quote:Damon Martin brings word that Dustin Hazelett has been released from the UFC after a submission loss to Mark Bocek at UFC 124 back on Dec. 11.
The loss was "McLovin's" third straight inside the Octagon.
Hmm.. had eigenlijk gedacht dat Mir de volgende tegenstander van Struve zou worden. Ik zie niet in wie hij nu moet vechten. Misschien even in de wachtrij.quote:Op woensdag 22 december 2010 00:23 schreef Hooidraad het volgende:
Brendan Schaub vs. Frank Mir targeted for early-2011 UFC event
Was van beide wel benieuwd wat hun volgende partij zou zijn.
Wordt dus waarschijnlijk tijdens UFC 128 op 19 maart.
Als ie tegen Lesnar moet durf ik niet te kijkenquote:Op woensdag 22 december 2010 12:32 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hmm.. had eigenlijk gedacht dat Mir de volgende tegenstander van Struve zou worden. Ik zie niet in wie hij nu moet vechten. Misschien even in de wachtrij.
Dat zou niet fraai zijn inderdaadquote:Op woensdag 22 december 2010 19:22 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Als ie tegen Lesnar moet durf ik niet te kijken
Och die battle is al heeeeeel erg lang gaande op twitter. Ben benieuwd of dat ooit nog wel eens gaat gebeuren. Ik denk namelijk dat Kos dan echt hard gestrafd gaat worden.quote:
Ik denk dat Struve de winnaar krijgt uit dit gevecht. Schaub schaal ik nu in onder Struve maar na een winst over Mir wordt het interessant om te tegenover elkaar te zetten. Als Mir wint; hij is een gevestigde naam. Neemt niet weg dat Struve dit gevecht meer verdiend had.quote:Op woensdag 22 december 2010 12:32 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hmm.. had eigenlijk gedacht dat Mir de volgende tegenstander van Struve zou worden. Ik zie niet in wie hij nu moet vechten. Misschien even in de wachtrij.
Nicequote:Alistair Overeem vs. Todd Duffee at FieLDS Dynamite!! 2010
Idd. Hij heeft daar nog lang niet de spiermassa, de striking en defense voor om Brock partij te bieden. Is ook niet erg, hij is nog super jong.quote:Op woensdag 22 december 2010 19:22 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Als ie tegen Lesnar moet durf ik niet te kijken
Lesnar is dan wel overrated, maar alsnog een dikke maat te groot voor Struve. Maar wie weetquote:Op vrijdag 24 december 2010 13:52 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Idd. Hij heeft daar nog lang niet de spiermassa, de striking en defense voor om Brock partij te bieden. Is ook niet erg, hij is nog super jong.
Waar ik me wel een beetje aan erger is zijn houding na de partijen. Tegen Morecraft zei hij na de wedstrijd dat hij geen moment in de problemen was, terwijl je duidelijk kon horen aan het einde van de 1e ronde dat hij tegen zijn coach zei dat hij bijna ging flauwvallen en dat zijn coach "maakt niet uit, ga door" zei. En ook tegen McCorkle werd zijn arm bijna gebroken en zie je gewoon aan Stefan z'n hoofd dat hij het op een gegeven moment extreem moeilijk had. Maar na afloop zei hij weer doodleuk dat geen moment in de problemen was. Beetje realisme en eerlijkheid lijkt me verstandiger want dit soort situaties moeten voorkomen worden in de toekomst. Anders komt ie zichzelf nog wel tegen (tegen bijv. een Lesnar). Nu houdt hij alleen maar zichzelf voor de gek.
Ik luister vaak naar the mma hour en de podcast van mmajunkie. Daar komt hij ook soms geinterviewed. Daarin is hij altijd heel nonchalant over de mindere kanten van z'n gevechten.quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:27 schreef Brawler het volgende:
[..]
Lesnar is dan wel overrated, maar alsnog een dikke maat te groot voor Struve. Maar wie weet
Verder ben ik het niet zo met je eens. Ik heb die woordenwisseling tussen Struve en zijn coach in het gevecht tegen Morecraft gemist, maar dat ga ik zo dan wel even terugkijkenIk heb ook niet Struve's reactie na het gevecht gehoord, dus dat weet ik niet.
Maar volgens mij wist Struve wel degelijk dat hij niet al te erg in gevaar was, omdat hij tegen de rand van de Octagon aan lag.
Hhmm, als dat echt zo is, dan moet Stefan wel goed op zijn ego lettenquote:Op vrijdag 24 december 2010 15:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik luister vaak naar the mma hour en de podcast van mmajunkie. Daar komt hij ook soms geinterviewed. Daarin is hij altijd heel nonchalant over de mindere kanten van z'n gevechten.
Ik heb de beelden hier niet van z'n laatste gevecht, maar volgens mij lag hij in het begin nog niet tegen de octagon aan, maar sloop hij daar langzaam naartoe. Pas toen hij daar was was het gevaar geweken (ook omdat McCorkle uitgeblust was). Tot die tijd had McCorkle de kimura er vol op en dat was ook wel aan Stefan z'n gezicht te zien.
vandaar dat ie tegen Mir geen kans heeft, ik zie Mir nl niet verliezen van Brendan.quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:52 schreef Ronald-Koeman het volgende:
En ook tegen McCorkle werd zijn arm bijna gebroken en zie je gewoon aan Stefan z'n hoofd dat hij het op een gegeven moment extreem moeilijk had. Maar na afloop zei hij weer doodleuk dat geen moment in de problemen was. Beetje realisme en eerlijkheid lijkt me verstandiger want dit soort situaties moeten voorkomen worden in de toekomst. Anders komt ie zichzelf nog wel tegen (tegen bijv. een Lesnar). Nu houdt hij alleen maar zichzelf voor de gek.
Go get a world title, you couldn't even get a roundquote:
Ik vind die Struve zo'n onhandige houte klaas.. doet me denken aan Sem schilt maar dan de slanke versie. Hij doet het best aardig, maar ik zie hem binnenkort tegen de grotere / betere vechters toch snel een 3 of 4 lose streak krijgen en kan hij ze boeltje inpakken.quote:Op vrijdag 24 december 2010 22:00 schreef Hooidraad het volgende:
Ik ben het wel met Ronald-Koeman eens. Hij was van plan McCorkle knock-out te slaan maar werd al heel snel naar de grond gewerkt, en die kimura was echt op het randje.
Voor Struve zou het wel fijn zijn als er een cruiserweight klasse zou komen, daar zou hij wat meer kans maken om te klimmen in de rankings.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |