SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
gecheckt en goed!quote:
Stand #2118quote:Op donderdag 9 december 2010 11:48 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Kan iemand dit even goed keuren.
Of met de lul aan t managen?quote:Op donderdag 9 december 2010 12:00 schreef lubje25 het volgende:
Weer met de manager aan t lullen PR?
dat zijn allemaal bijnamen. In de film wordt ze eerst aangekondigd als prinses A.....quote:Op donderdag 9 december 2010 12:15 schreef banaantjeEE het volgende:
Tgoh ik dacht echt aan Sleeping Beauty of de Schone slaapster... geen idee dan
quote:
Stand #2118quote:
Stand #2118quote:
quote:
Er is ook nog het neo-luddisme, hiervan was Theodore Kazcynski een aanhanger. Hoe kennen we hem beter?quote:Het luddisme is afgeleid van de Britse activist of terrorist Ned Ludd die tegen de technologische vooruitgang streefde. De voornaamste reden om de vooruitgang van de technologie te stoppen is ervoor te zorgen dat niet al het werk door machines wordt uitgevoerd, zodat mensenhanden overbodig worden en de werkgelegenheid sterk zal dalen, waardoor ook een grote werkloosheid zal heersen. Verder was men bang dat de machines dadelijk de mens helemaal zullen vervangen.
Stand #2118quote:
Dat dacht ik ook maar is niet zoquote:
Stand #2118quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |