Wat een poepie.quote:Op zaterdag 18 december 2010 20:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dank je, het is een prachtige zoon![]()
[ afbeelding ]
Ben blij dat jij je hier inmiddels ook weer gemeld hebt, begon me al zorgen om je te maken
Ik heb dit al gezien op de Belg volgens mij. Walchelijk idd.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:09 schreef Coos het volgende:
Moet je zien wat een lelijke ouwe viezerik met die jonge meisjes willen trouwen.
Soms al na een paar uur.
edit: op Ned3
Het zijn doorgewinterde reizigers inmiddels. Komt goed.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:16 schreef spuitje het volgende:
Heb het nieuws gevolgd vandaag en moet steeds aan Hondjes en meneer Hondjes denken. Hoop dat ze veilig op de plek van bestemming aankomen. Nu even bijlezen.......
ohhhhhhhh schattig he.quote:Op zaterdag 18 december 2010 20:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dank je, het is een prachtige zoon![]()
[ afbeelding ]
Ben blij dat jij je hier inmiddels ook weer gemeld hebt, begon me al zorgen om je te maken
Tussen mijn dochter en zoon zit 12 jaar. Zij was dol op haar babybroertje en nog steeds op haar inmiddels grote broer.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:33 schreef Chanel5 het volgende:
Wat een verschil zal dat zijn de grote met de kleine, levert vast prachtige plaatjes op!
tussen de jongste en oudste zit ook 9 jaar, altijd prima gegaan.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:36 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tussen mijn dochter en zoon zit 12 jaar. Zij was dol op haar babybroertje en nog steeds op haar inmiddels grote broer.
quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:48 schreef beequeen het volgende:
Ik ga nu "Into the Wild" kijken. Fijne avond allemaal.
Hier ook 9 jaar tussen oudste en jongstequote:Op zaterdag 18 december 2010 21:49 schreef Toverheks het volgende:
[..]
tussen de jongste en oudste zit ook 9 jaar, altijd prima gegaan.
Ja hier is het inmiddels ook grote broer hahahaquote:Op zaterdag 18 december 2010 21:36 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tussen mijn dochter en zoon zit 12 jaar. Zij was dol op haar babybroertje en nog steeds op haar inmiddels grote broer.
quote:Op zaterdag 18 december 2010 22:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb deze fillum gezien, ik had hem al gezien maar ik had geen idee meer
hoe en wat... maar was echt een goeie film !![]()
met een Happy End![]()
Die vraag stelde ik je net in dat andere topicquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:18 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja daar heb ik allemaal geen tijd voor, zit nog steeds te kijken wanneer onze smsjes langs komen
Ik weet het, maar ze zitten niet alleen op de weg he. Beleefden wij vanmorgen weer eens. Mevrouw met klein autootje kon de heuvel niet op. Toen ze ons zag aankomen gooide ze het portier open en stapte uit, waarschijnlijk met de bedoeling hulp te vragen. Maar wij gingen naar beneden en zij had gelukkig net op tijd door dat onze auto nog even doorgleed. Op een haar na hebben we haar en haar autoportier gemist! En dat soort ongelukken zie je nu steeds gebeuren.quote:Op zaterdag 18 december 2010 21:24 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het zijn doorgewinterde reizigers inmiddels. Komt goed.
quote:Op zaterdag 18 december 2010 22:20 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Die vraag stelde ik je net in dat andere topic![]()
Nee dus...![]()
nah... lekker dan
Ze moeten op zijn minst een paar keer stoppen omdat Hondaquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:22 schreef Toverheks het volgende:
Zal Hondjes met meneer Hondjes niet gewoon ergens over nachten, die rijen toch niet in 1 ruk door lijkt me met dit weer.
he ze heeft een lege cola fles mee he, en meneer Hondjes is erg handig en crea bea, die maakt er zo een plastuitje van.quote:Op zaterdag 18 december 2010 22:23 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ze moeten op zijn minst een paar keer stoppen omdat Honda
weer moet pissen
Meneer Honda heeft een cola fles bij de hand,. werkte de vorige keer ookquote:Op zaterdag 18 december 2010 22:23 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ze moeten op zijn minst een paar keer stoppen omdat Honda
weer moet pissen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |