Op de realm waar ik speel was het zo druk dat ik twee uur heb gedaan over 80-81quote:Op woensdag 8 december 2010 11:00 schreef lifeblind het volgende:
Ik moet zeggen dat questen wel al beter gaat ondertussen, gisterenmiddag/avond voornamelijk bezig geweest inhet zuiden van Vashj'ir (waar je die visions moet spelen met die Naga enzo), en er was goed door te levellen, eigenlijk geen een keer gehad dat 't te druk was met mensen die aan t questen waren. Het enigste plekje waar t druk was, was dat Nespira geval.
Wat valt er niet te snappen?quote:Op woensdag 8 december 2010 11:03 schreef Rauw. het volgende:
En dat komt omdat mensen geen hol snappen van Nespirah
Ik heb iig gisteren wel 40 man uit de brand geholpen daar.
Dat vraag ik me ook afquote:
Ja dat heb ik al bij meerdere mensen gehoord.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:08 schreef Hitomi het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af
Het enige probleem wat ik dus heb ik Vashj'ir is dat ik niet alle quests heb kunnen vinden voor de achievement en een bug heb dat ik er een niet in kan leveren die (sowieso één) andere quest(s) opent.
Zo heel lang vind ik 2uur niet hoor.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:03 schreef internal het volgende:
[..]
Op de realm waar ik speel was het zo druk dat ik twee uur heb gedaan over 80-81Moest de hele tijd wachten op respawns.
Niet eerst nog Uldum? Dan mis je wel nog de Gnomebliteration quest.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:11 schreef lifeblind het volgende:
Heel Vashj'ir kan me verder verotten vanaf 't moment dat ik 82 dingdeBen meteen naar deepholm gegaan
Heb wel een obsidium mining route uitgestippeld daar, moet toch inkomsten hebben (en ik moet m'n JC ook nog levellen, want die zit nog maar op 455 ofzo).
Het had een stuk sneller gekund als er niet de hele tijd mensen mijn mobs aan het taggen warenquote:Op woensdag 8 december 2010 11:12 schreef ApoclysmX het volgende:
[..]
Zo heel lang vind ik 2uur niet hoor.
Als je mount bij binnenkomst komen die lui niet. wat resulteert in heel lang rondlopen en zoeken naar de clue.quote:
Ik snap wat je bedoeld.. ^^quote:Op woensdag 8 december 2010 11:13 schreef internal het volgende:
[..]
Het had een stuk sneller gekund als er niet de hele tijd mensen mijn mobs aan het taggen waren
Dat zie ik dan wel, 't is nu zaak om z.s.m. 85 te worden, het liefste in 1 flow, en als ik heel snel van gebied moet gaan wisselen schiet dat niet op voor mij.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:12 schreef internal het volgende:
[..]
Niet eerst nog Uldum? Dan mis je wel nog de Gnomebliteration quest.
Oeh, die zit er inderdaad wel érg nice uitquote:Op woensdag 8 december 2010 11:22 schreef MeraViglioSa het volgende:
Terwijl ik op onze CE's wacht, vanavond nog een uurtje grinden voor deze toffe TBC mount die ik nog niet had![]()
[ afbeelding ]
Read wowhead or GTFO. Lijkt me simpel genoeg.quote:Op woensdag 8 december 2010 11:35 schreef CocaColaLight het volgende:
Grats
Blijft leuk gisteren was ik van plan om archologie te gaan doen ipv questen. Maar om de een of andere reden kwam ik steeds weer in instances terecht met een guild group.
Ik zou toch een moeten leren om nee te zeggen![]()
Maar ik weet wel weer zeker dat ik een enorme hekel heb aan tactics uitleggen in tekst ipv vent. Damn dat wordt irritant als je iedere keer nieuwe guildy's mee hebt.
quote:Op woensdag 8 december 2010 12:45 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik heb zojuist een Sparkle Pony cadeau gekregen voor mijn verjaardag
Godverdomme
Ik voel me ineens verplicht een Belf te rollenquote:Op woensdag 8 december 2010 12:51 schreef internal het volgende:
[..]
Ach nu kan jij ook pronken met je paardje.
Male Belf met goku haarquote:Op woensdag 8 december 2010 12:51 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik voel me ineens verplicht een Belf te rollen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |