quote:
Echt wel!quote:Op donderdag 9 december 2010 14:23 schreef jankaas020 het volgende:
Rode katers zijn tof! Vooral hele grote.
Ik vind het nog steeds eeuwig zonde dat ons rode katertje er vandoor is gegaan..quote:
Sinds wanneer heb ik donzige balletjes tussen mijn benen hangen?quote:Op donderdag 9 december 2010 14:28 schreef Sine_Pari het volgende:
Wat klemt de deur en moet je nu door het raam naar binnen Lotusss? Goedemorgen btw
Geen idee. ER wil geen foto's laten zien.quote:Op donderdag 9 december 2010 15:27 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb ik donzige balletjes tussen mijn benen hangen?
Connexxion zoekt chauffeurs voor de schoolbusjes.quote:Op donderdag 9 december 2010 16:13 schreef Maitje het volgende:
Kudt werk ook! Ze kunnen niet meer uren voor mij regelen, ontslag nemen duurt nog 4 weken of langer. Ik kan de wijn stellingen om gooien.
"Mai je bent op staande voet ontslagen"!
Bij mij komt ook wel eens een kater langs, meestal op zaterdag- en zondagochtend, maar die mag van mij wegblijven.quote:Op donderdag 9 december 2010 14:21 schreef Lotusss het volgende:
ErwinRommel heeft er sinds gisteravond een nieuw vriendje bij in Breda... als het raam open staat komt er nu af en toe een grote rode kater buurten!
De man met de hamer komt bij jou dan ook alleen op eigen verzoek langs.quote:Op donderdag 9 december 2010 16:43 schreef demspec het volgende:
[..]
Bij mij komt ook wel eens een kater langs, meestal op zaterdag- en zondagochtend, maar die mag van mij wegblijven.
noem het alstjeblieft Mao!quote:Op donderdag 9 december 2010 14:21 schreef Lotusss het volgende:
ErwinRommel heeft er sinds gisteravond een nieuw vriendje bij in Breda... als het raam open staat komt er nu af en toe een grote rode kater buurten!
Ik zei vanmiddag nog dat ik hem wel een "Johan" vond!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |