verbastering van murguh :-pquote:Op woensdag 15 december 2010 12:17 schreef Frag_adder het volgende:
Ik zeg altijd goeie morgen, ongeacht het tijdstip. Het kan immers op de ochtend of de dag erna slaan, multifunctionele groet
Mohhhh is wel een hele slechte groet, wat is dat voor verbastering van morgen?
Dat is waarquote:Op woensdag 15 december 2010 12:58 schreef Jenglejack het volgende:
Westland![]()
Wat een ongelofelijk koude kakkerzooi daar.
koude kak? eerder boere pummels.quote:Op woensdag 15 december 2010 12:58 schreef Jenglejack het volgende:
Westland![]()
Wat een ongelofelijk koude kakkerzooi daar.
Die zijn er ongetwijfeld ook, maar mensen van buiten het Westland die er wel werken zijn het toch echt met me eens. Een en al koude kak.quote:Op woensdag 15 december 2010 14:54 schreef RaymondK het volgende:
[..]
koude kak? eerder boere pummels.
Kan je ook niks aan doen...quote:Op woensdag 15 december 2010 15:06 schreef Keine_Ahnung het volgende:
Westland![]()
* Keine_Ahnung is een Honselersdijker
Nog niet eind volgende week denk ikquote:Op woensdag 15 december 2010 09:56 schreef craftyvirus het volgende:
[..]
OOK ZO ERG!
plukkie al?echt, ik ben niet gemaakt voor het westlandse..
Dat is geen westlands......dat zijn gewoon je eigen idiote kennissen. Ook in het Westland is het gewoon 'eetse'.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:49 schreef craftyvirus het volgende:
[..]
Als je gaat eten:
'eets'
![]()
Niet eetse, eet smakelijk, smakelijk eten... nee, eets.
Misschien wensen ze je gewoon AIDS toe.quote:Op woensdag 15 december 2010 11:49 schreef craftyvirus het volgende:
[..]
Als je gaat eten:
'eets'
![]()
Niet eetse, eet smakelijk, smakelijk eten... nee, eets.
Koeien in het westland?quote:Op woensdag 15 december 2010 18:21 schreef Alicey het volgende:
Wonen er in het Westland dan andere wezens dan koeien?
Er staat een PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD in de gangquote:Op woensdag 15 december 2010 18:21 schreef Flappekz het volgende:
Westland
* Flappekz poellukker
Wij Westlanders hebben het diersoort met de langste naam
PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD
ja echtquote:Op woensdag 15 december 2010 12:58 schreef Jenglejack het volgende:
Westland![]()
Wat een ongelofelijk koude kakkerzooi daar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |