Relatieplanet, hoor daar helaas ook niet echt goede dingen over, ik ga wel even kijken op OKcupid, dank voor de suggesties.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:54 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Van de betaalde vond ik RP het prettigst, van de gratis sites OKcupid.
Je hebt ook nog e-matching, is ook minder prijzig geloof ik. Kun je ook eens kijken.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:55 schreef Foxgod het volgende:
[..]
Relatieplanet, hoor daar helaas ook niet echt goede dingen over, ik ga wel even kijken op OKcupid, dank voor de suggesties.
De mentaliteit van "Alleen voor hoger opgeleiden" staat me niet aan.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:56 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Je hebt ook nog e-matching, is ook minder prijzig geloof ik. Kun je ook eens kijken.
Wat zwets jij nou weer..quote:Op woensdag 15 december 2010 17:03 schreef macondo het volgende:
@Foxgod, @Raven
Na een verloren voetbalwedstrijd de scheidsrechter als zondebok aanwijzen is doorgaans een smoes voor het eigen falen. Geen dates kunnen regelen via een internetsite komt niet door bedrog, maar door jezelf.
Je kunt geen teksten schrijven, of je bent heel lelijk. Of je zoekt het buiten "your league".
Soort zoekt soort. Net zoals een homoseksueel zich richting een gay-bar begeeft. Een academicus zoekt denk ik niet direct contact met een schoonmaakster zonder diploma en met twee kinderen thuis. Althans niet voor een liefdesrelatie.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:58 schreef Raven_NL het volgende:
[..]
De mentaliteit van "Alleen voor hoger opgeleiden" staat me niet aan.
Als je dat nodig hebt om jezelf zo op een voetstuk te zetten dan heb ik in elk geval geen interesse.
Jij hoeft er dan ook helemaal niets mee.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:58 schreef Raven_NL het volgende:
[..]
De mentaliteit van "Alleen voor hoger opgeleiden" staat me niet aan.
Als je dat nodig hebt om jezelf zo op een voetstuk te zetten dan heb ik in elk geval geen interesse.
Ik citeer even:quote:Op woensdag 15 december 2010 17:05 schreef Raven_NL het volgende:
[..]
Wat zwets jij nou weer..
Lees mijn topics eens, je komt erg dom over
quote:
Als jij vrouwen op datingsites net zo versiert als je dat in dit topic 'probeert te doen', dan zou ik als ik jou was even op één of andere cursus gaan. Gewoon hoe je vrouwen moet benaderen, want je mist toch wel enkele basisprincipes.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:05 schreef Raven_NL het volgende:
[..]
Wat zwets jij nou weer..
Lees mijn topics eens, je komt erg dom over
Ik probeer macondo ook niet te versieren , ik probeer 'm uit de buurt te houden ..quote:Op woensdag 15 december 2010 17:27 schreef Silenus het volgende:
[..]
Als jij vrouwen op datingsites net zo versiert als je dat in dit topic 'probeert te doen', dan zou ik als ik jou was even op één of andere cursus gaan. Gewoon hoe je vrouwen moet benaderen, want je mist toch wel enkele basisprincipes.
je zwetst,quote:Op woensdag 15 december 2010 17:33 schreef Silenus het volgende:
Ik doelde eigenlijk meer op iedere vrouw die zich hier meldt en direct door jou besprongen wordt, maargoed, maakt niet uit.
Alle datingsites hebben hetzelfde probleem: scheve man/vrouw verhoudingen. Daarin is RP echt niet anders. En fake profielen heb je ook echt overal. En vooral de kleine 'gratis' datingsites staan er vol mee.quote:Op woensdag 15 december 2010 16:55 schreef Foxgod het volgende:
Relatieplanet, hoor daar helaas ook niet echt goede dingen over, ik ga wel even kijken op OKcupid, dank voor de suggesties.
Zo kom je op mij ook over. Je kunt iets met die kritiek doen, of niet. Maar zo reageren is niet erg nuttig en ondersteund dat beeld alleen maar.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:36 schreef Raven_NL het volgende:
je zwetst,
Maar als jouw enige bijdrage het in discrediet brengen van anderen is waarom lazer je dan niet lekker op
Sorry hoor ik bespring helemaal niemand eigenlijkquote:Op woensdag 15 december 2010 17:37 schreef Catbert het volgende:
[..]
Alle datingsites hebben hetzelfde probleem: scheve man/vrouw verhoudingen. Daarin is RP echt niet anders. En fake profielen heb je ook echt overal. En vooral de kleine 'gratis' datingsites staan er vol mee.
[..]
Zo kom je op mij ook over. Je kunt iets met die kritiek doen, of niet. Maar zo reageren is niet erg nuttig en ondersteund dat beeld alleen maar.
Net wat je zocht!quote:Op woensdag 15 december 2010 17:39 schreef Document1 het volgende:
Ik heb me ooit 1 keer ingeschreven voor zon datesite en nu denkt google dat ik altijd op zoek ben naar de perfecte vrouw bij alleenstaandemamas.nl
Sommige opmerkingen komen anders behoorlijk sneu over. Dat degene die jou daar op aanspreekt vervolgens op mag lazeren, versterkt dat beeld alleen maar.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:39 schreef Raven_NL het volgende:
[..]
Sorry hoor ik bespring helemaal niemand eigenlijk![]()
Anders hoefde ik ook niet op rp te zitten he
Met bespringen bedoelen mensen hier natuurlijk dat je bij iedere meid nogal loopt te slijmen. Dat is gewoon een kwestie van begrijpend lezen.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:39 schreef Raven_NL het volgende:
Sorry hoor ik bespring helemaal niemand eigenlijk![]()
Anders hoefde ik ook niet op rp te zitten he
Goed ik zal iets minder hard van me afbijtenquote:Op woensdag 15 december 2010 17:44 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Sommige opmerkingen komen anders behoorlijk sneu over. Dat degene die jou daar op aanspreekt vervolgens op mag lazeren, versterkt dat beeld alleen maar.
Dat doe ik naar mijn mening ook niet , maarja ...quote:Op woensdag 15 december 2010 17:46 schreef Catbert het volgende:
[..]
Met bespringen bedoelen mensen hier natuurlijk dat je bij iedere meid nogal loopt te slijmen. Dat is gewoon een kwestie van begrijpend lezen.
Zo komt het over. Dus nogmaals: doe iets met die kritiek in plaats van iemand te vertellen dat 'ie op moet lazeren.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:47 schreef Raven_NL het volgende:
Dat doe ik naar mijn mening ook niet , maarja ...
soms ben ik ook gewoon niet heel serieus
Je zoekt alleenstaande tienermoeders?quote:Op woensdag 15 december 2010 17:44 schreef Document1 het volgende:
[..]
Precies! Maar dan 10 jaar jonger en met normaal kapsel.![]()
Die kan je tenminste nog lekker goedkoop mee uit eten nemen naar de Mac.quote:Op woensdag 15 december 2010 17:49 schreef Lolaatje het volgende:
Je zoekt alleenstaande tienermoeders?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |