopen jaren constant op hun terrein aan het bouwen zijn (overslag). Heb nog foto's van pakweg 10 jaar geleden liggen, wat een verandering heeft het terrein, de huisstijl en het wagenpark zelf doorgemaakt.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:12 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
'Kiek um goan' is de uitspraak
In de huidige situatie rijden we nog wel met een of twee auto's voor Müller, maar dat gaat dus op korte termijn ophouden omdat de HSF groep en Müller regelrechte concurrenten zijn. Wij waren dat niet omdat we geen eigen overslagmogelijkheden hebben, en HSF heeft dat wel
Müller heeft in het verleden ook Wolterink overgenomen, was ook een directe concurrent in het koel- en vriestransportquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:29 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Regelmatig kom ik aan Müller voorbij, en heb af en toe wel eens een wagen van jullie zien staan. Heb ook de veranderingen in activiteiten Müller (eerst fusie met Melkweg dan compleet afstoten van de tank- en huifwagens) meegemaakt, en natuurlijk dat ze de afgelopen jaren constant op hun terrein aan het bouwen zijn (overslag). Heb nog foto's van pakweg 10 jaar geleden liggen, wat een verandering heeft het terrein, de huisstijl en het wagenpark zelf doorgemaakt.
Nu je het zegt, ik kijk net de oude foto's door, en zie nog rood / witte (beige?) wagens van hun ertussen staan.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:32 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Müller heeft in het verleden ook Wolterink overgenomen, was ook een directe concurrent in het koel- en vriestransport
Ik ken m'n pappenheimers wel hoorquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nu je het zegt, ik kijk net de oude foto's door, en zie nog rood / witte (beige?) wagens van hun ertussen staan.
Nou komen er bij mij ook allerlei herinneringen terug, ik ben jarenlang meestal 4 tot 6 weken op ons bedrijf in Duitsland geweest (in de zomervakantie), en dan ook altijd minstens 1 rit mee naar Frankrijk gemaakt en meerdere naar Hamburg. Dat was een mooie tijd.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:39 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Ik ken m'n pappenheimers wel hoor
Wij zullen onze immer genuanceerde en vrouwvriendelijke mening zeker niet aan het publiek onthoudenquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:45 schreef BrinkydeBMW het volgende:
huisgenote wilt sowieso weten wat jullie van haar vinden als ik foto post, jullie moeten dat beloven van haar
Wat Bart zegt!quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:49 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Wij zullen onze immer genuanceerde en vrouwvriendelijke mening zeker niet aan het publiek onthouden
Hou nou verdomme nog an toe eens je smoel als je niks gevraagd wordtquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:51 schreef WhiteJoker het volgende:
Brinky, heb je je huisgenote wel laten weten welke reactie ze kan verwachten? Ik kan me niet voorstellen dat iemand die goed bij z'n hoofd is, vrijwillig onze mening vraagt.
Als de kat van huis is.... Je weet toch jonguh, kut!quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:56 schreef WhiteJoker het volgende:
Ik hoor het alweer, jij wordt veel te vrij gelaten door je verloofde! Purdey, hou je verloofde eens aan z'n riem...![]()
Geduld is een schone zaakquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:01 schreef von_Preussen het volgende:
Intussen heeft Brinky nog steeds geen foto gepost.
omdat hij nog steeds mobiel zitquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:01 schreef von_Preussen het volgende:
Intussen heeft Brinky nog steeds geen foto gepost.
Toch niet het vivaforum hequote:Op zaterdag 18 december 2010 22:03 schreef BrinkydeBMW het volgende:
[..]
omdat hij nog steeds mobiel zit
En ik heb verteld ja en zij heeft ook mij laten zien op een ander (vrouwen)forum
Maar dan wil ook weten hoe je eruit zietquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:03 schreef BrinkydeBMW het volgende:
[..]
omdat hij nog steeds mobiel zit
En ik heb verteld ja en zij heeft ook mij laten zien op een ander (vrouwen)forum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |