Ik kom dus in elk geval vóór maandag nog even bij jou langs. Voor de spullen voor asfalt én voor vast wat kleine dingen voor Vampquote:Op dinsdag 7 december 2010 21:48 schreef Lottekoekkie het volgende:
Heb ff een klein lijstje gemaakt voor mezelf, anders komen spullen voor Vampje bij asfalt en andersom![]()
Half fok gaat naar friesland geloof ik Rewimo, is het niet in het echt dan wel in gedachten![]()
Morgen even extra wasjes draaiendvd recorder ophalen, stoel slopen, spullen apart zetten, die oppoetsen en stickeren, kleed grondig stofzuigen en netjes oprollen en niks vergeten klaar te zetten voor als de ophaalinvasie eens komt. Een mens kan maar beter voorbereid zijn
Graag, want ander voel ik me misschien niet op mijn gemakquote:Op dinsdag 7 december 2010 22:41 schreef Lottekoekkie het volgende:
Mooi, dan zorg ik in mijn zwart-wit-rvs huis nog even voor wat kleur![]()
Zo'n rek is het inderdaad. Niet direct die, maar lijkt heel erg sprekendquote:Op dinsdag 7 december 2010 22:50 schreef L.no het volgende:
Ik heb het vorig topic nog niet gelezen, maar heb je nog een dvd rek nodig voor die dvds, TS? Wij hebben het niet echt nodig. Ik kan er een foto van maken als je het wilt.
wellicht voor op je zoon's kamer? er zijn toch ook dvd's voor hem bijquote:Op dinsdag 7 december 2010 22:57 schreef asfalthooligan het volgende:
Heb onder mijn bank een soort keukenkast zitten met heel veel ruimte daar heb ik ze nu in kan daar wel 100 dvd,s ~en ong 100 cd of zo in plaatsen als het moet
Wel bedankt voor het aanbod
een leuk spel, monopoly ofzo...quote:Op dinsdag 7 december 2010 22:08 schreef liesje1979 het volgende:
Zijn er nog spullen nodig en zo ja welke?
Nah... Liesje heeft er net eentje gratis gekregenquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:05 schreef asfalthooligan het volgende:
[..]
Had nog niet eens aan spellen of zo gedacht hahaha
als ik hem had gewonnen had je hem gekregenquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:08 schreef asfalthooligan het volgende:
hahaha super gaat weer leuk hier
daar liggen je dvd's toch alquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:17 schreef asfalthooligan het volgende:
Heb de mogelijk om wat op te slaan onder me bank aan eten
Super
ik ga kijken voor jequote:Op dinsdag 7 december 2010 23:17 schreef asfalthooligan het volgende:
Heb de mogelijk om wat op te slaan onder me bank aan eten
Super
Als Liesje het niet wilt geven, dan heb ik nog de computerspelversie daarvan. Kan zijn zoontje het ook in zijn eentje spelen als ie dat wilt.quote:Op dinsdag 7 december 2010 23:13 schreef anufri het volgende:
[..]
als ik hem had gewonnen had je hem gekregen![]()
erewoord
ja, maar die ruimte is ook niet onuitputtelijkquote:Op dinsdag 7 december 2010 23:20 schreef asfalthooligan het volgende:
nee mijn bank is een soort caravanbank
dus opslag eronder
klein huisje maar wel bergmogelijkheden
quote:Op dinsdag 7 december 2010 23:20 schreef L.no het volgende:
[..]
Als Liesje het niet wilt geven, dan heb ik nog de computerspelversie daarvan. Kan zijn zoontje het ook in zijn eentje spelen als ie dat wilt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |