Ik heb ook zo'n sticker. Maar de folderbezorger krijgt van mij wel wat: Het adres van een opticien, zodat hij een goede bril kan aanschaffen en voortaan die sticker zietquote:Op dinsdag 14 december 2010 12:33 schreef HugoBaas het volgende:
Ik heb een Nee Nee sticker dus niemand krijgt iets van mij.
probleem is dat veel bezorgers tegenwoordig geld verwachten....quote:Op dinsdag 14 december 2010 13:36 schreef ZeroV4 het volgende:
Ik snap enigzins wel dat mensen iets hebben van: 'Bekijk het lekker' .. Terecht, als ze hun werk niet goed doen, alles overal maar neer tiefen.
Het is weliswaar maar 2 keer gebeurd, maar ik had 2 keer abbonnee's die vroeger zelf ook het werk deden en precies snapten wat voor kut werk het af en toe is. ('S ochtends iig), en die hebben me elk ¤20 euro gegeven .. Kon me geluk niet op, en ja dat compenseerde dan ook weer enigzins voor de abbo's die niks gaven. Terecht, ik verwacht ook niks te krijgen, alles is mee genomen, je begint per slot van rekening toch met niks, toch?
Snap ik, en dat is wat de mensen ook weten en die zien het dan maar als gierigheid .. Tja, zulke zitten er ook tussen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 14:08 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
probleem is dat veel bezorgers tegenwoordig geld verwachten....
Ja, zo bekijk ik het ook maar .. Ik heb 215 adressen verspreid in een omtrek van 1.5km ..quote:Op dinsdag 14 december 2010 16:23 schreef Maikuuul het volgende:
Stel je hebt 100 adressen en krijgt van eenieder 1 euro, en doet er 2-3 uur over.
Is toch mooi 33 euro per uur
Mijn folderbezorger krijgt het voor elkaar om rotzooit te trappen tijdens z'n werkquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:36 schreef TrotsOpPim het volgende:
Ik vind dat elke bezorger een eindejaarsfooi moet krijgen, zo'n krantenwijk/folderwijk verdient bijna niets en is toch best wel zwaar werk.
Bovendien mag je jongeren die werken best wel wat extra belonen, want zij doen tenminste nog iets in plaats van rond te hangen op straat en rotzooi te trappen.
Je begrijpt toch wat ik bedoel of niet?quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:40 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Mijn folderbezorger krijgt het voor elkaar om rotzooit te trappen tijdens z'n werken dat moet ik dan gaan belonen?
Je snapt toch ook wel wat ik bedoel? Als je als bezorger je folders voor de brievenbussen op de grond pleurt, geldt dat dan ook als werken en niet als rotzooi trappen?quote:Op dinsdag 14 december 2010 19:45 schreef TrotsOpPim het volgende:
[..]
Je begrijpt toch wat ik bedoel of niet?
Jongeren kunnen kiezen tussen werken of rotzooi trappen in de stad.
Jongeren die werken mogen best wat extra beloont worden.
Nee, jij krijgt een kerstpakket en vakantiegeldquote:Op dinsdag 14 december 2010 19:50 schreef McWurth het volgende:
ze krijgen geen reet van me. ik krijg toch ook niet van de hele buurt rond mijn werk een euro per persoon? kom op zeg
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |