Neuh, je hebt de 787b nu in je garage staan.. daarmee blaas je in 1 x die oval race uit en dan winquote:Op donderdag 9 december 2010 14:24 schreef jackson het volgende:
[..]
Ahhh, je doet mij even jouw Minolta cadeau![]()
![]()
?
Dat zou best... uhh, heel erg tof zijn. Duurt het alleen wel 2 dagen voordat je beide auto's terug hebt. Zal de eerste dan meteen vandaag naar je sturen.
Die heb ik ook nog staan.. met 741 pkquote:Op donderdag 9 december 2010 14:26 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Haha ja ik heb ook een dodge RAM met iets van 350 pk
Holy... Wat een koning ben je ook. Ga hem vanavond meteen fixen en dan stuur ik je alles vandaag en morgen weer terugquote:Op donderdag 9 december 2010 14:28 schreef Auti het volgende:
[..]
Neuh, je hebt de 787b nu in je garage staan.. daarmee blaas je in 1 x die oval race uit en dan win
je je eigen Minolta, en als je die hebt dan kan je de andere lastige races wat makkelijker doen.
Ik doe zelf nu ook veel met de Minolta.
Ben zelf nog opzoek naar een goede classic car, maar die ga ik vast nog wel ergens winnen. En ik ga nu sparen voor 10 miljoen, ik moet die Formula cup gaan doen
Die heb ik ook. Ik heb er zelfs de eerste pick-up race mee gewonnenquote:Op donderdag 9 december 2010 14:34 schreef Auti het volgende:
[..]
Die heb ik ook nog staan.. met 741 pkschitterend.
Ik heb ook een mini pickup, een Daihatsu Midget II D type 98 met 98 pk en 547 kg![]()
Yep, ik ben een GT gestoorde
Nee hoor. Je wint maar 1x geld, maar verder kun je de races zo vaak doen als je wil.quote:
Wat ben je dan?quote:Op donderdag 9 december 2010 14:33 schreef h4y0 het volgende:
Even een algemene tip voor degene die lv25 of hoger zijn in A-spec...
Als je een endurance race gaat doen en je drukt even op start om te pauzeren, TRIPLE CHECK dan of je op Continue staat en niet op Restart. Ik was dus bezig met de 4 hour Mazda race, geloof een uur en een kwartier bezig. Restart ik hem.. Er werd niet even gevraagd, weet je het zeker? Nee ik stond meteen weer op de start lijn. Nou dan baal je behoorlijk als ik het bescheiden moet zeggen. Het zal je maar gebeuren als je een 24uurs race doet.
www.watbenjedan.comquote:
Is goed!quote:Op donderdag 9 december 2010 14:21 schreef ForumGek het volgende:
Capable, ik heb je ff toegevoegd, ik zit ook nog in de 'beginfase' van het spel net als jij geloof ik
Ja dat bedoelde ikquote:Op donderdag 9 december 2010 14:40 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Nee hoor. Je wint maar 1x geld, maar verder kun je de races zo vaak doen als je wil.
Die heb ik ook gebruikt voor de Front engine rear wheel competition! Ik heb daarnet intermediate kart gedaan (erg gemakkelijk) en ga nu Nascarren! Voeg mij ook maar toe: blokkie87quote:Op donderdag 9 december 2010 14:25 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Haha herkenbaar! Al heb ik ook een tot ruim 300 pk getunede S2000
Ja, vraagje daarover. Neemt hij ook de kilometers mee die je online rijdt?quote:Op donderdag 9 december 2010 14:55 schreef Glijdt_licht het volgende:
Total Distance Driven
2,909.0km
Volgens mij krijg je bij de A-spec races iedere keer weer XP als je ze opnieuw doet.quote:Op donderdag 9 december 2010 14:57 schreef HeertjeB het volgende:
Ik zit een beetje vast op level 10 qua races
Voor alle races moet ik dus speciale types autos hebben, die ik dus niet heb, Geld heb ik ook niet want ik spaar voor een beter scheurijzer (audi r8 of die nissan)
Dus moet wel licences gaan halen voor XP en/of specials doen.
Dus je hebt een dodge challenger srt8 over?quote:Op donderdag 9 december 2010 15:10 schreef MrX1982 het volgende:
lol.
Koop ik voor de Muscle Car Championship een Dodge Challenger SRT8. Behaal ik bij de tweede race goud en voor de eerste race had ik ook goud krijg je een Dodge Challenger SRT8.
Als ik de tweede race ook gewoon met mijn Corvette ZR1 had gereden en geen Challenger had gekocht had dat wat credits gescheeld.
Ja klopt. Bij verkoop krijg ik er maar 12008Cr voor. Hij komt je kant opquote:Op donderdag 9 december 2010 15:17 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Dus je hebt een dodge challenger srt8 over?![]()
![]()
![]()
Als je in een goede bui bent zou ik hem graag eens van je lenen
psn = Bruut1984
Dat is zeker zo. Zat net in ene op 4 ton na de AMG Challenge.quote:Op donderdag 9 december 2010 15:24 schreef ForumGek het volgende:
Met special events gaan de credits hard! Da's wel fijn, zit nu op 200.000. Dat maakt het straks veel makkelijker om de betere auto's voor een klasse te kopen en sneller te winnen!
Nice! Dat is aardig van jequote:Op donderdag 9 december 2010 15:21 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ja klopt. Bij verkoop krijg ik er maar 12008Cr voor. Hij komt je kant op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |