Klopt.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:33 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Da's kutKun je ook niet zelf terughalen... Ik zou niet bellen, maar mailen, dan heb je schriftelijk bewijs en kun je dreigen met juridische stappen enzo
Loopt dat beest nog buiten jaquote:
mijn tante ookquote:Op woensdag 8 december 2010 16:34 schreef Giertje het volgende:
[..]
borderline ja?
mijn beste vriendinnen hebben het en mijn zusje ook erg lastig soms
Dan heb je echt pech gehad, maar als je dan werkelijk denkt dat alleen een pilletje de oplossing is dan ben ik bang dat je erg bedrogen uit zult komen...quote:Op woensdag 8 december 2010 16:35 schreef Myraela het volgende:
[..]
Mijn psycholoog wilde ook individueel niet verder. En dat is al mijn 2de slechte ervaring met de hulpverlening in Nederland. Ik geloof er niet meer zo in eigenlijk.
zonde want ik heb er juist hele goeie ervaringen meequote:Op woensdag 8 december 2010 16:35 schreef Myraela het volgende:
[..]
Mijn psycholoog wilde ook individueel niet verder. En dat is al mijn 2de slechte ervaring met de hulpverlening in Nederland. Ik geloof er niet meer zo in eigenlijk.
Haal dat soms volgens mij maar wegquote:Op woensdag 8 december 2010 16:34 schreef Giertje het volgende:
[..]
borderline ja?
mijn beste vriendinnen hebben het en mijn zusje ook erg lastig soms
Het heeft zo zijn pieken en dalen.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:34 schreef Giertje het volgende:
[..]
borderline ja?
mijn beste vriendinnen hebben het en mijn zusje ook erg lastig soms
mja nou ja ik kan er wel mee omgaan in ieder gevalquote:Op woensdag 8 december 2010 16:36 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Haal dat soms volgens mij maar weg
Dat verschilt pas per persoon hoor, maar borderline is wel zo'n stoornis die alles flink bemoeilijkt in persoonlijke relatiesquote:Op woensdag 8 december 2010 16:38 schreef Giertje het volgende:
[..]
mja nou ja ik kan er wel mee omgaan in ieder geval
ik weet het heb vaak dat ik door haar word gebeld en enige wat ik hoef te doen is luisteren en dan is het weer klaar en weer 10 min later ben ik een teringlijerquote:Op woensdag 8 december 2010 16:37 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het heeft zo zijn pieken en dalen.
ik weet het ik heb et geprobeerd relatiesquote:Op woensdag 8 december 2010 16:39 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat verschilt pas per persoon hoor, maar borderline is wel zo'n stoornis die alles flink bemoeilijkt in persoonlijke relaties
Veel plezierquote:
quote:
eet smakelijk zometeenquote:
Ik zou bijna zeggen, fijn dat je er niet veel kaas van hebt gegetenquote:Op woensdag 8 december 2010 16:43 schreef LovelyLady het volgende:
Ik kan hier niet over meepraten... heb zelf (achteraf gezien) een kleine depressie gehad en daar heb ik nu af en toe nog wat na-weeën van...
Kan me redelijk voorstellen hoe dat is als dat er altijd is... maar van borderline etc heb ik geen kaas gegeten. Ik ben daar ook te nuchter voorik denk er te makkelijk over...ik wil niemand voor het hoofd stoten ofzo dus sorry als ik iets verkeerds zeg
het is ook moeilijk hoor ik wist eerst ook niet wat het wasquote:Op woensdag 8 december 2010 16:43 schreef LovelyLady het volgende:
Ik kan hier niet over meepraten... heb zelf (achteraf gezien) een kleine depressie gehad en daar heb ik nu af en toe nog wat na-weeën van...
Kan me redelijk voorstellen hoe dat is als dat er altijd is... maar van borderline etc heb ik geen kaas gegeten. Ik ben daar ook te nuchter voorik denk er te makkelijk over...ik wil niemand voor het hoofd stoten ofzo dus sorry als ik iets verkeerds zeg
Ja maar kaas is wel lekkerquote:Op woensdag 8 december 2010 16:44 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik zou bijna zeggen, fijn dat je er niet veel kaas van hebt gegeten![]()
Ik ook. Daarbij leert een psycholoog je alleen tips om wat te veranderen, het echte werk moet jezelf doen. Maar dan moet je dat wel echt willen, hoe eng dat ook is.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:36 schreef Giertje het volgende:
[..]
zonde want ik heb er juist hele goeie ervaringen mee
Welthuisquote:
Kaasquote:
ik heb veel geleerd over mezelf en ook over fouten die ik ooit heb gemaaktquote:Op woensdag 8 december 2010 16:44 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik ook. Daarbij leert een psycholoog je alleen tips om wat te veranderen, het echte werk moet jezelf doen. Maar dan moet je dat wel echt willen, hoe eng dat ook is.
Ik reageer wat minder sterk naar buiten en heb wat meer moeite met mezelf. Ik heb niet regelmatig ruzie of iets. Wel snel haatgevoelens, maar daar gedraag ik me niet naar.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:39 schreef Giertje het volgende:
[..]
ik weet het heb vaak dat ik door haar word gebeld en enige wat ik hoef te doen is luisteren en dan is het weer klaar en weer 10 min later ben ik een teringlijer
En gelukkig maakt iedereen foutenquote:Op woensdag 8 december 2010 16:46 schreef Giertje het volgende:
[..]
ik heb veel geleerd over mezelf en ook over fouten die ik ooit heb gemaakt
Tuurlijk, omdat een psycholoog je trucjes leert om naar jezelf te kijken.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:46 schreef Giertje het volgende:
[..]
ik heb veel geleerd over mezelf en ook over fouten die ik ooit heb gemaakt
Zelfs ik.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:46 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En gelukkig maakt iedereen fouten
ach ik trek me er niet zoveel van aan want ik weet dat ze veel om me geeftquote:Op woensdag 8 december 2010 16:46 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik reageer wat minder sterk naar buiten en heb wat meer moeite met mezelf. Ik heb niet regelmatig ruzie of iets. Wel snel haatgevoelens, maar daar gedraag ik me niet naar.
de een wat meer dan de anderquote:Op woensdag 8 december 2010 16:46 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En gelukkig maakt iedereen fouten
quote:
Sorry.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:48 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]Dat kan heul niet, jij bent een oppergod
Daar gaat m'n wereldbeeld
Nou enquote:
Ik ookquote:
Dat kan wat worden als jij een vriend krijgt: na de ruzie overdreven goede goedmaakseksquote:Op woensdag 8 december 2010 16:49 schreef Myraela het volgende:
Ik ben goed in fouten maken.En daarna veel te overdreven weer goed te maken.
Knuffelenquote:Op woensdag 8 december 2010 16:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Sorry.![]()
Kan ik het goedmaken door je heel stevig vast te houden en te knuffelen?
Hoiquote:Op woensdag 8 december 2010 16:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik ook. Ik ben te open en daardoor vertel ik snel te veel over mezelf.
Maar als dat al zo is, dan maakt dat je niet minder leukquote:Op woensdag 8 december 2010 16:49 schreef LovelyLady het volgende:
Maarja ik ben nou eenmaal een beetje lomp
Hoi!!!quote:
Lucky bastardquote:Op woensdag 8 december 2010 16:50 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat kan wat worden als jij een vriend krijgt: na de ruzie overdreven goede goedmaakseks
Duidelijk.quote:Op woensdag 8 december 2010 16:50 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat kan wat worden als jij een vriend krijgt: na de ruzie overdreven goede goedmaakseks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |