Positieve discriminatie is net zo goed/erg ook discriminatie. Zelfs de partijen die het voorstaan doen er niet aan (hoe hypocriet weer, maar what else is new...)quote:Op donderdag 16 december 2010 22:59 schreef GSbrder het volgende:
En waarom niet meer Marokkanen naar de top
Toch wordt er positief gediscrimineerd in Nederland door de vrouwenquota. Blijkbaar kijkt niet iedereen daar hetzelfde tegenaan..quote:Op vrijdag 17 december 2010 11:26 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Positieve discriminatie is net zo goed/erg ook discriminatie. Zelfs de partijen die het voorstaan doen er niet aan (hoe hypocriet weer, maar what else is new...)
Goed nieuws volgens jouw?quote:Op donderdag 16 december 2010 22:27 schreef Xa1pt het volgende:
[Ook de dames lezen steeds vaker misdaad romans, jongere meiden zijn niet zelden gewelddadiger of jatten ook, dus de inhaalslag is al goed op gang.]
Oké, dus hoe minder verschil tussen man en vrouw is beter en meer criminaliteit is ook beter?quote:
Vrouw bij politie kan hele goede functie verrichten, bijvoorbeeld bij huiselijk geweld.quote:Op donderdag 16 december 2010 19:12 schreef FUCK het volgende:
[..]
Waarom dan wel vrouwen in het leger of bij politie?
quote:Tweede Kamer-voorzitter Gerdi Verbeet roemt Halsema en laat verder weten blij te zijn dat het aantal vrouwelijke fractievoorzitters gelijk blijft.
Op een gegeven moment is het gewoon een manier van kijken geworden. Ze kunnen niet anders meer want hun hele brein is er door geïndoctrineerd.quote:Op zaterdag 18 december 2010 00:13 schreef GSbrder het volgende:
Hoe triest als dit je two cents zijn wanneer een politiek leidster aftreedt.
Weer alleen een oordeel klaar vanwege het hebben van een kut.
Er zit wel wat in, evenveel mannen als vrouwen trachten te 'ronselen', echter niet altijd , voor van alles (-on)geschikt, en overal.quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:04 schreef Bolkesteijn het volgende:
Op een gegeven moment is het gewoon een manier van kijken geworden. Ze kunnen niet anders meer want hun hele brein is er door geïndoctrineerd.
Hoe triest dat je er gewoon niets van begrijptquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:04 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Op een gegeven moment is het gewoon een manier van kijken geworden. Ze kunnen niet anders meer want hun hele brein is er door geïndoctrineerd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |