Even een rondje ergens gemaakt net, maar valt me op dat ie ontzettend stijf stuurt in de bochten?quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:11 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Mijne heeft geloof ik maar 550 of 600 ong...en daarmee rijdt je de andere ferrari's er al uit (en je B-spec coureur ook)
Nergens last van...sowieso heb ik minder PK er in zitten. Daarbij heb je miss een andere rijstijl ja. Ik rem altijd hard en ga langzaam de bocht in om er snel uit te komen (zoals het me geleerd is)quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:15 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Even een rondje ergens gemaakt net, maar valt me op dat ie ontzettend stijf stuurt in de bochten?
of ga ik gewoon te snel de bochten in?
Daar heeft mijn Ferrari 599 op race banden ook last van. Heb soms het gevoel dat ik in een vrachtwagen zonder stuurbekrachtiging zit.quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:15 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Even een rondje ergens gemaakt net, maar valt me op dat ie ontzettend stijf stuurt in de bochten?
of ga ik gewoon te snel de bochten in?
Ja maar wat kan je er aan veranderen?quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:27 schreef Ik-ben-niet-perfect het volgende:
[..]
Daar heeft mijn Ferrari 599 op race banden ook last van. Heb soms het gevoel dat ik in een vrachtwagen zonder stuurbekrachtiging zit.
Nou met de Lotus Elise op de TGTT is anders kut met perenquote:Op vrijdag 10 december 2010 11:11 schreef DutchErrorist het volgende:
Het valt mij trouwens op dat je achterlijk veel grip hebt met GT5 zelfs met TCS off....
Beter nooit dan laat. Dus haal um er maar weer uit en stop ermee.quote:Op vrijdag 10 december 2010 10:51 schreef Michiel706 het volgende:
[..]
Hoezo nu pas? Beter laat dan nooit toch? Ik heb de game gisteren ook pas voor het eerst in mijn PS3 geschoven. Ben net pas bezig, dus pas bij lvl3.
mijn PSN name kan dus ook in de openingspost:
Fok-ID = PSN
Michiel706 = Hormann_NL
Draak!quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:35 schreef RSHOW het volgende:
[..]
Beter nooit dan laat. Dus haal um er maar weer uit en stop ermee.
Ik heb geen idee eigenlijk, ben niet zo goed thuis in dat soort dingen. Ik ben er nu wel aan gewend zodat ik gewoon iets rustiger de bocht inga, bovendien rij ik er niet zoveel mee.quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:34 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Ja maar wat kan je er aan veranderen?
Ding heeft een enorme draaicirkel
Ja maar dan moet je kijken wat voor banden er onder zitten...quote:Op vrijdag 10 december 2010 11:35 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Nou met de Lotus Elise op de TGTT is anders kut met peren
Niet gezien. Kon je ze maar aanpassen...quote:Op vrijdag 10 december 2010 12:50 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ja maar dan moet je kijken wat voor banden er onder zitten...
Waren volgens mij comfort hard.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:03 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Niet gezien. Kon je ze maar aanpassen...
Het is flink frustrerend in het begin, dus pak een snelle (maar niet al te snelle) 4WD of FF.quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:08 schreef SonicVolcano het volgende:
Nog niks met B-spec gedaanMisschien maar eens doen
De mijne faalt hard bij de Vitz race.... Raakt te snel stressed en vliegt dan uit de bocht...quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:07 schreef Tinos85 het volgende:
Zo weer even B spec aangezet. Hij boekt al vooruitgang
Ok, zal eens kijken. Je coureur kan gewoon de auto's gebruiken die je al hebt neem ik aan?quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:09 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Het is flink frustrerend in het begin, dus pak een snelle (maar niet al te snelle) 4WD of FF.
Ja je moet uit je eigen auto's kiezenquote:Op vrijdag 10 december 2010 13:11 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ok, zal eens kijken. Je coureur kan gewoon de auto's gebruiken die je al hebt neem ik aan?
Same here... Ga er ook maar eens aan beginnen een keer. Gister nog wat openstaande races gereden maar moet nu een hoger level worden voordat ik verder kan. Die race waarbij je een oude beul moet kopen staan nog wel open hierquote:Op vrijdag 10 december 2010 13:08 schreef SonicVolcano het volgende:
Nog niks met B-spec gedaanMisschien maar eens doen
Je kan echt bazenbakken winnen in B-spec ook, heb er lang mee gewacht, maar doe nu meer B-spec dan A-spec atm, want voor A-spec moet ik nog maar 3 cups in extreme, waarvan ik voor 2 nog een german touring car en de formula gran turismo nodig heb... Ben bijna level 20 B-spec ondertussen, met 2 drivers zo class 14-16 en nog eentje 10 of zo...quote:Op vrijdag 10 december 2010 13:17 schreef jackson het volgende:
[..]
Same here... Ga er ook maar eens aan beginnen een keer. Gister nog wat openstaande races gereden maar moet nu een hoger level worden voordat ik verder kan. Die race waarbij je een oude beul moet kopen staan nog wel open hier
Hij is een beginnend racer en jij zet hem in een 720 bhp ferrari..quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:35 schreef HeertjeB het volgende:
Damn die b spec driver van me is echt een klapmongool! Gast kan nieteens een beginner race winnen met mn 720 pk ferrari.. Hij kan hem niet opde baan houden
Haha dat deed ik dus ook. Op zich wel logisch.... zet een coureur van de SEAT ibiza cup in een formule 1 wagen en kijk naar het resultaat....gaat ook verkeerd. Je kan m dus best een betere auto dan de concurentie geven, maar dan wel een iets betere. Niet gelijk een raket onder zijn kont douwen. Inmiddels rijdt mijn coureur best in een Ferrari. Enige is wat ik wel merk....sturing is vaak wel nodig. Ferrari challenge heb ik hem echt moeten laten minderen, gelijk houden en moeten aangeven dat hij moest inhalen. Als ik hem zelf laat rijden zou hij 4e worden. Als ik aanwijzingen geef wordt hij makkelijk 1equote:Op vrijdag 10 december 2010 14:37 schreef Sant. het volgende:
[..]
Hij is een beginnend racer en jij zet hem in een 720 bhp ferrari..
zet hem in een beginners / amateur wagrn en hij wint gewoon..
Volgens mij ben jij de klapmongool, maargoed, dat is mijn mening.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:35 schreef HeertjeB het volgende:
Damn die b spec driver van me is echt een klapmongool! Gast kan nieteens een beginner race winnen met mn 720 pk ferrari.. Hij kan hem niet opde baan houden
Even een tip, die moet je sowieso met een volgetunede Furai, want mijn B.Evans (quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:47 schreef DutchErrorist het volgende:
Nu maar eens B-spec GT world Championships proberen...
Heb die cup ook met die bak gehaald, dikke race modifications en motor erin en gaan achter die racecars aan, maar je moet echt goed opletten ja, want dat ding zo kwijt.quote:Op vrijdag 10 december 2010 14:38 schreef Sant. het volgende:
[..]
Dikke bak rijdt ie wel, trekt hem bijna in een drift als ie op een recht stuk gas geeft
Wat versta jij onder middenklasser? Volgens mij haal je wat dingen door elkaarquote:Op vrijdag 10 december 2010 15:10 schreef Tinos85 het volgende:
Logica. Ik start het middenklasse kampioenschap in B Spec en hij start gewoon terwijl ik nog een Corvette Z06 hebSinds wanneer is dat een middenklasser?
Nee dat doet het spel. Ik had net een race met B Spec gedaan in een Corvette Z06. Daarna wilde ik de middenklasserrace doen maar ik had m'n auto nog niet gewisseld. Maar ik kan gewoon meedoen met de Corvette tussen de middenklassersquote:Op vrijdag 10 december 2010 15:13 schreef jackson het volgende:
[..]
Wat versta jij onder middenklasser? Volgens mij haal je wat dingen door elkaar
Ahh kee, ik dacht dat je middenklasser met middenmotor even door elkaar haalde. Sowieso spoort dat spel af en toe niet. Je kan dan met meer vermogen of gewicht mee doen. Heel apartquote:Op vrijdag 10 december 2010 15:18 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Nee dat doet het spel. Ik had net een race met B Spec gedaan in een Corvette Z06. Daarna wilde ik de middenklasserrace doen maar ik had m'n auto nog niet gewisseld. Maar ik kan gewoon meedoen met de Corvette tussen de middenklassers
same fail here. ik had ook een auto gehaald, en vol getuned, en toen ontdekte ik dus hetzelfde.quote:Op vrijdag 10 december 2010 15:25 schreef Tinos85 het volgende:
Ik had wel een faalactie trouwens. Ik moet de NR-A Roadster Cup nog doen en ik dacht, daar moet ik een roadster voor hebben. Dus ik bij de ocassions een S2000 kopen om er vervolgens achter te komen dat het alleen Mazda MX5'en zijn
1. Het plaatje erbij verraade het al een beetje.quote:Op vrijdag 10 december 2010 15:25 schreef Tinos85 het volgende:
Ik had wel een faalactie trouwens. Ik moet de NR-A Roadster Cup nog doen en ik dacht, daar moet ik een roadster voor hebben. Dus ik bij de ocassions een S2000 kopen om er vervolgens achter te komen dat het alleen Mazda MX5'en zijn
Dit... Meestal klik ik eerst gewoon op de garage knop en kijk ik of ik al auto's had voor die race... En jawel ik had al een roadster gewonnenquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:07 schreef J.Clarkson het volgende:
[..]
1. Het plaatje erbij verraade het al een beetje.
2. Requirements list is ook handig.
Dat kan soms ook misgaan omdat je wel de juiste auto hebt maar niet de juiste banden eronder. Dan laat ie de auto niet zienquote:Op vrijdag 10 december 2010 16:10 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Dit... Meestal klik ik eerst gewoon op de garage knop en kijk ik of ik al auto's had voor die race... En jawel ik had al een roadster gewonnen
Jawel, maar dan mag je gewoon niet meedoen met de race, alsje dan wilt racen geeft hij een popup met wat je nog niet goed hebt (Geen vinkje bij de banden)quote:Op vrijdag 10 december 2010 16:11 schreef Griebus het volgende:
[..]
Dat kan soms ook misgaan omdat je wel de juiste auto hebt maar niet de juiste banden eronder. Dan laat ie de auto niet zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |