Da's liefquote:Op zaterdag 11 december 2010 11:07 schreef Ml-etje het volgende:
Gister speciaal de buuf een bedankje gebracht voor het altijd aanpakken van de post en oppassen op Whoopjemijn SeSa pakketje wordt aangepakt
Ze is liefquote:
Hier nog niet dan zou ik wel met foto's komenquote:Op zaterdag 11 december 2010 11:19 schreef Greys het volgende:
Is er nog nergens een pakketje binnen?
Die is normaal. Gewoon hard.quote:Op zaterdag 11 december 2010 10:36 schreef senesta het volgende:
[..]
Daar zitten wel echt risico's aan he. Het risico is aanwezig dat ze de sluitspier raken. Hoe is zijn ontlasting? Als de ontlasting erg zacht is dan kan het ook voorkomen dat ze de klieren niet goed zelf leeg drukken.
Bij Elco zijn ze verwijderd toen hij nog geen jaar was en nadat we echt alles hebben geprobeerd, inclusief een homeopathisch arts. En Duursema heeft ons zelfs aangeraden om het in Utrecht (geloof ik) te laten doen. Omdat hij het niet zo vaak doet.
uhu. Ben sowieso volgende week in drenthe, dan trek ik Shirley wel ff aan dr broek.quote:Op zaterdag 11 december 2010 11:24 schreef Rewimo het volgende:
Nee, da's ook niks Qwea. Goed informeren dus.
Jaquote:
Ik heb hem net opquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |