Heldquote:Op donderdag 9 december 2010 20:09 schreef SiemeN het volgende:
De verzoekjes van Uruqhart en LOLBOY komen er aan.
quote:Op donderdag 9 december 2010 20:08 schreef Het_Biertje het volgende:
Mijn vriending wil graag ich habe ein zwiebel auf mein kopf heure
Ik ben even weg geweest uit het Shoutcast wereldje, maar ik kan ook wel weer een server opzetten.quote:
quote:Op donderdag 9 december 2010 20:18 schreef wimbo het volgende:
Radio Bendeleider, waar de hits heter zijn dan je Frituur!
Ik ben niet heel ervaren met Shoutcast. Gisteren even snel alles uitgezocht na het jáááren geleden ooit eens gebruik te hebben. PM gerust eens om wat te regelen,quote:Op donderdag 9 december 2010 20:22 schreef wimbo het volgende:
[..]
Ik ben even weg geweest uit het Shoutcast wereldje, maar ik kan ook wel weer een server opzetten.
Zo kon/kun je de bandbreedte / users verdelen, en er meer kwijt.
Ideetje?
Hij was aanwezig in 't vorige topic.quote:
Wil je best PM-en, maar: "De inbox "siemen" is niet beschikbaar"quote:Op donderdag 9 december 2010 20:23 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Ik ben niet heel ervaren met Shoutcast. Gisteren even snel alles uitgezocht na het jáááren geleden ooit eens gebruik te hebben. PM gerust eens om wat te regelen,.
Oeps. Ik zet hem weer even aan, of stuur het anders naar Blight.quote:Op donderdag 9 december 2010 20:25 schreef wimbo het volgende:
[..]
Wil je best PM-en, maar: "De inbox "siemen" is niet beschikbaar"
Ik ga ondertussen opzoek naar nog meer RB classics.
(Misschien dat ik de dubbel-LP nog heb, van BrauN en Bendeleider zelf)
Ja, inderdaad. Het mooie aan de kankerkachel hype was ook dat het écht van FOK! was. Dat kan je van bijvoorbeeld de lolcatz niet zeggen.quote:Op donderdag 9 december 2010 20:29 schreef LudoSanders het volgende:
Jammer dat er geen soortgelijke Kees kankerkachel hypes meer zijn geweest.
Komt er aan!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |