quote:Op woensdag 29 december 2010 17:08 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Beter houd die zich een keer aan zijn woord dan.
Haha dat touwtjespringen zag ik nog op het eind !quote:Op woensdag 29 december 2010 22:17 schreef itchycoo het volgende:
3e keesdag was een episch feest. Het voelde als een soort minilowlands met alleen maar fijne mensen, touwtje springen en veel polonaise.
Vergeet niet dat je je ook moet legitimeren. Ik ben het helemaal met je eens hoor.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:53 schreef julian6 het volgende:
Heb je gelijk in maar je wordt wel meegenomen, in een hokje geplaatst, bent je spul kwijt en met een beetje pech krijg je ook nog een boete.
en zo paranoīde ben ik heus niet hoorgewoon wat alerter op security enz.
Wel draaien dan!quote:Op woensdag 29 december 2010 21:04 schreef julian6 het volgende:
Eerste gerucht: Promo komt weer op lowlands! Ik hoor nu een interview op de radio waarin ie verteld dat hij bezig is te overleggen met mojo om weer te mogen draaien volgend jaar
edit: in de silent disco wellicht!
dat was in 2009? Direct na mij werd een gast gepakt met 0,3 gram coke, dat was jij toch niet toevallig?quote:Op donderdag 30 december 2010 10:42 schreef Sam_Raimi het volgende:
[..]
Vergeet niet dat je je ook moet legitimeren. Ik ben het helemaal met je eens hoor.
Vorig jaar 2 keer aangehouden, 1 keer totaal onnodig gefoulleerd waarna ik mee moest met 0.3 of 0.5 gram coke en 1 keer gewoon omdat ze dachten dat mijn bandje niet goed was.
Ja, vergeten dat je drugs in je zak hebt zittenquote:Op donderdag 30 december 2010 15:08 schreef Blinker het volgende:
Toevallig nog wat coke in je broekzak
Paupers
Camping 4 is inderdaad the place to bequote:Op donderdag 30 december 2010 14:40 schreef Geert_Gordijn het volgende:
Dit jaar was ik een paar keer vergeten dat ik nog wat in m'n zak had terwijl ik het terrein op liep. Aardig geluk gehad dus.
Camping 4, hier komen we weer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
quote:Op donderdag 30 december 2010 16:14 schreef TWP het volgende:
[..]
Camping 1 is inderdaad the place to be
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hahaha een plastic microfoon staat me wel iets van bij!quote:Op donderdag 30 december 2010 00:41 schreef Näsenbar het volgende:
Het lijkt inderdaad wel of er alleen maar chille mensen op af komen...
Mocht er nog iemand geīnterviewd zijn met een plastic microfoon door een persoon in een Ballack shirt, dat was ik.
quote:Op donderdag 30 december 2010 23:29 schreef vault_tec het volgende:
Camping 1 is inderdaad the place to be
quote:
Ik zeg nog zo..quote:
Der zijn feesten en festivals met zero tollerance waar je er met zulke hoeveelheden vanaf getrapt wordt, dus zo streng zijn ze nu ook weer niet op Lowlands.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:53 schreef julian6 het volgende:
Heb je gelijk in maar je wordt wel meegenomen, in een hokje geplaatst, bent je spul kwijt en met een beetje pech krijg je ook nog een boete.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |