quote:
Op donderdag 9 december 2010 17:04 schreef asfalthooligan het volgende:moet toch een beetje me schroom aan de kant zetten
[knip]
alleen maar gewoon lekker leven zonder stress even heerlijk gewoon
Ik weet niet of ik het al gezegd heb, maar dan zeg ik het nog een keer. Ik snap dat heel veel mensen graag alles via PM afhandelen. En dat mag. Maar ik vind het moedig van asfalt dat hij zichzelf hier zo bloot geeft.
Ik snap - weet en begrijp - dat er mensen zijn die vinden dat asfalt wel héél goed bedeeld wordt. En dat er nog zoveel anderen zijn die van alles willen.
Maar laten we mekaar geen mietje noemen. Ook degenen niet die eigenlijk wel wat hulp kunnen gebruiken; als ze het niet aangeven, dan kunnen we ook niets. Of misschien zouden we het nog wel kunnen, maar de vraag is of we dat moeten willen.
Ik vind het geweldig dat er zich zoveel mensen durven melden via de PM. Ik had niet gedacht dat zoveel mensen dat zouden doen, dus dat is top! Maar feit blijft dat als je je over je schroom heen kunt zetten, bereid bent (en de mogelijkheid hebt) je van je kwetsbare kant te laten zien - zo asfalt dat hier doet (en bijvoorbeeld Vamp elders) - dat veel meer mensen het zien en kunnen aanhaken.
Er is lef voor nodig, en daar staat wat tegenover. En ik heb daar absoluut vrede mee

Asfalt >>