Van www.nu.nl.quote:Keith Bakker langer in voorarrest
Uitgegeven:
9 mei 2011 19:24
Laatst gewijzigd:
9 mei 2011 19:24
AMSTERDAM - Het voorarrest van Keith Bakker is opnieuw verlengd. Dat heeft de rechter-commissaris maandag bepaald. De verslavingsdeskundige meldde zich twee weken geleden bij de Amsterdamse politie.
© ANP
Keith Bakker mag negentig dagen langer worden vastgehouden. De 50-jarige afkickgoeroe wordt verdacht van seksueel misbruik van cliënten.
Hij zou vrouwen bij hem thuis hebben laten overnachten en hen onheus hebben bejegend. Zeker vier van hen deden aangifte van misbruik, waarop de politie een onderzoek startte.
Voor Bakkers advocaat Bram Moszkowicz komt het nieuws niet als een verrassing. "Als ten minste vier dames zeggen dat er iets is gebeurd, moet dat worden onderzocht", reageert hij in RTL Boulevard.
De verslavingsdeskundige raakte in december in opspraak. Zijn kliniek werd in februari failliet verklaard.
quote:Keith Bakker 'zeker nog drie maanden vast' van onze redactie
AMSTERDAM - De van seksueel misbruik verdachte verslavingsgoeroe Keith Bakker blijft nog maximaal negentig dagen in voorarrest. De Amsterdamse rechtbank beval gisteren zijn gevangenhouding, wat betekent dat Bakker tot aan de rechtszaak achter de tralies blijft.
Politie en openbaar ministerie zijn tevreden over de beslissing van de rechtbank Bakker niet te laten gaan. Volgens het OM is er veel bewijs tegen Keith Bakker, tegen wie door negen vrouwen en meisjes aangifte is gedaan.
Het merendeel van de aangeefsters beschuldigt Bakker ervan dat hij zijn handen niet kon thuishouden in de periode dat zij waren opgenomen in zijn privékliniek. De vrouwen werden vaak meegenomen naar het huis van Bakker, waar seksueel misbruik zou hebben plaatsgevonden.
De rechtbank zag te veel bezwaren om het verzoek van Bakkers advocaat A. Moszkowicz om de voorlopige hechtenis te schorsen of op te heffen te honoreren.
quote:Op maandag 9 mei 2011 22:07 schreef Life2.0 het volgende:
Labiele tienertjes met aandacht tekort is geen bewijs.
maar wel geilquote:Op maandag 9 mei 2011 22:07 schreef Life2.0 het volgende:
Labiele tienertjes met aandacht tekort is geen bewijs.
hij kan nog niet vervolgd worden omdat het zaak zich nog in de onderzoeksfase bevindtquote:Op maandag 9 mei 2011 21:59 schreef Life2.0 het volgende:
Er is geen steekhoudend bewijs, anders hadden ze hem wel vervolgd..
Ze verlengen het op grond ter bevordering van het onderzoek, immer als 9 labiele meisjes het roepen wil je ze hun zin geven en 'vervolgen' ipv een telegraaf schandaal op je deur te krijgen..quote:Op dinsdag 10 mei 2011 08:46 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
hij kan nog niet vervolgd worden omdat het zaak zich nog in de onderzoeksfase bevindt
mar als er geen bewijs was geweest was het voorarrest ook niet verlengd
er is iig genoeg om verder onderzoek te verrichten en hem ondertussen vast te houden
Je kan dat natuurlijk ook andersom zien...Meisjes zijn misbruikt maar doen geen aangifte omdat ze bang zijn niet geloofd te worden (want zijn labiel en Bakker is bekend dus zullen ze toch wel als aandachttrekker worden gezien blabla) totdat er iemand opstaat die wél aangifte doet. Dan hebben ze het idee dat ze hier niet alleen in staan en wel een kans maken om hem te straffen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:04 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Ze verlengen het op grond ter bevordering van het onderzoek, immer als 9 labiele meisjes het roepen wil je ze hun zin geven en 'vervolgen' ipv een telegraaf schandaal op je deur te krijgen..
Als ze echt bewijs hadden was hij nu wel vervolgd, die meiden roepen dit namelijk al jaren
En heel toevallig nadat er 1 aangifte deed en dit openbaar werd, kwamen er misbruikte meisjes als paddestoelen uit de grondriiight
Je mag mensen niet op hun uiterlijk be-/veroordelen maar in dit geval vind ik wel dat je gelijk hebtquote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:11 schreef DrDentz het volgende:
Tuurlijk is hij schuldig. Ik zie het aan zijn junkengelaat.
Dus minimaal 9 verschillende meisjes hadden deze logica? Dat ze uberhaupt niets deden omdat ze daar onder behandeling liepen. Lijkt me allemaal iets te sterk.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:10 schreef Jurk het volgende:
[..]
Je kan dat natuurlijk ook andersom zien...Meisjes zijn misbruikt maar doen geen aangifte omdat ze bang zijn niet geloofd te worden (want zijn labiel en Bakker is bekend dus zullen ze toch wel als aandachttrekker worden gezien blabla) totdat er iemand opstaat die wél aangifte doet. Dan hebben ze het idee dat ze hier niet alleen in staan en wel een kans maken om hem te straffen.
Ik vind het nogal kortzichtig om er maar van uit te gaan dat hij onschuldig is omdat hij met labiele meisjes werkt en leuke programma's maakt.
Eerst maar even afwachten wat er verder nog uitkomt....
zoals jij je nu opstelt is precies de reden waarom veel vrouwen in zo'n positie jarenlang zwijgen wanneer hun zoiets overkomen is, dus mogelijk ook in dit geval?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:35 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Dus minimaal 9 verschillende meisjes hadden deze logica? Dat ze uberhaupt niets deden omdat ze daar onder behandeling liepen. Lijkt me allemaal iets te sterk.
Plus dat het wel algemeen bekend is hoeveel vrouwen valse aangiftes doen...
moszko leest mee!quote:Op dinsdag 10 mei 2011 19:37 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
zoals jij je nu opstelt is precies de reden waarom veel vrouwen in zo'n positie jarenlang zwijgen wanneer hun zoiets overkomen is, dus mogelijk ook in dit geval?
je lijkt in ieder geval erg overtuigd te zijn dat deze meisjes omdat ze labiel zijn niet de waarheid zouden vertellen, maar keith bakker zelf komt nou ook niet bepaald als een stabiel persoon naar voren
zoals eerder gezegd als er absoluut geen enkel bewijs of reden zou zijn om aan te nemen dat er iets niet in de haak is in deze situatie, hadden ze hem echt niet in hechtenis kunnen nemen en was dat ook niet nog eens met 90 dagen verlengd
zeker niet met een topadvocaat als moskowicz aan je zijde die alles nauwlettend in de gaten houdt, die had dan natuurlijk gelijk hoger beroep ingediend, want dat kan ook bij een voorlopige hechtenis
quote:Keith Bakker vecht hechtenis aan
AMSTERDAM - Keith Bakker gaat in hoger beroep tegen de verlenging van zijn voorarrest, laat zijn advocaat Bram Moszkowicz weten aan het AD. De rechtbank in Amsterdam bepaalde maandag dat de verslavingsdeskundige langer mag worden vastgehouden.
Het voorarrest van Bakker werd maandag met negentig dagen verlengd. Hij wordt verdacht van ontuchtige handelingen met vier ex-cliënten.
"Die moeten worden onderzocht, maar er is geen sprake van vluchtgevaar", laat Moszkowicz weten.
De 50-jarige afkickgoeroe zou vrouwen bij hem thuis hebben laten overnachten en hen seksueel hebben misbruikt. Hij ontkent de aantijgingen en heeft het volgens zijn raadsman 'zwaar' achter de tralies.
Ja.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 19:31 schreef Mula het volgende:
Was voor dit gebeuren heel erg bekend dat hij HIV+ is? Ik weet dat het geen geheim was, maar had hij het er in zijn programma bijv over?
Als ik uberhaupt me al niet prettig voelde bij de seks met mijn therapeut, kan ik me voorstellen dat ontdekken dat hij HIV+ is, net datgene kan zijn waardoor je kan omslaan naar toch aangifte doen. En helemaal als er gewoon meerdere meiden zijn die hetzelfde gevoel hebben als jij hebt; je misbruikt voelen, maar ook het gevoel hebben dat je hem het voordeel van de twijfel zou moeten geven omdat hij ook goede dingen voor je heeft gedaan.
Als voormalig junk heb je je geloofwaardigheid sowieso al tegen....quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:03 schreef boffer69 het volgende:
met zoon rotkop in de OP zullen mensen wel wat van hem denken.
Bron:telegraaf.nlquote:Keith Bakker kan Moszkowicz niet betalen.
Advocaat Bram Moszkowicz treedt niet langer op voor Keith Bakker. De verslavingsdeskundige die wordt verdacht van seksueel misbruik kan niet langer zijn financiële verplichtingen nakomen. Moszkowicz heeft hem daarop gezegd dat hij moest omzien naar een andere raadsman. Dat liet Moszkowicz woensdag weten.
Bram Moszkowicz Bakker tekende hoger beroep aan tegen de verlenging van zijn voorarrest met drie maanden. Dit hoger beroep wordt op 29 juni behandeld bij de raadkamer van het gerechtshof in Amsterdam.
Aanvankelijk zou het hoger beroep woensdag dienen. De nieuwe advocaat van Bakker, Geertjan van Oosten, vroeg woensdag om twee weken uitstel, omdat het volgens hem een nogal lijvig dossier is. De raadkamer heeft het uitstel verleend.
Bakker werd op 26 april aangehouden. Hij zou zich aan diverse vrouwelijke cliënten hebben vergrepen. Bakker heeft deze beschuldigingen van de hand gewezen.
De beschuldigingen waren voor de NCRV reden om de derde serie van Bakkers tv-programma Family Matters in december niet uit te zenden. Zijn verslavingskliniek ging eerder dit jaar failliet.
Rot anders lekker op!quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:11 schreef DrDentz het volgende:
Het is wachten op de overdosis onder een brug.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |