Ja. En een logootje aan het maken. Mijn ogen vallen wel continu dicht.quote:
Als je later naar bed gaat, werkt het anders he.quote:Op maandag 13 december 2010 08:52 schreef lezzer het volgende:
Dat late opstaan, het voelt voor mij altijd als een verspilling
Dat zal het hem zijn danquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fietsen is gezond, dus eet meer fietsen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is dat wat ik denk dat het is?
Het schijnt een woord te zijn voor een dame met een grote kont.quote:Op maandag 13 december 2010 09:48 schreef lezzer het volgende:
Ik weet niet wat het is. Maar ik weet wel wat een bats is, en ook wat een proem is.
Ik had ook iets heel anders in mijn hoofd, met meer de nadruk op de proem dan op de bats.quote:Op maandag 13 december 2010 09:49 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Het schijnt een woord te zijn voor een dame met een grote kont.
En dus geen pruim.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |