je zou de kost moeten gunnen die dat fatsoen niet hebbenquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:27 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Ik denk dat de huisbaas van hen dat niet zo gewaardeerd had.En daarnaast, het is wel goed fatsoen om iets wat je sloopt te repareren.
mijn curry is er netquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:33 schreef TheFamousMan het volgende:
Pjezza Vegetale volgens mij
eventjes kiek'n.
vindaloo lamb (gaf ik je ook als tipquote:
Hoi Trevquote:
trevskequote:
Cool, nog nooit geprobeerd. Eet smakelijkquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:36 schreef PeZu het volgende:
[..]
vindaloo lamb (gaf ik je ook als tip)
tis een kliene curry dus al bijna opquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:37 schreef Stuart het volgende:
[..]
Cool, nog nooit geprobeerd. Eet smakelijk![]()
En dan eet je het toch? Kon je niet bestellen zonder tomaat danquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:39 schreef PeZu het volgende:
[..]
tis een kliene curry dus al bijna op![]()
er zit wel tomaat in dus ik zal onder de rode vlekken zitten straks (niet mijn kleren omdat ik niet kan eten maar allergie)
trevquote:
ja want lekkerquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:40 schreef Stuart het volgende:
[..]
En dan eet je het toch? Kon je niet bestellen zonder tomaat dan
Fair enough als je allergie maar niet te erg isquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:42 schreef PeZu het volgende:
[..]
ja want lekker![]()
nee zit in de saus wat die vindaloo zijn smaak geeft
beetje rode vlekken meer niet , en dan eet je de stukjes tomaat al niet eens opquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:42 schreef Stuart het volgende:
[..]
Fair enough als je allergie maar niet te erg is
Ooh, maar niet dat je stikt ofzo dusquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:43 schreef PeZu het volgende:
[..]
beetje rode vlekken meer niet , en dan eet je de stukjes tomaat al niet eens op
Ben ik nou de batsbaas, of wat zeg je me nou?quote:Op vrijdag 10 december 2010 17:46 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
MPG
eehhmm..
*zet leesbril op *
nee johquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:43 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ooh, maar niet dat je stikt ofzo dus
Ja, dat zegt ze jaquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:44 schreef MPG het volgende:
[..]
Ben ik nou de batsbaas, of wat zeg je me nou?
smakelijk autootjequote:
uhuh best wel eigenlijkquote:
ik maak ook eens een foutjequote:Op vrijdag 10 december 2010 18:45 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, dat zegt ze jaMaar die batsbaas dacht dat ik Suikertaartje was
zou hij een dieselsausje over zijn eten gooienquote:
denk het nietquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:47 schreef PeZu het volgende:
[..]
zou hij een dieselsausje over zijn eten gooien
Ik vind dat geen foutje hoor, dat is best wel ernstigquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:47 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik maak ook eens een foutje
komt door al die kerst ava'squote:Op vrijdag 10 december 2010 18:48 schreef Trevland het volgende:
[..]
Ik vind dat geen foutje hoor, dat is best wel ernstig
doet me denkn aan scooter die ze inrijden met slaoliequote:
dat ruikt lekkerquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:49 schreef PeZu het volgende:
[..]
doet me denkn aan scooter die ze inrijden met slaolie
je ruikertje is stukquote:
En die zul je nog heel lang horen, zeikwijf dat ik benquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:47 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
ik maak ook eens een foutje
Dus dat liedje over meisjes met rode haren klopt ook niet?quote:Op vrijdag 10 december 2010 17:54 schreef PeZu het volgende:
SHOCKKEND![]()
'Roodharigen blijken gewone mensen'
Uitgegeven: 10 december 2010 12:29
Laatst gewijzigd: 10 december 2010 12:43
BAARN - Patiënten met rood haar blijken niet veel te verschillen van andere patiënten. Dat concluderen vier chirurgen na een korte studie.
© Gezondheidsnet
Jaarlijks publiceert the British Medical Journal in het kerstnummer een grappige bijdrage. Dit jaar gaat het over oude 'fabels' die over roodharige patiënten de ronde doen.
Zo zouden roodharige patiënten meer bloeden, een verlaagde pijndrempel hebben en een groter risico lopen op het krijgen van een hernia. Maar dat blijkt dus allemaal niet waar.
Roodharigen mogen pijn misschien iets scherper voelen, maar de feiten ondersteunen niet de reputatie die mensen met rood haar hebben.
De chirurgen vonden namelijk geen aanwijzingen dat roodharige patiënten meer zouden bloeden en meer kans zouden hebben op een hernia. Wel werd gevonden dat mensen met rood haar gevoeliger zijn voor kou en hitte.
but they have no soul
dat is waarquote:
je moet lief zijn voor mijquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:52 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En die zul je nog heel lang horen, zeikwijf dat ik ben
hij zingt het nog steeds wekelijksquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:52 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dus dat liedje over meisjes met rode haren klopt ook niet?
Ik heb niet eens een kerst avaquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:48 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
komt door al die kerst ava's
daar was ik allang achterquote:Op vrijdag 10 december 2010 18:52 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dus dat liedje over meisjes met rode haren klopt ook niet?
quote:Op vrijdag 10 december 2010 18:52 schreef Stuart het volgende:
Hmmmz, opeens overal bloed hier
Bloedneus
die zong een jongen uit m'n klas vandaag nogquote:
Okeequote:Op vrijdag 10 december 2010 18:52 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
je moet lief zijn voor mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |