 
		 
			 
			
			
			Er zijn er een paar gelijkwaardig, maar zoals bijvoorbeeld Julio Cesar zie ik heel af en toe wel eens een foutje maken.quote:Op vrijdag 10 december 2010 18:57 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Casillas Beter
Buffon minder (begint oud te worden)
Cech Gelijk
Júlio César gelijk
Reina minder
Neuer minder
Lloris minder
Gomes gelijk (maar is niet meer de Gomes van PSV)
van der Sar gelijk (vroeger beter)
Given minder (heeft niet eens een basisplaats)
 
			 
			
			
			...quote:Op zaterdag 11 december 2010 18:33 schreef Jojoortje het volgende:
We gaan gewoon morgen winnen met 0-2
 
 quote:
quote:Op maandag 6 december 2010 15:16 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Vitesse gaan ze wel winnen, tegen NEC had ik er niet veel vertrouwen in, maar Vitesse wordt gewoon 0-2.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Rodney Sneijder ook.quote:Op zaterdag 11 december 2010 19:31 schreef Gramulanion het volgende:
Lorenzo Ebecilio opgenomen in de selectie als vervanger van Hamlap.
 
											 
			 
			
			
			Ach, valt mee. Nieuwe trainer, thats it.quote:Op zaterdag 11 december 2010 20:22 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
In de tussentijd is er ook niet veel gebeurd ofzo.
 
											 
			 
			
			
			quote:Hamdaoui vanwege ziekte afwezig tegen Vitesse
Frank de Boer kan zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse geen beroep doen op Mounir El Hamdaoui. De spits moet het duel aan zich voorbij laten gaan vanwege ziekte.
Doordat Luis Suarez nog steeds geschorst in de Eredivisie is zijn Jong Ajax-aanvallers Lorenzo Ebecilio en Araz Özbiliz bij de selectie van interim-trainer De Boer gevoegd.
De Boer liet miljoenenaankoop El Hamdaoui woensdag tijdens de Champions League-wedstrijd tegen AC Milan op de bank. Ondanks de afwezigheid van de Amsterdamse topscorer won Ajax het duel in San Siro knap met 2-0.
 
			 
			
			
			Best netjes.quote:Merendeel Ajax-selectie uit jeugd Van onze Telesportredactie
Van de achttien spelers die interim-trainer Frank de Boer van Ajax heeft opgenomen in de selectie voor het competitieduel zondag tegen Vitesse komt het merendeel uit de eigen jeugd. Alleen Miralem Sulejmani, Mido en Demy de Zeeuw en hebben de Ajax-school niet doorlopen. Eyong Enoh is afkomstig van het Ajax-filiaal in Zuid-Afrika.
Ajax-speler Lorenzo Ebecilio (R) schiet op doel tijdens de training. Links Daley Blind. Foto: ANP Jeroen Verhoeven, Rasmus Lindgren en André Ooijer zijn ooit begonnen bij Ajax en via een omweg weer bij de hoofdmacht van de Amsterdammers terechtgekomen.
Rechtstreeks uit de eigen Ajax-jeugd komen: Maarten Stekelenburg, Gregory van der Wiel, Toby Alderweireld,Jan Vertonghen, Vurnon Anita, Christian Eriksen, Siem de Jong, Urby Emanuelson, Aras Özbiliz. Lorenzo Ebecilio en Daley Blind
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Waardeloos.quote:
 
											 
			 
			
			
			Rodney niet bij de selectie;quote:
quote:Wedstrijdselectie:
Maarten Stekelenburg
Jeroen Verhoeven
Gregory van der Wiel
Toby Alderweireld
Jan Vertonghen
Vurnon Anita
Eyong Enoh
Miralem Sulejmani
Christian Eriksen
Siem de Jong
Urby Emanuelson
Rasmus Lindgren
Aras Özbiliz
Mido
Lorenzo Ebecilio
Demy de Zeeuw
Daley Blind
André Ooijer
 
			 
			
			
			Als ze winnen is het netjes. Als ze niet winnen is het armoede.quote:
 
			 
			
			
			Hm, klopt. Hij trainde alleen mee.quote:Op zaterdag 11 december 2010 23:12 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Rodney niet bij de selectie;
[..]
 
			 
			
			
			Ookal verliezen ze, dit is kwaliteit:quote:Op zaterdag 11 december 2010 23:33 schreef Komakie het volgende:
[..]
Als ze winnen is het netjes. Als ze niet winnen is het armoede.
Ik ben er helemaal voor om zo veel mogelijk spelers uit de eigen jeugd te hebben, maar het moet wel kwaliteit hebben.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Enoh uit de eigen jeugdquote:Op zaterdag 11 december 2010 23:52 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ookal verliezen ze, dit is kwaliteit:
Maarten Stekelenburg
Gregory van der Wiel
Toby Alderweireld
Jan Vertonghen
Christian Eriksen
Urby Emanuelson
Enoh
 ? Wut.
 ? Wut.
											 
			 
			
			
			Dat is 10-0 jaquote:
 
											 
			 
			
			
			Inderdaad hij kwam pas op zijn 20ste binnen bij Ajax Cape Town.quote:
 
			 
			
			
			Een Afrikaans paspoort zegt niks!quote:Op zondag 12 december 2010 01:21 schreef heloef het volgende:
[..]
Inderdaad hij kwam pas op zijn 20ste binnen bij Ajax Cape Town.
 (Maar je hebt idd gelijk)
 (Maar je hebt idd gelijk)
											 
			 
			
			
			Een afrikaas paspoort zegt wel wat.quote:Op zondag 12 december 2010 02:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Een Afrikaans paspoort zegt niks!(Maar je hebt idd gelijk)
 
			 
			
			
			Dat wel, maar het zegt niets over de leeftijd. Kunnen zo een paar jaar ernaast zittenquote:Op zondag 12 december 2010 07:16 schreef Bigwillem10 het volgende:
[..]
Een afrikaas paspoort zegt wel wat.
Ongeveer verplicht 3 ton meer salaris....
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Adios Mido.quote:Op zondag 12 december 2010 11:49 schreef mikieu het volgende:
Vitesse - Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Emanuelson; De Zeeuw, Eriksen, Enoh; Sulejmani, De Jong, Ebecilio

 
											 
			 
			
			
			1-3quote:Op zondag 12 december 2010 11:34 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Vitesse-Ajax: Zeg het maar jongens
 
											 
			 
			
			
			Inderdaad.quote:Op zondag 12 december 2010 12:11 schreef Milou__ het volgende:
Heeft iemand misschien een goede live-sream voor de wedstrijd straks?
quote:Password Protected Show
This show has been password protected by the host.
Please provide a valid password to access the show.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			In het geval van Elham is dat weer een lekkere kapitaalsvernietigingquote:Op zondag 12 december 2010 12:13 schreef Mangoworks2002 het volgende:
0-3...
Denk dat we in de winter van Mido en Elham afscheid kunnen nemen...
 
   
											 
			 
			
			
			Ik kan dat kanaal niet vindenquote:Op zondag 12 december 2010 12:12 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Sopcast installeren. En dan Kanaal NVS 1

 
			 
			
			
			belangrijk bericht mbt livestreams!quote:Op zondag 12 december 2010 12:17 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ik kan dat kanaal niet vinden
Of ik weet niet hoe dat programma werkt
 
			 
			
			
			LOL:')quote:Op zondag 12 december 2010 12:20 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
belangrijk bericht mbt livestreams!

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |